RuyaTabirleri.com

Rüyada Taciz Görmek

Rüyada taciz görmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüyanın sağlıklı ve net yorumu ancak rüyayı gören kişinin uykusunda tacizi ne şekilde gördüğüne bağlı olarak yapılabilmektedir. Rüyanın niteliğine, görülme şekline, birlikte görüldüğü kişilere ve objelere bağlı olarak yorumu da bazen olumlu şekilde bazen de olumsuz şekilde yapılabilmektedir. Yani bu rüya bazı durumlarda hayır, bazı durumlarda da şer olarak kabul edilir.

Rüyada Taciz Edilmek

Rüyayı gören kişinin rahat bir insan olduğuna yani öyle herşeyi kafasına takmadan yaşadığına, mümkün olduğunca hayattan zevk almayı tercih ettiğine tabir edilir. Rüya sahibinin ölüm gerçeğini hiç unutmadığına, bunun için de aldığı her nefesin kıymetini bildiğine delalet eder.

Rüyada Tacize Uğramak

Rüyayı gören kişinin istemediği bazı olaylarla karşılaşacağına, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine ve zor durumlara düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bazı insanların kötü planlarına alet edileceğine ve tabiri caizse onların ağına düşmekten kurtulamayacağına yorulur.

Rüyada Taciz Etmek

Rüyayı gören kişinin yanlış anlaşılabileceğine bu nedenle hiç beklemediği hakaretlere uğrayacağına, bu durumdan da olumsuz şekilde etkilenerek uzun süre bunalımlı günler geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin neredeyse hayata küsmesine neden olacak bazı insanlara ya da olaylara delalet ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Tacize Uğrayan Birini Görmek

Bu rüya da, rüyayı gören kişi üzerinden açıklanır ve rüyayı gören kişinin kimilerine göre vurdumduymaz denilecek kadar kaygısız olduğuna yorulur. Aslında rüya sahibinin yaşama karşı bu duruşunun ve yaklaşımının nedeni hayatın kendisine sunduklarına razı gelecek kadar olgun oluşundan kaynaklanıyor demektir.

Rüyada Cinsel Taciz Görmek

Rüyayı gören kişinin esenlik bulacağına, keyfe ve huzura kavuşacağına, sevinçli ve mutlu haberler alacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Taciz Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nisev (16 Haziran 2014 saat: 22:33)

    rüyamda eski oturduğumuz semti görüyorum.önceden oturduğumuz apartmanın kömürlüğünün yanındayım.çocuklar oyun oynuyolar. sonradan dikkat ediyorum.kömürlükde iki erkek çocuk var ve biri diğerine zorla tacizde bulunuyor. etrafdakiler bundan habersiz veya vurdumduymazlar.tacize uğrayan çocuk dışarı çıkıyor ve çıkar çıkmaz garibim toprak olan yere uzanıyor. diğeri ise sonradan çıkıyor.tacizde bulunan çocuk adam gibi giyinmiş ve çok zorba.ve çıkar çıkmaz yere yatan o çocuğu tekmelemeye çalışıyor.bende dayanamayıp çocuğun yanında gidip bağırıp tartaklayıp tehdit ediyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,