RuyaTabirleri.com

Rüyada Tadilat Görmek

Rüyada tadilat görmek, rüya sahibinin, içinde bulunduğu hayattan sıkıldığına, bu sebeple hayatı içinde çeşitli yenilikler yapmak için çaba gösterdiğine, yakın bir zamanda başka bir şehre taşınıp orada kendisine bir iş bulacağına, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Tadilat Yapmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında kendi istekleri ve düşünceleri dışında çeşitli değişiklikler ve yenilikler olduğuna, bu sebeple çok büyük sıkıntılar yaşadığına, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için çok büyük çaba sarfettiğine ancak gösterdiği çabanın hiçbir şekilde yeterli olmayacağına alamet eder.

Rüyada Tadilat Yapıldığını Görmek

Epey bir zamandan beri etrafındaki insanların sorunları ile uğraşan rüya sahibinin, artık bu durumdan kurtulmak istediğine, ancak hayatının kontrolünü başkalarının eline verdiği için içinde bulunduğu sorunlardan bir türlü kurtulamayacağına ve daha uzunca bir süre boyunca bu şekilde yaşamak zorunda olduğuna işaret eder.

Rüyada Tadilat Halinde Ev Görmek

Hayatında çok büyük değişiklikler yapmak isteyen rüya sahibinin, değişikliklere önce kendi düşüncelerinden ve fikirlerinden başladığına, bu sayede atacağı adımları daha kolay ve daha hızlı bir şekilde atacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Evde Tadilat Yapmak

Rüyayı gören kişinin, insanlar hakkındaki olumsuz ve kötü düşüncelerinden kurtulmak için çok çaba gösterdiğine, bu sayede kendisinin çok yakın bir zaman içinde karşılaşacağı sorunları daha çabuk çözeceğine ve problemleri daha hızlı ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada Evde Tadilat Yapıldığını Görmek

Uzun bir süredir insanlar hakkında çok büyük endişeleri olan rüya sahibinin, bu endişelerden yavaş yavaş kurtulduğuna yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Tadilat Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. betül (28 Aralık 2013 saat: 08:40)

    ben gerçek hayatta hastanede hemşirelik yapıyorum ruyamda nöbete gidiyorum. ama hastanenin heryeri tadilata alınmış ve eski arkadaslarım uzun zamandır görüşemediğim arkadaşlarım hepsi ordalar. bir odaya halı serilmiş bikaç kişi orda oturuyor.halıya geçmek için ayakkabılarımı çıkarıp kenara koyuyorum konusurken birinin bana seslendiğini duyup kalkıyrum ayakkabılarım kaybolmuş. yalınayak binanın içinde geziyorum.


  2. HATİCE (12 Şubat 2014 saat: 16:18)

    Tanımadığım bir Kentteyim ve üstü açık bir arabayla bir erkek arkadaşım beni gezdiriyor. Arabadan inince hava birden kış oluyor .Kar buz o kadar ki araçlar bile kayıyor.Kalmak için için gittiğimiz bir otelde tadilat olduğunu görüyorum. Otelde tadilat olmasına rağmen müşteri kabul ediliyor. Herkesi 1 odaya toplamışlar odaya yatak getiriyorlar. Otelde yakın bir kız arkadaşıma da rastlıyorum. Ama ben otelde kalmıyorum. Dışarıya çıkıyorum hava yine günlük güneşlik, tekrar bir tanıdıkla karşılaşıyorum. İlerliyorum karşıma bir çeşme çıkıyor. Etrafında tarihi çizimler var.


  3. nurgül (13 Şubat 2014 saat: 12:17)

    bulundugumuz sehirde calısmalar vardı benim calıstıgım dükkanın yan tarafıda yine yıkık yolları kazılmıs hala yıkıyorlardı yeniden yapılacakmıs annemlere ayak üstü ugruyorum onlarda evi tadilat ettiriyorlar evlerinde isciler var gürültüsü geliyor annem benden hapını almamı istiyor kabını alıyorum tamam diyorum annem sanki hasta gibi yüzü düsük benimle konustugunu hatırlamıyorum varlıgını hissediyorum ama cok görmedim hapı icinde babama calımlıca öbür odadan söyleniyordu ben alayım dedim babamla konustuk babam gülümseyerek konusuyordu sonra gittim dükkanın sag tarafı inis merdivenlere oturuyorum sigara iciyorum o zaman işcileride görüyorum NOT. ANNEM BABAM VEFAT ETTİ ON YIL ÖNCE


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,