RuyaTabirleri.com

Rüyada Tacize Uğramak

Rüyada tacize uğramak, rüya sahibinin toplumda istenmeyen hal ve hareketler içine girmesi durumunda ayıplanacağına, gözden düşeceğine ve insanlar arasındaki değerini yitireceğine rivayet edilir. Bir diğer yandan da gezmeye, dolaşmaya bayılan, gece hayatına düşkün, eğlence için çıldıran ve hayatın tadını çıkarmak için elinden geleni yapan birinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Taciz Edilmek

Rüyada taciz edilmek, rüyayı gören kişinin anı yaşadığına, hiçbir şeyi kafasına takmadığına, uzun vadede planlar yapmadığına, hayatın kısalığının farkında ve bilincinde olarak yaşadığına bu nedenle de mümkün olduğunca hayattan keyif almaya çalıştığına rivayet edilir. Bu rüya güzel günlere delalet ettiği gibi bir yandan da rüya sahibi için can sıkıcı olacak bazı olaylar yaşanabileceğine yorulur.

Rüyada Tacize Uğradığını Görmek

Rüyada tacize uğradığını görmek de taciz edilmekle hemen hemen aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin sakin ve rahat kişiliği ile tanındığı, kaygısız olduğu, sorunları ve sıkıntıları önemsemediği anlamına gelir.  Bu rüya aynı zamanda kişinin yakın zamanda arka arkaya hem mutluluk hem de mutsuzluk yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Cinsel Tacize Uğramak

Rüyada cinsel tacize uğramak, rüyayı gören kişinin hafifleyeceği ve rahatlayacağı olaylar yaşayacağına ya da haberler alacağına işaret eder. Güzel günlerin yakın zamanda kapıyı çalacağına tabir edilir ve bu rüya hayra alamet eden rüyalar arasında kabul edilir.

Rüyada Tecavüze Uğramak

Rüyada tecavüze uğramak, pek de hayırlı değildir. Sıkıntı olarak kabul edilir ve rüya sahibinin bazı sorunlarla karşılaşacağına, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına ve keyifsiz olacağına delalet eder.

Rüyada Tacize Uğrayan Birini Görmek

Rüyada tacize uğrayan birini görmek, sıkıntıları unutup, eğlenceli günler geçirmeye ve mutlu olmaya alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Tacize Uğramak Hakkındaki Rüyalar;

 1. birisi (21 Aralık 2013 saat: 10:09)

  Ruyamda ilk baslarda ben yakinlik gosteriyorum suanda yakin arkadasim olan birine, aklinda yokken ben aklina sokuyorum beni, o da sonra caktirmadan taciz ediyor beni,dayama seklinde,anliyorum ruyamda boyle oldugunu ve ondan uzaklasiyorum bir de babaannemin benden izinsiz benim esyalarimi benim cok kizacagim bir sekilde degistiriyordu, ayakkabilarima susler yapiyordu (sus hic sevmem de) ruyamin tabiri nedir?


 2. alican (03 Ocak 2014 saat: 07:20)

  Sevgilimle beraber çok karanlık bi merdivenden iniyoruz. Sonra etrafta bulunan serseriler karanlıktan istifade ederek sevgilimi taciz ediyorlar. Sevgilimi korumaya çalışıyorum. Biraz önümüzü aydınlatmak için telefonumu cebimde çıkartırken. Kolum serserilerden birine çarpıyor ve telefonum yere düşüyor. Bende korku ile uyaniyorum. Ruyamin anlamı nedir? Yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler.


 3. sfk (13 Ocak 2014 saat: 14:19)

  ruyamda nısanlım yanımda ve yer ve mekanı hatırlamıyorum ama cok karanlık deyıl cokta aydınlık deyıl odada bırının gırdını gordum yuzunu gormedım ve nısanlım karsımda caresız bısey yapamıyordu ve yuzunu goremedıgım adam herneyse benı ellıyordu bende sadece yapma dıyordum baya cabaladım kurtulmak ıcın ama basaramadım…


 4. selma (28 Mart 2014 saat: 13:21)

  rüyamda bir evde arkadaşımla konuşurken birden kapının camları kırılarak 3 tane adam içeri girip arkadaşıma saldırdı. ben kaçıp polis çağırması için birilerine haber veriyordum. sonra geriye döndüğümde arkadaşımın kıyafetlerinin yırtıldığını, heryanının morluklar içinde kaldığını ve tecavüze uğradığını gördüm. hemen polise şikayete gidiyoruz dedim ve uyandım.


 5. Salih (22 Nisan 2014 saat: 14:31)

  İyi gunler ruyamda eski sevgilimi goruyorum ve yanımdan 3 şahız zorla kacırıyor cok direniyorum ama basaramıyrm bi kişi sag kolumu ıstırdı ( ve kalktıgımda hissettim acısını)
  Sonra zorla tecavuz ettiler ama ettiklerini gormedim sadece bi kac bagırısını duydum ve ben cıglıkla uyandım lutfen bu ruya yorumunu yanıtlarsanız cok sevinirim internetten arastırdım ama bulamadım


 6. Mahir (29 Nisan 2014 saat: 04:44)

  rüyamda (bir kişi haricinde diğer iki kişiyle husumetim var toplam 3 kişi kütüphaneye geliyorlar sonra içeri sevgilim giriyor (su an sevgilim yok o kızıda sadece ruyamda gördüm benim boyum 1.72 filan husumetimin olduğu kişiler 1.80 1.90filan kızın boyu 1.50, 1.60 filan) sonra sevgilime saldırıyor ikisi diğeri beni tutuyor sevgilimin üzerindeki tayt yırtıliyor (önce saldırma amaçlarını sevgilimi hırpalamak olduğunu sanıyorum sonra kendileri işi bitirince agizlarindaki baklayı cikartiyorlar sonra uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,