RuyaTabirleri.com

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada tabak görmek kişinin rızkı ve ekmek parası için peşinde koşturduğu işlere delalet eder. Rüya sahibinin hayattaki tüm derdi ve düşüncesi kimseye muhtaç olmadan, alacaklıların kapısına gelmeden ve büyük borçlara girmeden yaşamaktır. Bunun içinde rahat yaşamanın yollarını arar.

Rüyada tabak gören kişinin öyle çok büyük mevkilerde, büyük işlerde ve çok parada gözü yoktur. Aç gözlü değildir, istediği şey, evinde her gün sıcak bir tas çorbası olması ve karnının doymasıdır. Bu kişi hiçbir zaman harama göz dikmez, haramda gözü olanı da yanında asla barındırmaz. Rüyada tabak görmek rüya sahibinin iyi ve temiz niyetleri sayesinde hayırlı kimselerle karşılaşması ve hayırlı olaylar yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Tabak Almak

Rüya sahibinin peşinde olduğu işin kendi yararına ilerlemesi ve kendisine hayır getirmesi şeklinde tabir edilir. Rüyasında tabak aldığını gören kişi, iş hayatını düzene sokacak, bu sayede de durmuş olan işleri açılacak ve kendisine pek çok hayırlı iş nasip olacaktır.

Rüyada Tabak Kırmak

Hayal kırıklığı ve keder anlamına gelir. Rüya sahibinin çok istediği bir şey gerçekleşmeyecek ve rüya sahibi büyük bir kalp kırıklığı ve hüsran yaşayacak, bu durumu da uzun süre üzerinden atamayacaktır.

Rüyada Tabak Yıkamak

Rüya sahibinin hesabını, kitabını iyi yapmaması bu nedenle de kar etmesi gerekirken aksine zarar etmesi anlamına gelir. Rüya sahibi aslında iyi geliri olan kişidir fakat harcamasına dikkat etmediği ve gereksiz yere harcama yaptığı için ilerlemek yerine hep geriye gitmektedir.

Rüyada Tabak Hediye Almak

Rüya sahibinin çok istediği bir haber alması ya da olmasını çok istediği bir işle ilgili olumlu sonuçlar elde etmesi ve mutlu olması şeklinde ifade edilir. Aynı zamanda kısmet anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Tabak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. hatice (20 Mart 2014 saat: 18:00)

    ıyı gunler ben ruyamda bı tanıdıgımız var sarraf cok dındar onun dukkanına gıdıyorum ve dukkanı ıflas etmıs oluo gercekte saaraf ama vitrinde bır suru abak var hepsı porselen o kadar guzelkı hepsı bı bırınde sekıllı ve cok guzel bana dıyokı nasıl olsa olan oldu bana sende bu tabakları gotur gıt hedıyem olsun ınanamıyorum o kadar sevınıyorumkı anlatama tabakları kutuya katıyorum ve eve getırıyorum kuzenıme gosterıyorum kibirlenıyorum cok guzel tabaklarım dıe sonra yenıden o sarafın dukkanında oluyorum benden tabakları gerı ıstıyor dıyorum ama bana vermısdın falan dıyorum sonra uyanıyorum ama tabakları vermedım yanı orda uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,