RuyaTabirleri.com

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek zahmete girmeden, çalışmaya gerek kalmadan ve alın teri dökmeden mal ve kazanç sahibi olmak demektir. Rüyada kadın ya da erkek fark etmeksizin rüya sahibinin bir memesinden süt gelmesi, maddi anlamda birikim yapmaya işaret eder. Rüya sahibi bir kadının memelerinde süt olmadığı halde rüyasında memelerinde süt olması iyi değildir. Kısmetin az olduğu anlamına gelir. Şans yolları da kapanacak demektir. Rüyada hayvandan süt sağdığını gören kişi yokluktan kurtulur ve bolluğun, zenginliğin içine düşer. Rüyada eşek sütü içen kudrete erişir, köpek sütü içen bir toplumun lideri ya da bir hareketin öncüsü olur, kedi sütü içen ağır olmayan, iyileşecek bir hastalığa yakalanmak anlamına gelir.

Rüyada Süt Sağmak

Rüyada süt sağmak güzel şeylere işaret etmez bilakis en kötü kavramlardan biri olan hainliğe ve üç kâğıt yapmaya işaret eder.

Rüyada İnsan Sütü İçmek

Rüyada insan sütü içmek rüya sahibi için iyi bir şeye işaret etmez. Bu, rüya sahibine görünecek olan mahpushaneye delalet eder. Rüyada insan sütü emmek de rüya sahibi için içine düşülecek olan zorluğun ve darlığın bir habercisidir.

Rüyada Süt Almak

Rüyada süt almak terbiyeye, aile görgüsüne ve ahlaka işaret eder. Eğer bir anne çocuğu için süt alıyorsa bu rüya sahibinin çocuğunu kendi inandığı şekilde yetiştirmek ve eğitmek istediğine işaret eder.

Rüyada Süt İçmek

Rüyasında süt içen kimsenin malı da rızkı da alın teri ile kazanılmış ve hak edilmiştir. Rüyada sağılmış süt içme ise variyete, zenginliğe ve dünya malına işaret eder.

Rüyada Deve Sütü İçmek

Rüyada deveyi sağdıktan sonra sütünü içmek hayırlı bir gönül işine ve güzel bir izdivaca işaret eder. Eğer rüya sahibi bekâr biri değilse o halde bir erkek bebek sahibi olacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Süt Görmek Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , ,