RuyaTabirleri.com

Rüyada Telefon Bulmak

Rüyada telefon bulmak, mirasa konmaya, kişiyi çok mutlu edecek haberlere, yüksek bir dereceye ulaşmaya, kendisine yardım edecek güçlü ve varlıklı bir adama, uzun süredir beklediği haberi işitmeye, eline geçecek fırsatlara, iş hayatında başarıya, yeni arkadaşlıklara veya gönül ilişkilerine yorulabilmektedir.

Rüyada Telefonun Çaldığını Görmek

Bu rüya tüm âlimlere göre alınacak haberdir. Duyulacak haberin içeriği rüyada alınanın niteliğine göre oluşur. Eğer telefon çaldığında iyi bir haber alınmışsa, yine güzel bir haber duymaya ve mutlu olmaya; eğer kötü bir haber alınmışsa üzüleceği bir havadis işitmeye işaret eder. Bu rüya bazen de tez zamanda bitecek önemli işlerdir.

Rüyada Telefonun Kablosunun Kopması

Rüyada telefonun kablosunun koptuğunu gören, sevdiklerinizden haber alamaz ve onlardan uzaklaşır. Bazen bu rüya beklediği fırsatların kaçmasına, ele geçecek olanakların değerlendirilememesine, tembellik sonucu başarısızlığa uğramaya, insanların kendisinden uzaklaşmasına neden olacak hareketlerde bulunmaya yorulabilmektedir.

Rüyada Telefon Etmek

Bu rüya, yakın bir zamanda çok mutlu olacağınız bir haber alacağınıza işarettir. Bazen de dürüst ve iyi bir arkadaş edinmeye, yeni başlangıçlara , sevilen ve sayılan bir adamla oturup sohbet etmeye yorulur.

Rüyada Telefonu Açtığını Görmek

Bu rüya, özellikle darda kalmış ve yardım bekleyen insanlar için emellerine ulaşacaklarına dair bir müjdedir. Bu rüyayı gören kişi, insanlar arasında önemli bir yere sahip, güçlü ve kudretli bir kişiden yardım görür. Her anlamda ferahlamaya, zenginleşmeye ve durumun iyileşmesine yorulmaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Telefon Bulmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Yasemin (13 Ekim 2015 saat: 00:31)

    Ruyamda is arkadasim is yerinden cikiyor fakat 2 tane cep telefonunu is yerinde unutuyor.ben farkediyorum tam aliyorum telefonlari Sonra telefonunu ariyor ben bakiyorum.konusuyoruz. bu arada benim sevdogim kisiyle facede mesajlarini goruyorum.onla arkadasmislar.o arada gelip telefonunu alip gidiyor.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,