RuyaTabirleri.com

Rüyada Tabut Görmek

Rüyada tabut görmek, sıkıntılardan, zorluklardan ve borçlardan kurtulmaya işaret eder. Aynı zamanda bol kazanç, rızık ve mülkiyet demektir. Rüyada tabut görmek bazen bahtın ve şansın kapanmış olması anlamına da gelir. Bir kişi rüyasında kendini tabutta görürse bu çok iyidir. Dileklerin ve isteklerin kabul olmasına, başarıya, düşmana ve rakibe karşı galip gelmeye delalet eder. Biri rüyasında tabutu dolu görürse, hasta birinden güzel haberler alacak demektir. Tabutun kapağı açıksa eğer sıkıntıların ve hataların giderilebileceğine işarettir. Rüyada görülen tabut aile içinde tatsızlıklara, münakaşalara, kavgalara da delalettir. Bir de kişinin ağır bir maddi yükün altına girerek, sıkıntıya ve zorluğa düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Tabutta Olduğunu Görmek

Rüyada tabutta olduğunu görmek zenginlik, bolluk, sefa ve mutluluk içinde geçecek olan bir ömür anlamına gelir.

Rüyada Boş Tabut Görmek

Rüyada boş tabut görmek iyi değildir. Rüyasından içi boş bir tabut gören kişinin çevresinden yakın bir akrabasının, arkadaşının ya da komşusunun öleceği anlamına gelir. Rüyada dolu tabut görmek de yine ölümün habercisidir. Dolu tabut hane içinden birinin öleceğine işaret eder.

Rüyada Eski Tabut Görmek

Rüyada eski tabut görmek kadına işaret eder. Terbiye yoksunu, kendini taşıyamayan, oturmasını kalkmasını bilmeyen, kocasına ihanet eden ve arkasından iş çeviren biri olarak yorumlanır.

Rüyada Yeni Tabut Görmek

Rüyada yeni tabut görmek güzel ve iyi şeylere işaret eder. Rüyasında yeni tabut gören kişi başarılarından ve yaptıklarından dolayı övgü almaya ve takdir toplamaya nail olur. Çevresinde de sayılan biri olur.

Rüyada Tabut Almak

Rüyada kendisi için tabut aldığını gören kişi işinde bir adım ileri gidecek demektir. Rütbesi artacak, işleri açılacaktır. Rüyada tabut almak bolluk ve bereketin habercisidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Tabut Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ceylan (25 Nisan 2014 saat: 10:41)

    Annemin öldüğünü hissediyorum, cenazesindeymişim. Tabutun başında biraz bekleyip dua okumam gerekir diye düşünerek musalla taşına yaklaşıyorum ancak içimde hiçbir sıkıntı yok, sadece vazife gibi, yanımda biri daha var bana eşlik eden, sanırım erkek arkadaşım. Musalla taşına yaklaştığımda doğru cenazede olup olmadığımı tam anlayamıyorum, sonra annemin cenazesi olduğundan emin hissediyorum ve tabutu görüyorum. Tabut son derece eski, yıpranmış ve ucuz tahtadan, ne kadar da eski diye düşünüyorum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,