RuyaTabirleri.com

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurtası görmek, rüya sahibinin ailesinin ve akrabalarının çok zengin bir hayata sahip olacağına yorumlanır. Tavuk yumurtası aynı zamanda berekete de işaret eder. Mal ve mülk kazancının artacağına da yorumlanan rüya, kişinin yeni gireceği ortaklıkların kendisine kar getireceğine, çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına delalettir. Rüyasında tavuk yumurtası ile dolu bir evde olduğunu görmek ise büyük zenginliklere işaret ettiği gibi, kişinin ailesiyle çok mutlu bir geleceğe sahip olacağına da yorulur.

Rüyada Tavuk Yumurtası Yemek

Genellikle ailede yaşanacak olan tatsız olaylara ve gerginliklere yorulur. Rüyasında tavuk yumurtası yiyen kişi eşi ile tartışır, geçimi bozulur. Rüyayı gören bekar bir kadın ise, bu durumda kısmeti çıkar ve evlenir. Evli bir kadın ise çocuğu olur. İslami açıdan kısmet olarak adlandırılan rüya, kişinin bereketinin ve kısmetlerinin artacağına delalettir. Eğer yenilen yumurta pişmiş ve taze ise kişi kolay şekilde para kazanır. Rüyada yenilen çiğ tavuk yumurtası ise haram kazanca işaret eder ve Allah katında kabul görmeyen bir rızka da tabir edilir.

Rüyada Tavuğun Yumurtladığını Görmek

Rüyasında tavuğun yumurtladığını gören kişinin evlat hasreti sona erer ve gebe kalır. Hayırlı evlat sahibi olmaya da yorumlanan rüyada tavuk yumurtlaması, kişinin alın teri ile elde edeceği paraları kazanırken zorlanmayacağının da işaretidir. Rüyasında bir tavuğun birden fazla yumurta verdiğini gören kişi bayan ise gördüğü yumurta sayısı kadar evlat sahibi olur. Bazı alimler, yumurta sayısının erkek çocuklara işaret ettiğini söylerler.

Rüyada Tavuk Yumurtası Aldığını Görmek

Rüyasında tanımadığı birinin kendisine tavuk yumurtası verdiğini gören kişi hayırlı evlat sahibi olur. Bütün evlatları devlet makamında önemli yerlere gelir ve toplum tarafından sayılan, itibar sahibi kimseler olur. Kendisine verilen yumurtanın kırıldığını gören kimsenin evladı varsa vefat eder. Çok sayıda yumurta alan kişi bekar ise hayırlı bir yuva kurar, evli kişi böyle bir rüya görürse de evlat sahibi olur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. kader (04 Ocak 2015 saat: 15:21)

    Rüyamda yumurta alıyorum elime iki tane kiriyorum yumurtayı tabağa çift sarılı çıkıyor fakat yumurta hamileymis diyorum birbirine yapisik yumurta insan şeklini alıyor eşime bağırıp bu yumurta hamileymis diyorum ve cok üzülüyorum yumurta yi kırdım için fakat pişirmek için kırdım yumurtayı pisirmiyorum


  2. lale (09 Haziran 2015 saat: 11:28)

    bir evdeyim.insanlar tanıdık mı değil mi hatırlamıyorum. kahvaltılık arıyorum dolaplarda. peynir zeytin falan buluyorum.sonrada üst rafta saklanmış bir poşetin içinde 8 10 tane yumurta buluyorum.bir erkek kızıyor bana. hoşuna gitmiyor yumurtaları bulmam. dinlemiyorum onu poşetle alıyorum yumurtaları.çocuklarıma kahvaltı hazırlayacakmışım. birden poşet düşüyor elimden. yumurtalar önce çatlıyor. sonra giderek dağılmaya başlıyor.toplayıp biraraya getirmeye çalışıyorum yumurtaları ben tekrar.ev halkı beni sevmiyormuş hissediyorum ve kızıyorlar bana kırılan yumurtalar için. ben boşandım 2 oğlum var.rüyamı yorarsanız sevinirim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,