RuyaTabirleri.com

Rüyada Süt İçmek

Rüyada süt içmek zor işlerin üstesinden gelen, çoğu kişiye göre imkânsız gibi görünen işleri başaran, cesur, yiğit, mert ve cefakâr kişiye delalet eder. Bu kişi bir karınca kadar çalışkandır. İşten hiçbir zaman kaçmaz ve hiçbir iş bu rüya sahibinin gözünü korkutamaz.

Rüyasında süt içtiğini gören kişi çalışkanlığı ve hareketliliği sayesinde çevik gibi sağlam bir vücuda sahiptir. Kolay kolay hastalanıp yatağa düşmez. Sürekli koşuşturması sayesinde işleyen demir paslanmaz misali uzun ömürlü de olacaktır. Rüyasında süt içtiğini gören kişinin işlerinin yolunda gideceği, müjdeli haberler alacağı ifade edilir. Ayrıca rüya sahibi namuslu ve dürüst kimsedir.

Rüyada Süt Pişirmek

Sonu temiz ve hayırla bitecek bir meseleyle uğraşmaya işaret eder. Rüya sahibi kendisi için fayda getirecek bir işe girecek ve bu işten kazandığı para, ana sütü gibi ak ve helal olacaktır.

Rüyada Süt Görmek

Namus ile ama çok ezilmeden ve yıpranmadan kazanılan mala, mülke ve kazanca işaret eder. Rüya sahibi herkesin kıskanarak ve iç geçirerek bakacağı bir variyete sahip olacak demektir.

Rüyada Süt Emzirmek

Rüya sahibinin evladından yana yüzünün güleceğine ve evladının büyüdüğü zaman kendisini büyük bir bolluk ve rahatlık içinde yaşatacağına delalet eder. Fakat rüyada süt emmek için güzel yorumlar yapılmaz, rüya sahibinin kısmetinin de şansının da kapanacağı anlamına gelir.

Rüyada Ayran İçmek

Gerçekteki gibi kişiye rahatlık, esenlik ve ferahlık katar. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup, dertlerine de deva bulacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Çay İçmek

Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır, rüya sahibinin mutluluğuna işaret eder. Rüya sahibi mutlulukla geçecek, güzel, sağlıklı ve ferah günlere kavuşacak demektir. Rüyada çay döktüğünü gören kişi bazı konularda başarısız olacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Süt İçmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gül (04 Ekim 2014 saat: 22:23)

  Merhaba. Ben rüyamda bir deniz kenarındaydım deniz çok güzeldi suyu temizdi ve dibi görünüyordu. Suyum dizime kadar olan yerlerinde yürüyordum ve bu beni mutlu ediyordu. Ama yanımda tanımadığım iki erkek vardı hemen hemen aynı tiplerdi. İkisi de bana ilgi duyuyordu. Ben farkındaydım ama ikisine de eşit davranıyordum. Daha sonra denizin köşe yaptığı bir noktaya geldim ama geldiğiöm yerlerde ara ara derinlikler oluyordu. Bu durum beni korkutmuyordu. Denizin köşesine geldiğimde siyah bir kaya gördüm ve üzerine oturdum daha sonra iki denizin yani Akdeniz ve Ege Denizinin birleştiğini gördüm sol ayağımı Akdeniz e sağ ayağımı Ege ye attım ve o güzeşliği seyrettim iki denizin birleştiği yerde oturdum. O iki erkek hep yanımdaydılar. Teşekkür ederim şimdiden


 2. beyza (21 Kasım 2014 saat: 10:50)

  Rüyamda bebeğimi emzirirken süt çok az geliyordu. Kendi göğsümü ağzıma alıp sütün gelmesi için emdim ve birden süt çok bir şekilde geldi. İctim süt ılık ve tatlıydi . Sonra göğüslerimden süt geldigni gördüm damla damla akiyordu . Annem gelip kızım sütün bol herhalde hep bluzünün üstüne çıkmış dedi. Alıp bebeğimi emziriyordum karnı doymuştu ve aglamayi kesmişti. Ben evli değilim ve çocuğumda yok . Acaba ne anlama geliyor


 3. Çiğdem (06 Temmuz 2015 saat: 10:47)

  Rüyamda annem babam, erkek arkadaşımın annesi yani Mine Teyze masada yemek yiyorduk.ben bardaklara süt doldurdum. Annemle babam içmeden kalktılar masadan. Ben ve mine teyze sütü bir güzel içtik. Bu ne anlama geliyor? şimdiden teşekkür ederim.


 4. ergün alan (30 Ağustos 2015 saat: 12:54)

  arkadaşım rüyasında benimle kahvaltı yaparken benim bir su bardağında:en altta vişne suyu üstünde siyah bir içecek onun üstünde çift sarılı bir yumurta onun üstünde ise süt olan bir bardaktan yumurtanın sarısı gözükünceye kadar içtiğimi görmüş.yardımcı olursanız sevinirim


 5. seniha (12 Kasım 2015 saat: 00:04)

  Mrb
  Ben rüyamda önce bir pamuk tarlasinda olduğumu gördüm. Pamuk agacinin yaprakları yemyeşil ve içaçıcıydı güzel bir manzara vardı. Bembeyaz pamuklar açılmışti toplayacaktık sonra ailece gölgeli bir yere geçip yemek yiyecektik önce süt içtiğimi gördüm ardından da çay içtim.
  Yorumlarsaniz cok sevinirim. Teşekkürler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,