RuyaTabirleri.com

Rüyada Telefon Kaybetmek

Rüyada telefon kaybetmek, rüya sahibi açısından iki şekilde yorumlanır. Rüyada telefon kaybettiğini görmek, rüya sahibinin teknolojik aletlere verdiği değer olarak yorumlanabilir. Bir başka rüya tabirinde ise rüyada görülen telefon kaybolması, rüya sahibinin insanlarla olan ilişkisinin bir nedenden ötürü sekteye uğramasıdır. Kişi, insanlarla görüşmekte ve konuşmakta çekingen bir hale gelecektir. Bu durum rüya sahibinin huzursuz ve mutsuz olmasına neden olacaktır.

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, rüya sahibinin insanlarla çokça iletişim kuracağı bir işe veya çevreye gireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen telefon, rüya sahibin insanlarla olan iletişimidir. Kişi, kendi alanında insanlarla iletişimi yüksek olan bir departmanda görev yapacaktır. Rüyada telefon görmenin bir başka anlamı da rüya sahibinin yeni bir arkadaş çevresi edinmesidir.

Rüyada Telefon Bulmak

Rüyada telefon bulduğunu görmek, rüya sahibinin önemli bir görüşme yapacağına delalet eder. Rüya sahibi kişi, işi ile ilgili kendisinden üst mevkilerde bulunan birisi ile görüşme yapacaktır. Rüyada sahibinin yapacağı bu görüşme, genellikle iş yaşantısıyla alakalı olarak yorumlansa da bazı durumlarda taşınacağı veya satın alacağı mal, mülk ile ilgili de olabilmektedir.

Rüyada Telefon Numarası Görmek

Rüyada telefon numarası görülmesi, rüya sahibinin sayılarla ilgili önemli bir olay yaşayacağı anlamına gelmektedir. Bu olaylar çok çeşitli olabilmekle beraber, kişinin şans oyunlarından bir kazanç sağlaması olarak yorumlanabilmektedir. Rüyada telefon numarası görmek, bazı durumlarda rüya sahibinin bir kişiye ulaşma gayreti içinde olduğuna işarettir.

Rüyada Telefon ile Konuşmak

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, rüya sahibinin uzun zamandır görmediği birisi ile karşılaşacağının habercisidir. Rüya sahibi kişinin karşılaşacağı insan arkadaşı veya akrabası olabilir. Rüyada telefonla konuşmak, çoğu zaman için uzun zamandır görüşülmeyen bir biri kişiden hayırlı bir haber alma anlamına gelmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Telefon Kaybetmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ümre çağatay (11 Temmuz 2014 saat: 17:24)

    Beyaz bir etek ve buluzumle salonda oturuyodum bir anda benim olan evim bir is yerine dönüştü yanimda ise benim gerçek yazmada hic gormediyim bir ki benim çok yakin arkadasimis onunla birlikte odalari geçmeye basliyoruZ birini arar gibi birini kovalar gibi onu basmak ister gibi ayni tarftanda erkek arkadasim bi eskisi bi şimdiki olup degisiyo oda bi taeftan bizi ariyo odalar içinde oda var çok büyük beyaz yerler parke kapli odalar en soncu odada 2 kapi var biz içeri girdiğimizde kar si kapidan erkek arkadasimda giriyor ortada bir ofis masasin saclari tepeden toplu siyah gözlüklü sarisin bir bayan üzerinde takim var önünde ve saginda solunda birkaç adam elindeki kalemi onlara doğru sallayip birşeyler anlatıyor o odanan apor topar ciktik marketin içine düştük biraz cukulata gibi tam enin olamdigim bi kaç şeyi alip almadigimdan emin değilim sonra yine salanuma dindum ruyanin basladigi yere anneme ulasmam gerrekiyodu salonun orta yerinde beyaz bir telefon duruyordu sonra evi su basmaya baslasi önce bisey yapmadim izledimdaha sonra elimde bir kirmiz kapla disari ciktim su önce temizdir disari ciktigimda erkek arkaslarimi gördüm eski ve yenisini yardimlarini istedim sonra evi basan suyun içine daldim yuzdum su biraz bulandi evin içine girdiyimde suyu elimdeki kirmiz kapla boşaltmaya basladim ama su hem bulanukligi gitmişti hem de yemizlenmisti salsno donduyumde danimdigim bir alile ama komsummus telefonu kirmis onu tamis ediyoduelinden aldim be tamir etin annemi ardim yine bozuldu ve ben uyandim


  2. İlknur (17 Mayıs 2015 saat: 08:20)

    Rüyamda amcam kuzenim ve babası birlikte eve geliyoruz iki amcamda uzaniyor sonra iceri mini etekli bir kadin geliyo ama tanimiyoruz.Yengem bizi kolluyor ve diger yengemi cagiriyo oda geliyo bagiriyo sövüyo amcamlara iki yengemde benim evlerinde kaldigim yengem bana bavulunu topla evine gidiceksin diyo


  3. Gizem (10 Haziran 2015 saat: 17:26)

    Benim sevmediğim bir arkadaşım telefonumu alıyordu şaka içinmi bilmiyorum ama gerçekten çok korkmuştum.sonra arkadaşım Alttan alttan gülünce bende telefonu onun aldığını anlıyordum ve telefonu zorla alıyordum.sonrada artık telefonumun kaybolma endişesinden bıktım diyip telefonu uzun bir şekere dönüştürüyordum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,