RuyaTabirleri.com

Rüyada Tepe Görmek

Rüyada tepe görmek, kadri yüce olan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi ulu ve bilge kimse olarak yorumlanır. Bir kitap kadar engin bilgilerle dolu olmasının yanı sıra, yüce gönüllüğü ve ulvi oluşu ile çevresinde büyük saygınlık ve itibar görüyor, çok kişi de kendisi gibi olmak için gayret sarf ediyor demektir. Rüyada tepe görmek, rüya sahibi için ileride bu meziyetlere sahip olabilmesi adına yanında pişmeye çalıştığı yüce kişiye delalet eder.

Rüyada Tepeye Tırmanmak

Rüyasında bir tepeye tırmandığını gören kişi, çok kişi için çok zor olan bir işte büyük ilerleme gösterecek ve o işin uzmanı olacak demektir. Kişi bu büyük başarısı sayesinde her zaman, diğer insanlara göre bir adım önde olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Küçük Tepe Görmek

Rüyasında küçük tepe gören kişinin hayalinin hep mütevazı bir hayat sürmek olduğu anlamına gelir. Kişi kirasını ve faturalarını ödeyip, karnını da bir lokma ekmekle doyurabiliyorsa, üstüne üstlük sağlığı da yerindeyse kendisine göre ondan mutlusu yoktur.

Rüyada Tepede Yürümek

Rüyasında tepede yürüdüğünü gören kişi hayallerine emin ve temkinli adımlarla yürüyor, olası bir hayal kırıklığı ya da başarısızlık nedeni ile heyecanını ve mutluluğunu da kimseye belli etmemeye çalışıyordur diye tabir edilir. Fakat işin sonu temiz ve aydınlıktır.

Rüyada Tepede Olmak

Rüyada tepede hem de en tepede olmak, iş hayatında en yüksek makama sahip olmaya delalet eder. Kişi aşk hayatında da olabileceğinin en fazlası kadar mutlu olacak ve ayakları yerden kesilecek demektir.

Rüyada Tepeye Bakmak

Rüyasında bir tepeye baktığını gören kişinin yaptıklarını, yaşam tarzını, hayata ve insanlara başını ve de yaklaşımını örnek aldığı bir kimse vardır diye delalet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Tepe Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Müjdat (02 Nisan 2015 saat: 03:52)

  Ruyamda koca bi tepenin dibindeyim etrafım kalabalık herkes tepeye tırmanmaya calışıyo orada merdivende var ama kimse ordan cıkmıyor ben merdivenden cıkıyorum yukarıda türbe var sonra oranın sorumlusu bi amca yanıma geliyo güzel bi insan elimden tutuyo en tepeye cıkarıyo bi kabın içinde kaplumbagalar ve sabun var kaplumbagalar 2 tane ve sabun kadar ufak elimi içine sokuyo yıkıyor bi yandanda bna dua ediyor etrafımda insanlar görüyorum gerisini hatırlamıyorum bu kadar tşkr ederim


 2. recep (10 Nisan 2015 saat: 00:54)

  Oturdugum evin girisinde bir kus yuvasi ve bursuru serceye benzer kuslar belki 20 30 ad 30 adet serce kanat cirpiyolardi yuvaya girmek yada yem almak icin csn atiyolardi sanki renkleri normal serce rengi ama hepsi hepsi genc sercelerdi bi heves bi askla kanat cirpiyolardi hic biri birbirini kovmuyodu yuvaya girmek yada yem. Yiyolardi yuvada cok guzel gorunndu bsns acaba nedir yorarsaniz sevinirim


 3. ozden yazici (01 Kasım 2015 saat: 15:55)

  Merhaba, sitenizi begenerek takip ediyorum. Ruyamda isyerimin bulundugu sokagin etrafi siyah tepelerle kapanmisti. Baska biryere gidis yok, ordan cikis yok hissi veriyordu. ben de sokagin ortasinda durup bakiyorum ve isyerindeki arkadasimi ariyorum. kendisine tum yollarin kapandigini söylüyorum. isyerimde bazi sıkıntılar yasadigim icin bilincaltimdan kaynaklanan bir ruya olabilir mi? ya da özel bir anlami olabilir mi? tabiriyle ilgili degerli yorumlarinizi rica ediyorum.iyi calismalar..


 4. feyza nur (14 Aralık 2015 saat: 01:19)

  Rüyamda bir dağ gibi bir yerin en aşağısındayim. Bu dağ katlı bir şekilde idi.asansörle her katına çıktığımda daha çok soğuk ve daha çok yeşillik,ağaçlık oluyordu.Bu dağ 7 katlıydı. Altıncı katına geldiğinde üşüyor ancak üşümeye değer bir manzara görüyordum. Başımı yukarı kaldırdım 7ci kata baktım. Orası o kadar müthişti ki gitmek istiyordum ancak vaktim kalmamıştı oraya gidecek.ve oraya gidemedim.
  Aklımı karıştıran bir rüyaydî.Umarım hayırla vesile olur… iyi günler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,