Rüyada Temizlik Yapmak Görmek


Rüyada temizlik yapmak, esenlik ve mutluluk bulmak anlamına gelir. Rüya sahibi işlerinde kolaylık yaşayacak, endişe, kuşku, kuruntu ve tüm korkularından arınacak, yeni ve güzel başlangıçlar yapacak demektir. Rüyada temizlik yapmak rüya sahibini üzen, kızdıran ve mutsuz eden her şeyden kurtulacağı anlamına gelir. Güzel haberler almak, iyi niyetli işler yapmak, hayır görmek ile tabir edilir. Aynı zamanda sıhhat bulmaya işaret eder. Rüyasında temizlik yaptığını gören kişi hastalıklarından kurtulur ve eski sağlığına yeniden kavuşur.

Rüyada Temizlik Yaptığını Görmek

Rüyada temizlik yaptığını gören kişinin sorunları çözüme kavuşur. Eli bollaşır, işleri yoluna girer. Rüya sahibi için geleciğin parlak olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Su ile Temizlik Yapmak

Çok hayırlıdır. Rüya sahibi için kapıda bekleyen mutluluğa işaret eder. Beklenilen o hayırlı haberlerin gelmesi an meselesidir diye yorulur.

Rüyada Ev Temizlemek

Rüya sahibi için yeni başlangıçlar yapmak anlamına gelir. O hane içinde mutluluk verici güzel günlerin yaşanacağına ve hane içinde her zaman ağız tadı, keyif, eğlence ve sağlık olacağına işaret eder. Rüyada ev temizliği yaptığını gören kişinin aile bireyleri ile arasındaki bağ da gittikçe sağlamlaşacaktır.

Rüyada Toz Almak

Zor bir durumdan ustalıkla kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibi kendisi için büyük sorun olan ve sürekli ayağına dolanan bir işi sonlandırmak sureti ile bertaraf edecek ya da canını sıkan, her yerde karşısına engel olarak çıkan bir kişiyi hayatından uzaklaştıracak demektir.

Rüyada Cam Silmek

Rüya sahibinin çevresindeki kişilerce çok sevildiği ve onlardan hayır göreceği anlamına gelir. Rüyasında cam sildiğini gören kişi her zaman ailesinin duasını alır, onların rızası olmadan hiçbir iş yapmaz, bu sayede de işlerinden hep hayır görür.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Temizlik Yapmak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Tulin (07 Şubat 2014 saat: 09:22)

    Rüyamda gorumcemi esini aldattigini ve baska bir adamla iliskisi olduğunu ogreniyorum fakat adam tanıdık biri nasil yapar diye üzülüyorum daha sonra baska bir gorumcemle temizlik yapıyoruz toz alıyoruz derken ben toz alirken yere üç tane yumurta dusuruyorum yere baktigimda bütün yer toprak ve ben o yumurtalar kirildigi halde hic dagitmadan geri topluyorum gorumcem dikkatli olmami söylüyor daha sonra kadinlar cocuklar kalabalik bir ortam oluyor hic gormedigim bir bayanla sohbet ediyor onu izliyorum nwler yapıyor kimle ne konusuyor yeri geliyor eslik ediyorum aciklarsaniz sevinirim teşekkür ederim

  2. mihrünisa (17 Şubat 2014 saat: 09:23)

    Ruyamda tarhana ile evde temizlik yapiyorum yani deterjan yerine tarhana kullaniyorum suyla beraber yerleri duvar kenarlarini temizliyorum.Mevlid okutacakmisim o yuzden temizliklik yapiyormusum.Ve ayrı bir odada eşim televizyon ses sistemi almis cok buyuk kurmaya calisiyodu daha sonra ise giderken bir karton kutu yanina aldi uzerine 3dal sigara birakti bana ne demek cok merak ediyorum teşekkür ederim simdiden

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.