RuyaTabirleri.com

Rüyada Tacize Uğradığını Görmek

Rüyada tacize uğradığını görmek, rüya sahibi için bir uyarı niteliği taşır. Yanlış yollara sapmamak, kötü alışkanlıklar elde etmemek için rüya sahibinin hayatında bazı şeylere ve kişilere dikkat etmesi gerekir. Kendisini başka taraflara çekmek isteyen insanlar olacaktır. Onlara uyup uymamak rüya sahibinin kendi kararı olacaktır. Ancak yanlış yola saparsa geri toparlayamayacağı bir yola girmiş olacaktır.

Rüyada Tecavüze Uğramak

Rüyada tecavüze uğramak, hayırlara işaret eder. Rüya sahibi, mal sahibi olur. Ayrıca yüklü bir miktar eline para geçer. Bu para ile yatırımlar yaparak servetini iyice artırabilir. Ancak eline geçen parayı zevk ve sefa için harcarsa hemen elinden uçup gider ve zenginliği kısa sürer. Bu nedenle rüya sahibinin bu paranın kıymetini bilmesi gerekir.

Rüyada Cinsel Tacize Uğramak

Rüyada cinsel tacize uğramak, yakın teması temsil eder. Rüya sahibi de yaşantısında insanlarla yakın temas kurarak onlarla içli dışlı olacak ancak insanlar rüya sahibinin bu iyi niyetini suistimal ederek ondan faydalanmaya çalışacaklardır. Rüya sahibinin mal varlığından iş yerindeki pozisyonuna kadar rüya sahibine ait şeyleri elinden almak için girişimlerde bulunacaklardır.

Rüyada Sözlü Tacize Uğramak

Rüyada sözlü tacize uğradığını gören kimsenin farkında olmadığı düşmanları vardır. Rüya sahibinin çok yakınında olan ancak kendisini belli etmeyen birinin rüya sahibine karşı beslediği kıskançlık ona düşmanlık beslemesine neden olacaktır. Ancak bu kişiden rüya sahibine bir zarar gelmeyecektir. Sadece uzaktan kin besleyen biri olacaktır.

Rüyada Saldırıya Uğramak

Rüyada saldırıya uğradığını gören kimse, gerçek yaşantısında beklenmedik olumsuzluklarla karşılaşır. Kendisinden daha güçsüz inşalara kaybetme ve sonunda hüsrana uğrama anlamına gelir. Rüya sahibi, borç altına girecektir. Yakın bir dosta yardım etme ihtiyacı hisseden rüya sahibi bu yardımı ederken kendisi zor duruma düşecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Tacize Uğradığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Leyla (26 Aralık 2014 saat: 07:53)

    beni biri beyeniyor annemler beni ona gostermeye calisdigi icin kandirib bir yere goturuyolar.tam ben o insani goremesemde sarisin oldugunu goruyorum amma annemlerde beyenmiyor.kapidan yalniz cikib onlari arabada beklemek isterken yolda biri bana dogru yakinlasib elimi ciplerime sokarak tecavuz etmek istiyor.yerde bir hayli mucadileden sonra ben onu vurar uste cekarim.onun korkusuyla ayilirim


  2. özlem (19 Ocak 2015 saat: 09:19)

    Yeni tanıştığım bayan arkadaş beni rüyasında görmüş
    Hem kına gecem hemde düğünüm oluyormuş
    Bir anda tiren sesi geliyor ve kaza oluyormuş ama treni görmüyormuş daha sonra hertaraf toz duman olmuş ben çok ağlıyormuşum ve yerde yatıyormuşum kalkamamışım bütün davetliler kaçıyormuş


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,