Rüyada Taş Atmak Görmek


Rüyada taş atmak, hayırlara alamet etmez ve rüyayı gören kişinin yaşayacağı musibetli olaylara rivayet edilir. Rüya sahibinin çevresini kendisine zarar verecek ve mutsuz olmasına neden olacak kimselerin saracağına, bu insanların her an atağa geçmek için hazır bulunacağına işaret eder. Rüyada taş atmak, rüyayı gören kişinin iyi niyetini kullanıp, kendisini su istimal edecek insanlara yorulur.

Rüyada Birine Taş Atmak

Rüyada birine taş atmakla, taş atmak hemen hemen aynı anlama gelir ve rüya sahibi için kendisini hiç de memnun etmeyecek bazı durumlara düşeceğine ve bunu güvendiği, inandığı ve sevdiği kişiler nedeni ile yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kendisine şanssızlık ve uğursuzluk getirecek insanlara işaret eder.

Rüyada Taş Atılması

Rüyayı sahibinin kendisini sırtından bıçaklayacak ya da onu yarı yolda bırakacak, art niyetli kimselerle hareket edeceğine ve bunun da kötü günler yaşamasına ve hayatını felakete çevirmesine neden olacak olayları meydana getireceğine alamet eder.

Rüyada Birini Taşlamak

Rüya sahibinin o kimsenin kalbinin kırılmasına neden olacağına delalet eder. Ama bilerek ama bilmeyerek bir kimsenin üzgün ve mutsuz olmasına neden olacak işler yapmaya ya da sözler söylemeye rivayet edilir.

Rüyada Birinin Kafasına Taş Atmak

Rüyayı gören kişinin rüyasında kafasına taş attığını gördüğü insanın kafasını karıştıracak ve o kişinin kararsızlık yaşamasına neden olacak hal ve hareketlere gireceğine ve dolaylı şekilde de olsa o kimseye kötülük edeceğine tabir edilir.

Rüyada Köpeğe Taş Atmak

Rüyada köpeğe taş atmak iki şekilde yorumlanır ve kimi rüya tabirlerine göre rüya sahibinin bir dostunu çok üzüp onu kaybedeceğine kimi rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin düşmanı olan bir kimseden kurtulmak için bir girişimde bulunacağına rivayet edilir. Çünkü rüyada köpek görmek bazı yorumcular için dost bazı yorumcular için düşman olarak yorumlanır.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Taş Atmak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. safak ertekin (13 Şubat 2014 saat: 07:11)

    bu gece ruyamda bızım koyde kayalıklarda yanımda tanımadığım bırıyle gezıyorumyan tarafımız ucurum bı ınsan gececek kadar yol varonumuzden bı adam gıdıyosoruyorum yanımdakıne bu adam nereye gıdıyo dıye evıne gıdıyo dıyo yanımdakıbızımle beraber yanımızdan bı kedı gecıyosonra onumuzden gıden adam elınde keseyle donuyo yanımdakı kısı o keseyı o adamdan almaya calısıyoadamlar kosamıyoyuruyerek bızı takıp edıyobana kımse dokunmuyoryanımdakıne ulasmaya calısıyorlarmese ağaçlarının arasından bı tas alıp adamın kafaya atıyorum bısey olmuyo adamaadamla yuzyuze bakıyoz adamın kafasına tası attıktan sonra bana dogru gelıyokosuyorum ama adamla aramda 1 adım mesafe ya var ya yokuyandım saat 06:52

  2. Gülşen (19 Şubat 2014 saat: 15:41)

    (Birini seviyorum ama platonik..Şimdi 2 ruyam var anlatıyım…Rüyamda annem hastanede calsııyormus arabalar falan yok herkesın atı var ama araba yok boyle tutuyorlar atları oyle yuruyorsun ama sözde at arabasıymıs ıste 6-7 tane kahverengı at onların sahıplerı şoforlerı var birde ıkı at sahıbı onceden de kavgalılarmıs dıgerı onu gorunce birden tabanca cıkarıyor dıgerı kacıyor 4 kez falan tabanca sesı duyuyorum sonra biz kaçıyormusuz babam yakın arkdasım annem duruyoruz yerde bir köpek yatıyor her yerı yara bere ıcınde “çok korktum çok korktum” diyor patileriyle yüzünü kapatıyor…Diğer rüyam ;Arkadaşımla duruken dışarda sevdiğim çocugu goruyorum ama bakıyor böyle uzun uzun yanına gıdıyorum boyle inşahat çukurları olur ya kocaman ondan var kenarında duruyoruz gülümsüyo bana tas atıyor cukura konustugunu görmedim ama sarıldım bırde sanırım tam hatırlamıyorum…sevdiğim kişiyi 3 gün üstü üste gordum rüyamda ama hatırlamıyorum diğer rüyaları…Bu kadar kısa oldu biraz kusura bakmayın :D Tesekkürler.

  3. omer talay (06 Mart 2014 saat: 14:51)

    Tanımadığım güzel bir kızla yürüyorduk öptüm kızı daha sonra birini kovaladık yol ortasında kaçan şey karanlık bildiğim bir sokağa girdi köpek olduğunu biliyordum sanki o sokakta,başka biri daha vardi orada ben yoruldum soluklanmak istedim köpeğin inlemesiyle köpeği gördüm o tanımadığım başka biri bana saldırmasın diye taş atmıştıköpeğe, beni çalıştığım yerden tanıdığını söyledi o da ayni yerde ayni bölümde çalışıyormuş ama tanımıyordum iş arkadaşımı köpek çok acayipti ateş rengi hatta içinde ateş vardı bayağı, ben de daha sonra köpeği taşladım daha sonra şirin bi köpeğe döndü durduk yanimiza geldi tekrar ateş rengini aldı kafasina taş vurup öldürdüm.rüyanın etkisinden cikamiyorum yardım edin.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.