RuyaTabirleri.com

Rüyada Terlik Giymek

Rüyada terlik giymek, rüya sahibinin, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözmek ya da çok büyük bir işin gereken işlemleri yapmak için karayolu kullanarak bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuğun sonunda çok hayırlı durumlar ile karşı karşıya geleceğine ve çok büyük atılımlar yaparak çok büyük kazanç sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Terlik Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki bir çalışma ya da bir sorun için karayolunu kullanarak çok hayırlı bir işe girip çok büyük ve güzel atılımlar yapacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine alamet eder. Aynı zamanda, bu yolculuğun rüyayı gören kişiyi de ruhen geliştireceğine yorulur.

Rüyada Beyaz Terlik Giymek

Rüya sahibinin, kendisine çok büyük faydalar sağlayacak bir işe gireceğine, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına delalet eder. Aile hayatında çok rahat bir döneme girildiğine ve artık tartışma ve kavgaların bir son bulup yerini sevgi ve mutluluğa bırakacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Terlik Giymek

İş hayatında büyük parasal kayıpların yaşanacağı, sorunların ve sıkıntıların en üst düzeye çıkacağı, maddi olarak başka insanlara muhtaç olunacağı ve çok büyük belaların baş göstereceği bir döneme gidildiğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Terlik Giymek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında ortaya çıkan bir sorundan ötürü tartışma yaşadığı, aralarında çok büyük sıkıntıların başgösterdiği ve hukuki yollara kadar ilerleyen durumların ortaya çıktığı bir kişi ile aralarındaki sorunları çözeceğine ve sıkıntıların ortadan kalkması ile daha rahat bir hayat sürüleceğine alamet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Terlik Giymek Hakkındaki Rüyalar;

  1. arzu (11 Aralık 2014 saat: 10:33)

    Rüyamda su kanalı olan bir yerdeyim insanlar o suya giriyor ama ben çok kirli olduğu için girmek istemiyorum, karşıya geçmek istiyorum ama o suya düşmekten de korkuyorum, ayağımda siyah terliklerim var çıkarıyorum karşıya atlamak için, atlarken ayağım kayıyor ve ben o suya düşüyorum oradaki insanlar bana yardım ediyor o sudan çıkıp istediğim gibi karşı tarafa geçiyorum ama geçtiğim zaman üzerimde sadece iç çamaşırlarım olduğunu, başımda şapkam ve yüzmeyi bildiğim halde kolumda kolluk olduğunu görüp bir anlam veremiyorum, sonra terliklerimi karşıdan bana atmalarını istiyorum terliğimin teki geliyor diğeri başka geliyor, terliğimin teki başka diyorum, sonra bana değişik ayakkabılar ve terlikler atıyorlar en son olarak terliğimin tekini başka bir kadında görüyorum o terlik benim diyorum ve alıyorum…


  2. suna saglam (03 Ocak 2015 saat: 13:40)

    Rüyamda kaynanamin çiçekli terlik giydiğini gördüm daha sonra tekini cikarip diğer terliki giydiğini yani ters giyip güldüğü nu gördüm ayrıca kaynanamla gerçekte konusmuyoruz ama ara ara ruyalarima giriyor yorumlarsaniz sevinirim tsk.ediyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,