RuyaTabirleri.com

Rüyada Taş Görmek

Rüyada taş görmek hayırlı olacak iki işe işaret eder. Nişan ya da nikâh yapmaya delalet eder. Yerde ya da duvar üzerinde görülen taş, duygusuz, cahil, anlayışsız, bencil ve hoşgörüden uzak birine işaret eder. Rüyasında bir taşı olduğunu ya da bir taş aldığını gören kişi kötü meziyetleri olan bir kimseye karşı zafer kazanacak demektir.

Rüyada görülen taş bazen bir vefat olacağına yorumlanır. Rüyasında taş olduğunu gören kişi, insanlığını yitirmiş, olaylara tepkisiz, dinden uzaklaşmış birine ya da geri dönüşü olmayan illet hastalığa veya ölüme delalet eder. Rüyasında bir kolye gibi boynunda taş olan kişi kederleneceği bir olay yaşayacak demektir. Rüyada bir yerdeki insan topluluğunun üzerine taş yağması duygusuz olmaya yahut ağır maddi yükümlülüklere delalet eder.

Rüyada Taş Toprak Görmek

Bir kimsenin rüyasında taş ve toprak görmesi o kişinin artan kısmetine işaret eder. Bu kişinin bütçesi gittikçe büyür, cüzdanı kabardıkça kabarır. Rüya sahibinin çoğalan variyeti, işinde çok yüksek bir rütbeye sahip olan kişi aracılığıyla sağlanacaktır.

Rüyada Taş Atmak

Rüyada birine taş attığını görmek rakipler ve hasımlar tarafından atılan her adımın takip edilmesine ve rüya sahibinin bu kişiler tarafından sürekli olarak izinin sürülmesine işaret eder.

Rüyada Taş Yığmak

Bir kişi rüyasında bir yere taş yığdığını görürse bu rüya sahibinin çok sevineceği şeyler öğrenmesine delalet eder.

Rüyada Gökten Taş Yağması

Rüyada gökten taş yağması o yerdeki toplumun tamamını ilgilendiren ortak bir sorun anlamına gelir.

Rüyada Yerden Taş Toplamak

Rüyada yerden taş toplamak zorlukla kazanılacak olan paraya işaret eder. Bir kimse rüyada yerden taş topladığını ya da taş aldığını görürse, rüya sahibinin bir iş için uzun bir yola gitmesi anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Taş Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ilkay (09 Haziran 2014 saat: 12:53)

  su anki oturduğum evimizde oğlunla beraberiz ben camdan dışarıyı görebileceğim yerde oturuyorum oğlumda cama arkası dönük sohbet ederken bize uzak 4 binanın sallandığını görüp oğluma sesleniyorum arkasını dönmeden evler yıkılmaya başlıyor ve her taraf toz duman oluyor ben çok şaşırıyorum oğlum daha sakin ve o binalardan yıkılırken bizim evin içine küçük bir taş düşüyor ve uyandım


 2. derya (23 Kasım 2014 saat: 22:23)

  Rüyamda eski erkek arkadaşım elinde bir balbalyozla taş yiğdı yere.daha sonra büyük Bahçeli bir evinde dışında bir yere oturduk ve yanımıza ona ilgi duyan bir bayan arkadaşı geldi yanımıza tokalastik.ben içten içe gerginim ve yüz ifademle ona yansıttım kalkıp yanından gittin arkamdan koştu geldi kolum tutup kendine çevirdi beni.daha sonra bu bayan sırtında bir gitarla o eve girdi o evde o kız arkadasininmis zaten.ruyadan uyandım tekrar uyudum.acik masmavi bir denize arabayla balık tutmaya giren bir adam gördüm


 3. aslıhan (07 Ekim 2015 saat: 02:44)

  merhaba,
  Kırmızı bir arabayla yol alırken araba bozuluyor ve ben bir duvara çarparak duruyorum.Gitmem gereken yere yürüyorum.Yolu denizin devamı olarak görüyorum.
  Turkuaz rengi suların üzerinde kayalar var ve ben düşmemek için gayret sarfediyorum.Bu sırada kayalardan birinden ayrılan bir parça taş yükselerek melek( baş kısmı mavi ) şeklini alıyor,bana” korkma yoluna devam et ben seni koruyorum”diyor ve tekrar eski halini alıyor.
  İlginç geldi bana ve etkisinde kaldım.
  Yorumlarsanız sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,