RuyaTabirleri.com

Rüyada Tahta Kaşık Görmek

Rüyada tahta kaşık görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına,  çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bu sayede bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hayatta yapmak istediği ne varsa hepsine ulaşacağına rivayet eder. Aynı zamanda, hamarat ve eli bereketli bir kadın ile çok hayırlı bir yola girileceğine delalet eder.

Rüyada Tahta Kaşık Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda yeni yollara gireceğine ve çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hem evine hem işyerine bolluk ve bereketin geleceğine işaret eder.

Rüyada Tahta Kaşık Kırmak

İş hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler ile karşılaşan rüya sahibinin, karşısına çıkan hayırlı fırsatları doğru değerlendirememesi yüzünden çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve rüyayı gören kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada Tahta Kaşık Yıkamak

Uzun zamandan beri iş hayatında sıkıntılarla boğuşan rüya sahibinin, yakın bir zamanda karşısına çıkacak fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, bu sayede çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına ve çok daha iyi bir hale getirip işlerini bu sayede yoluna sokacağına rivayet eder.

Rüyada Tahta Kaşık Satın Almak

İş hayatında çok iyi çalışmalar gerçekleştiren rüya sahibinin, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı işlere imza atacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Tahta Kaşık Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. emine (26 Nisan 2014 saat: 08:45)

    kız kardeşim beni görmüş,benim küçük bir evim varmış her yere halı sermişim uzun ama dar bir balkonum varmış orayada halı sermişim ,kardeşim mutfagıma girmiş hep tahta kaşıklar varmış bunları neden aldığımı sormuş sonra kendininde hoşuna gitmiş, 2 tane beyaz kahve fincanım varmış ablamın fincanı yok ben ona alayım demiş kendi kendine, eşim işten çıkmış abla benim haberim yotu ne yapacaksınız falan demiş bende mera etme hallederim demişim

  2. çiğdem (21 Eylül 2014 saat: 11:29)

    rüyamda suların yeşilliğin olduğu bir yerdeyim.ve karnım burnumda hamileyim.dayım anneannemi getiriyor ve sarılıp öpüyoruz birbirimizi.güya düğünde imişim.İnsanlar ve ben tahta kaşıkla oynayacakmışız.ama sadece tahta kaşıkla ses çıkarıyorum ben ve yanımdaki kadınlar.erkekler oynuyorlar.bulunduğumuz yerde suların içindeyiz ve sular diz hizasından aşağıda.suyun altında bir yerde kümes varmış oradan tavuk sesleri duyuyorum ve korkuyorum.dha sonra başka bir yerde birde babamla sarılıp konuşuyoruz.ben babama 62 yaşında olmuşsun baba diyorum ve gülüşüp sarılıyoruz.daha sonra pansiyon gibi bir yere gitmişiz eşimle.o odadan çıktıktan sonra başkaları geliyor.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,