RuyaTabirleri.com

Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada sütyen görmek, rüya sahibinin koruma iç güdüsünün yüksek olduğuna ve bu duyguyla hareket ettiğine delalet eder. Rüya sahibi iş hayatından da aile hayatında da korumacı yanı ile hareket eder. Bu durum yaradılışında vardır ve koruma iç güdüsü çok baskındır. Rüyasında sütyen gören kişinin garantici olduğu yorumu yapılır. Yani, kazancına ya da sevdiklerine zarar gelecek hiçbir işe yanaşmaz, zarar göreceğini düşündüğü kimseleri de çevresinde bulundurmaz. Sütyen aynı zamanda rüya sahibi için güven, mutluluk ve sağlık anlamına gelir.

Rüyada sutyen görmek, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibi bir kadınsa eğer, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, uzun zamandan beri devam eden sorunların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına ve çok daha iyi günlerin yaşanacağına tabir edilir. Erkekse eğer zarar edeceğine yorulur.

Rüyada Sütyen Almak

Moda olan güzel, şık ve renkli bir sütyen almak hayırlı olacak teklifler almaya ve fayda bulmaya işaret eder. Fakat rüyasında çok demode, kara ve çirkin sütyen almak gönül kırıklıklarına, hüsrana uğramaya ve bu nedenle de dertlenmeye yorulur.

Rüyada Sütyen Askısı Görmek

Sonu hayırlı ve güzel bitecek olaylar yaşamaya, ya da rüya sahibine mutluluk getirecek ve mutluluğunun daim olmasını sağlayacak kişi ile karşılaşmaya tabir edilir. Bu kişi kuvvetle muhtemel rüya sahibinin ilerideki müstakbel eşi olacak kişidir.

Rüyayı gören kişinin, çok büyük bir emek vererek sorun yaratan bir olayı ortadan kaldıracağına, bu sayede çok büyük kazançlar elde edeceğine ve yaşanan sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada Sütyen Denemek

Rüya sahibinin planlamadığı hasbel kader gireceği bir iş anlamına gelir. Bu iş için ayırdığı sermayeyi zaten gözden çıkarmış ve bu işe ya tutarsa gözüyle bakarak girmiştir.

Rüyada Sütyen Takmak

Rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyeceğini bildiği halde kovalayıp durduğu işlere işaret eder. Rüya sahibi bu işin sonunda kendisini paraladığı ve döktüğü alın teri ile kalacak demektir.

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olan ve çok büyük önem taşıyan işler ile uğraşmak yerine etrafındaki bazı kişilerin başına açacağı sorunlar yüzünden bazı gereksiz işler ile uğraşacağına ve bu işler yüzünden epey zarar edeceği olaylar yaşayacağına rivayet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılar çekeceğine ve büyük zararlara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Sütyen Çıkarmak

Keyfe ve rahatlığa kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibi için uzun zamandır ağırlık yapan ve kafasını kurcalayıp duran bir işten kurtularak bacaklarını uzatıp, sırtına yaslanarak, uzun zamandan beri beklediği ve özlediği huzura kavuşması anlamına gelir.

Rüyada Siyah Sutyen Görmek

Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde dönecek olan şansı sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine ancak yaşanacak bu olayların pek hayırlı bir şekilde devam etmeyeceğine ve kısa süre içinde bazı kötü olaylar ile uğraşmak zorunda kalabileceğine delalet eder.

Rüyada Sutyen Giymek

Rüya sahibinin, çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği işlerin yakın zaman içinde başına gelecek kötü olaylar yüzünden büyük sıkıntı yaratacağına, bu yüzden elde bulunan paranın bu durumu düzeltmek ve sorunları ortadan kaldırmak için harcanacağına ve gerçekleştirilen bazı çalışmalar sayesinde sorunların çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Diğer arama:  sutyen

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sütyen Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Buse (25 Aralık 2013 saat: 13:34)

    rüyam da teyzemlerle bir evdeyiz.. Ama sanki tatil yapmak için gitmiş olduğumuz bir ev.. Evin içi alaca karanlık bir ortam.. küçük teyzemle konuşuyoruz herkes alışveriş yapmış çarşıdan.. Küçük teyzem ne aldıklarını göstermek isterken büyük teyzem müdahale ediyor.. Göstermek istemiyor.. o anda küçük teyzem alışveriş yaptıkları çantayı yüksek bir yerden uzanıp alırken çanta yere düşüp içindekiler yere saçılıyor.. içinden rengarenk sütyenler çıkıyor.. O anda büyük teyzemle gözgöze geliyoruz.. Ben de uyanmışoluyorumm.. Rüyamı yorumlarsanız çok sevirim.. Şimdiden teşekkürler…
    BUSE


  2. elmas (15 Şubat 2014 saat: 08:12)

    ruyamda halamlara gidiyoruz biz halama 3 pk sutyen almışız hediye olarak halam da haberszce bize 3 pkt almıs renkler beyz biz halama veriyoruz halamda bize veriyo ama bizim pktler okadar uzun ve büyükkii styen kutusu gibi deil… hediyelerimizi verdikten snra gidiyoruz ama halam söyleniyo getirdiklerine bak diee bnde gidip annemlere soyluyorum halam söyleniyodie…. yorumlanırsa cokmutlu olurum… iyi çalışmalar..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,