RuyaTabirleri.com

Rüyada Taç Görmek

Rüyada taç görmek, şerefe, üne, saygınlığa ve rütbeye işaret eder. Herkese nasip olmayacak kadar özel olan rüyalardan biridir ve rüya sahibinin soylu oluşuna işaret eder. Aileden gelen görgüye, terbiyeye, doğuştan gelen asalete tabir edilir. Bu rüyaileride bir düşünür, din ya da devlet adamı olacağı öngörülen birinin olduğu anlamına gelir. Dinde yeterliliğe ve güzel oluşa, yüksek imana, merhamete ve dini vecibeleri aksatmadan yerine getirmeye işaret eder.

Rüyada Taç Taktığını Görmek

Rüyasında taç taktığını gören kişinin, gerçekleşmesini en çok istediği hayalinin ve arzusunun gerçekleştiğini görmesini Allah kendisine nasip edecek demektir.Büyük mutluluk ve sevinç yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibi mutlulukların en büyüğünü ve en güzelini tatma şerefine nail olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Taç Toka Görmek

Rüyada taç toka görmek, hayırlı ve uğurlu olacak, kar getirip herkesi memnun edecek iş ortaklığına delalet eder. Aynı zamanda da gönül ortaklığı yapmaya yani muradını alıp, sevdiğine kavuşmaya yorulur.

Rüyada Taç Almak

Rüyada taç aldığını görmek, rüya sahibinin çocukluğundan başlayan başarılı çalışmalarına ve hayatı boyunca alacağı yeterlilik belgelerine tabir edilir. Kişi, ileride yüksek ve kaliteli bilgilerle donanmış bir öğretim görevlisi, hukuk ya da bilim insanı olabilir diye değerlendirilir.

Rüyada Tacın Kırıldığını Görmek

Rüyada tacın kırıldığını görmek, olumlu beklentiler içine girilen işlerden yana büyük hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibi garanti gözüyle baktığı işten yana fayda bulamayacak ve hem maddi hem de manevi anlamda çöküş yaşayacak demektir.

Rüyada Taç Mahal’i Görmek

Rüyasında Taç Mahal’i gören kişinin hayatı bir süre karı da zararı da eşit şekilde devam edecek, hayatında olağan dışı bir gelişme ya da sürpriz yaşanmayacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Taç Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. yeşim (31 Ocak 2014 saat: 15:07)

    Ruyamda2 kardesım ve ben tutsak tutuluyoruz cın mı desem doga ustu guclerı olan sahıslar tarafından bızı sureklı bır yere kapatıyorlara korkutuyorlar amaclarıda tac mahal nerde onu ogrenmek sacma ama tac mahalı kardesım saklamıs ve soylemıyor yerını onlar bıze para teklıfı edıyor ben bence soyle nerde oldugunu dıyorum. Sonra bızı en sonunda bır yere kapatıyorlar buarada vahsı kopeklerde goruyorum bızı korkutuyorlar onlarla en sonunda karanlık bır odaya kılıtlıyorlar ve bız cok korkuyoruz duman falan gırıyor ıcerıye sonra, zombımı desem ne desem karsı harabede bızı ızlıyor ben fark edıyorum sonra onlar bagırmaya baslıyor ve hepsı kadın bıze dogru gelıyorlar bız cok korkuyoruz……..


  2. Sibel (06 Mayıs 2014 saat: 09:24)

    Üstü açık bir arabada büyük kızımla arka koltukta ben , önde de başında güzel bir taç olan küçük kızım ayakta duruyordu. Beraber bir tünele girdik içerde insanlar bekliyordu. İkiyüzbininci oldunuz diyerek bizi çılgınca alkışlıyolardı. Bütün turnikeler kolayca açıldı biz yolumuza devam ettik . Tünelin sonu aydınlıktı ama ben büyük kızıma kızım direksiyona geç diye telaşlanıyordum çünkü direksiyonda kimse yoktu ve araba kendisi gidiyordu. Oda merak etme anne diyerek sakince oturuyordu. Bunlar ne anlama geliyor?


  3. dilek (23 Mayıs 2014 saat: 10:11)

    ruyam karısık ama bır o kadarda guzel dı dıye bılırım…merak ettıgım sey ruyamda umreden gelen bır arkadasımın ailesı vardı. ve görmeye gittik ben ve yanımda kım oldugunu hatırlamadıgım arkadaslarım belkıde aılemden bırı hedıye aldım ama bır hedıyeyı sankı calmıs gıbı sakladım yanı hedıyemın bırı sacımıza takılan tac tokasıydı dıger tac tokasıda cok guzeldı kıme aldıgını hatırlamıyordum bırı basıma takarken tac tokasını dıger sakladım ne anlama gelıyor benı aydınlatırsanız sevınırım….tsk ederım sımdıden


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,