Rüyada Telefonla Konuşmak Görmek


Rüyada telefonla konuşmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve okul hayatında çok güzel gelişmelere sebep olacak güzel ve sevinçli haberler alacağına tabir edilir. Aynı zamanda, uzun bir zamandır tedavisi süren sağlık sorunları ile ilgili hayırlı ve çok umut verici olacak haberler geleceğine işaret edilir.

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki sorunları sonlandıracak ve çok iyi işlere girişmeye yarayacak güzel ve hayırlı bir haber alacağına ve bu haber sayesinde çok saygın ve çok büyük kazanç getirecek bir makama terfi edeceğine delalet edilir. Aynı zamanda, uzak bir akrabadan yüklü miktarda bir miras kalacağına tabir edilir.

Rüyada Telefonla Konuştuğunu Görmek

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, rüya sahibinin, çok uzaktaki bir tanıdığından ya da akrabasından çok beklediği ve bu yüzden telaşa düştüğü bir konuda haber alacağına ve herhangi bir sebep ile çok uzun zamandır çektiği sıkıntıdan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgili ile Telefonda Konuşmak

Rüyada eski sevgili ile telefonda konuşmak, çevresindeki insanlar ile anlaşmakta güçlük çeken rüya sahibinin, yardımına çok sevdiği ve kendisine her konuda her zaman yardımcı olan birisinin yetişeceğine işaret eder.

Rüyada Telefonda Kavga Etmek

Rüyada telefonda kavga etmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok sevdiği birisinin katkıları sayesinde heyecan verici olaylar ile karşılaşacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına yorumlanır.

Rüyada Telefonla Aranmak

Rüyada telefonla aranmak, değer verilen biri tarafından küçük ama çok zarar verici bir sorun ile karşılaşacağına ve çok endişeli bir döneme girileceğine alamet eder. Ayrıca kısa süreli bir ayrılığın yaşanmasına da yorulur.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Telefonla Konuşmak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. emine (18 Mart 2014 saat: 20:23)

    Rüyamda sokaktaydım yanında kız kardeşim vardı sanki birini bekliyordu bana geliyor geliyor diyordu bende eski sevgilimle telefonda konuşuyordum ne konuştuğumuz hakkında hiçbir şey hatırlamıyorum tek hatırladığım tam telefonu kapatacakken bay bay dedim bundan önce ne denir dedi ne dedin ne denir dedi tekrar sonra tekrar ne dedim sen zaten bunu sevgiliyken de hiçbir zaman söylemedin dedi ve uyandım. Uyandığımda sanki sesi kulaklarımdaydı.

  2. CANSIN (27 Mart 2014 saat: 13:13)

    Ruyamda yeni ayrildigim sevgilimle lunaparklardaki hiz trenine biniyorduk onumuz arkamiz ck kalabalikti doluydu tren yukseklerden geciyor en tepeye cikiyor hizla dolaniyordu bizde bagiriyorduk guluyorduk elini omzuma atmisti sarilir gibi fakat sonra bidaha en tepeye cikiyoruz orada asagiya bakiyorum akan nehir var komple su asagimiz fakat camurlu karsimiza bakiyrum agaclik yemyesil orman var biz en tepedeyiz tren yavaslayinca bakiyorum bende ama yinede herkez egleniyor guluyor bizde tebessum ediyoruz

  3. Gamze (06 Nisan 2014 saat: 11:23)

    Rüyamda okuduğum üniversitede okul binamdayım ve ayrılmış olduğum sevgilimin arabasıni okul bahçesinde görüyorum. Sonra bir kız arkadaşımı eski sevgilimin olduğunu düşündüğüm sınıfa gönderip sanki o kız arkadaşımın ayrılığımızdan haberi yokmuş gibi eski sevgilime beni sormasını istiyorum. Sonra koridora çıkıp baktığımda uzaktan görüyorum eski sevgilim bu arkadaşı yumrukla dövüyor. Korkudan onlara yaklaşamıyorum bir lavaboya saklanıyorum orası çok yüksek bir katmis. Sonra başka bir kız arkadaşım benim yanıma bir anahtar ve bir telefon getiriyor. Ben aşağıya bakıyorum çok yüksek eski sevgilimi aşağıda görüyorum üzerinde yeşil kareli bir gömlek ve sarı bir ceket var. Sonra bendeki telefon çalıyor açıyorum tanımadığım bir kadınla konuşuyorum. Bütün bunları yaparkende dayak yiyen arkadaşımi düşünüyorum endişeleniyorum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.