RuyaTabirleri.com

Rüyada Takım Elbise Giymek

Rüyada takım elbise giymek, başarı, mutluluk, kazanç, makam ve şöhret olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin özellikle de meslek hayatında çok üst noktalara geleceğine, hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına delalet eder. Ticaret hayatında büyük zaferler kazanmaya, aşama kaydetmeye ve rakipleri de alt etmeye yorulur.

Rüyada Takım Elbise Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin okul çağından itibaren herkesten çok ileride olacağına, yüksek tahsil yapacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine bunun da iş hayatında hem geleceği noktaya hem de vasfına büyük katkı sağlayacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Takım Elbise Giymek

Rüyasında siyah takım elbise giydiğini gören kişi üst düzey bir yönetici koltuğuna oturması için çok önemli ve ciddi bir iş teklifi alacak demektir. Rüya sahibinin yetenekleri, dâhiyane fikirleri ve projeleri sayesinde çok büyük görevlere getirileceğine işaret eder.

Rüyada Lacivert Takım Elbise Giymek

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin bol olacağına, işi ile gündeme geleceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına rivayet edilir. Kişi, herkesin çok saygı duyduğu, önemsediği ve takdir ettiği bir kimse olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Mavi Takım Elbise Giymek

Rüya sahibinin hem özel hem de iş hayatında yaşayacağı sürpriz gelişmelere alamet eder. Kişi, gerek maddi gerekse manevi yönden çok mutlu olacağı, heyecanlanacağı ve keyifleneceği günler geçirecek demektir.

Rüyada Yeşil Takım Elbise Giymek

Rüya sahibinin elde ettikleri sayesinde Allah’a şükretmek adına, malından ve parasından içten gelerek, en samimi ve en temiz duygularla hayır işlerinden geri durmayacağına, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine delalet eder. Kişinin ahiret hayatına inanan ve dünya hayatından daha çok ahiret hayatına değer veren kimse olduğunu gösterir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Takım Elbise Giymek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gökhan (13 Temmuz 2014 saat: 09:33)

  Geçmişteki bi arkadaşımı ağız burun kanayacak şekilde dövdüm, mafya babasıyım ben arpa veya buğday abbarı sahibiyim dövdüğüm cocuğun babası geliyor kaçıyorum bende oradan adamlarımın yanına geldim arpa veya buğdayların üzerinde film seyrediyorlar onlara babasının geldiğini söylüyorum ve adamlarımdan birisi çocuğun babası ile konuşmaya gidiyor diğeride bana tanınmamam için takım elbise getirmeye gidiyor.. rüya bu kadar teşekkür ederim


 2. ayşenur (23 Kasım 2014 saat: 07:46)

  rüyamba merhum olan eşimin yanına gitmeye çalışıyorum oeşimin mezarı yukarı dogru olan yolda
  mezarı havadar temiz yukarı bir yol giderken rahmetli olanları görüyorum şerife teyzeyi seher yengeyi gibi bana canım kızım alinin mezarı yukarki yolda seni oraya getirsinler diyorlar uzun zaman oldu ya gelmedin o ilerde diyorlar ben okadar aglıyorum ki hıçkıra hıçkıra aliyi çok özledim diye yolkenerlarında meyve agaçları elimde takım elbise çok tuvaletim var yapamıyorum ayakkabıma tezek bisligi bulaşıyor eşimin yanına beni getiriyorlar o kadar sıkı sarılıp bi o kadar çok gözyaşı döküyorum güneş gören bir evde beni bırakmıyor çok sıkı vaziyette sarılı konuşuyoruz bana beni ne olursun bırakma terketme diyor


 3. zihni SÜLÜ (19 Aralık 2014 saat: 15:53)

  rüyamda pazar günü idi çok şık lacivert renkli kırmızı kravatlı bir takım elbise giymiş idim kendi kendime bugün tatil neden böyle bir kıyafet giydi diye düşünüyordum ve bir akrabamla karşılaştım onun cenazesi vardı ona taziye veriyordum ve oda çıkardı bana cebinden bir tane şekerleme verdi bu şekilde bir muhabbetimiz oldu.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,