RuyaTabirleri.com

Rüyada Taç Takmak

Rüyada taç takmak, kişinin onurlandırılacağı bir duruma işaret eder. Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır ve rüya sahibinin başına talih kuşu konması olarak da değerlendirilir. Taç taktığını gören kimse bekar ise çok zengin, anlayışlı, cömert ve alçak gönüllü bir kimse ile tanışır, kısa süre içinde evlenir. Evli kimseler için hayalindeki evi satın almaya veya çalışıyor ise işinde beklemediği kadar iyi bir terfi ile ödüllendirileceğine delalet eder. Rüyada taç taktığını gören kişi iyi bir yönetici olur, devlet işlerinde üst kademede görev alır veya politikaya atılır. Sözü dinlenen, herkesin imrendiği bir hayata sahip olan, şanslı ve bahtı açık bir kimseye işaret eder.

Rüyada Altın Taç Takmak

Çok büyük bir şansın işaretçisi olan rüya, kişinin tüm hayatının tamamen değişeceğinin de altını çizer. Altından taç takan bekar biri dillere destan bir düğünle evlenir. İş konusunda çok üst kademelerde bir göreve atanır veya yaşadığı ilin yönetiminde yer alır. Hüküm veren veya liderlik yapan bir kimseye de işaret ettiği gibi adaletle ilgili konularda da çok üst düzey bir yönetici olunacağına yorumlanır. Altından taç takmak farklı yorumlara göre kişinin kibrine ve bu nedenle çevresini görmezden geldiğine, günahlarla dolu bir yaşama sahip olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Taç Görmek

Görülen taç gümüşten ise kişi çok büyük bir saltanata sahip olur ve şanı, şöhreti artar. Erkekler için çok büyük şerefli bir göreve atanmaya ve saygınlık kazanmaya da yorumlanır. Görülen taç altın ise bekarlar için iyi bir evlilik yapılacağına işaret eder.

Rüyada Tacını Düşürmek

Ailesinde hasta olan var ise kaybeder. Bekar bir bayan rüyasında tacın başından düştüğünü görürse iffetsiz bir yaşama sahip olur. Tacı düşerken bir kimse tarafından tutulur ise kişiye dini bütün bir kimsenin yardımlarda bulunacağına da delalet eder.

Rüyada Taç Takmak Psikolojik Yorumu

Hayaller kuran, yaptığı işlerde onurlandırılmak ve yüceltilmek isteyen, çalıştığı işte daha iyi bir mevkinin hayalini kuran kimseler rüyalarında kendilerini taç takmış olarak görebilirler. Genellikle özle duyulan bir mevkiye ve hayata, imrenilen bir yaşama işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Taç Takmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Yıldız (03 Mayıs 2015 saat: 08:42)

  yazliktaki evimizin balkonundan bahcemiz gozukuyordu benim dugun sabahimdi once guzel gumus renkli paril paril bir tac deniyorum bu mu olsun bu mu olsun niye dugunum olacak o gun. Ve agladigimi gordum ses tonum degismisti. Ben bekar bir bayanim. Sonra balkona ciktim dugun hazirliklarina bakmak icin bahCemiz 10 kat buyumus gibiydi cok acik yem yesil bir alan davetliler gelmis garsonlarin hepsi kosusturuyor kuzenim geldi yanima cok guzel olacak hersey dedi ve uyandim.


 2. Öztürk (14 Aralık 2015 saat: 17:21)

  Kendimi firavuna benzeyen bir muhafız askerinin önünde buluyorum ve ona kafa tutuyorum önümden çıkması için onunla mücadele ben kazanıyorum onun kafasında siyahtan bir taç var ve benim kafamda altından bir taç var ama değerli bir taç ve onunla mücadele ediyorum önünden çıkıp gidiyor ve ben arkamı dönüp baktığında İstanbul ve camilerini goruyorum ve büyük bir alanı içinde binlerce aynı bana benzeyen askerleri görüyorum ve yüksek bir yere çıkıp ezan okumaya başlıyorum ama okuduğum ezan o kadar güzel ki bunun rüyada bile Tadını alabiliyorum


 3. Pınar (19 Eylül 2016 saat: 13:23)

  merhaba,

  İş arkadaşım (mevki ve yaş olarak benden küçüktür kendisi) benim evlendiğimi görmüş
  gelinlik giymişim ve gelin tacımı o takıyormuş. (bu ara da o da bekar ben de)
  İş arkadaşım iyi anlaştığım biridir, ikimiz de bekarız.
  BU Rüyayla ilgili yorumunuz nedir?

  Yorumunuzu bekliyorum:)

  Saygılar

  Pınar


 4. Ayça (24 Ekim 2016 saat: 21:20)

  Rüyamda annelerin yatak odasındaydım aynanın karşısına geçtim kibirli bişeyler söyledim hatırlamıyorum yanımda 2 3 kişide vardı onlara attığım bakış tam bi egoist bakışıyla sonra mor bi elbise giydim Sultanları layıkıyla ve kocaman elmas taşlardan yapılmış bi taç taktım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,