RuyaTabirleri.com

Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada sütyen görmek, rüya sahibinin koruma iç güdüsünün yüksek olduğuna ve bu duyguyla hareket ettiğine delalet eder. Rüya sahibi iş hayatından da aile hayatında da korumacı yanı ile hareket eder. Bu durum yaradılışında vardır ve koruma iç güdüsü çok baskındır. Rüyasında sütyen gören kişinin garantici olduğu yorumu yapılır. Yani, kazancına ya da sevdiklerine zarar gelecek hiçbir işe yanaşmaz, zarar göreceğini düşündüğü kimseleri de çevresinde bulundurmaz. Sütyen aynı zamanda rüya sahibi için güven, mutluluk ve sağlık anlamına gelir.

Rüyada Sütyen Almak

Moda olan güzel, şık ve renkli bir sütyen almak hayırlı olacak teklifler almaya ve fayda bulmaya işaret eder. Fakat rüyasında çok demode, kara ve çirkin sütyen almak gönül kırıklıklarına, hüsrana uğramaya ve bu nedenle de dertlenmeye yorulur.

Rüyada Sütyen Askısı Görmek

Sonu hayırlı ve güzel bitecek olaylar yaşamaya, ya da rüya sahibine mutluluk getirecek ve mutluluğunun daim olmasını sağlayacak kişi ile karşılaşmaya tabir edilir. Bu kişi kuvvetle muhtemel rüya sahibinin ilerideki müstakbel eşi olacak kişidir.

Rüyada Sütyen Denemek

Rüya sahibinin planlamadığı hasbel kader gireceği bir iş anlamına gelir. Bu iş için ayırdığı sermayeyi zaten gözden çıkarmış ve bu işe ya tutarsa gözüyle bakarak girmiştir.

Rüyada Sütyen Takmak

Rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyeceğini bildiği halde kovalayıp durduğu işlere işaret eder. Rüya sahibi bu işin sonunda kendisini paraladığı ve döktüğü alın teri ile kalacak demektir.

Rüyada Sütyen Çıkarmak

Keyfe ve rahatlığa kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibi için uzun zamandır ağırlık yapan ve kafasını kurcalayıp duran bir işten kurtularak bacaklarını uzatıp, sırtına yaslanarak, uzun zamandan beri beklediği ve özlediği huzura kavuşması anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Sütyen Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Buse (25 Aralık 2013 saat: 13:34)

    rüyam da teyzemlerle bir evdeyiz.. Ama sanki tatil yapmak için gitmiş olduğumuz bir ev.. Evin içi alaca karanlık bir ortam.. küçük teyzemle konuşuyoruz herkes alışveriş yapmış çarşıdan.. Küçük teyzem ne aldıklarını göstermek isterken büyük teyzem müdahale ediyor.. Göstermek istemiyor.. o anda küçük teyzem alışveriş yaptıkları çantayı yüksek bir yerden uzanıp alırken çanta yere düşüp içindekiler yere saçılıyor.. içinden rengarenk sütyenler çıkıyor.. O anda büyük teyzemle gözgöze geliyoruz.. Ben de uyanmışoluyorumm.. Rüyamı yorumlarsanız çok sevirim.. Şimdiden teşekkürler…
    BUSE

  2. elmas (15 Şubat 2014 saat: 08:12)

    ruyamda halamlara gidiyoruz biz halama 3 pk sutyen almışız hediye olarak halam da haberszce bize 3 pkt almıs renkler beyz biz halama veriyoruz halamda bize veriyo ama bizim pktler okadar uzun ve büyükkii styen kutusu gibi deil… hediyelerimizi verdikten snra gidiyoruz ama halam söyleniyo getirdiklerine bak diee bnde gidip annemlere soyluyorum halam söyleniyodie…. yorumlanırsa cokmutlu olurum… iyi çalışmalar..

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,