Rüyada Terlik Görmek


Rüyada terlik görmek size mutluluk ve sevinç verecek  haberler alacağınıza delalet eder. Terlik rüyası gören kimse sorunlardan uzak, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam sürecek demektir.

Rüyanızda ayağınızda terlik olduğunu görürseniz evin içinde istenmeyen, hoşa gitmeyecek bir olayla karşılaşacağınız rivayet edilir. Terlik görmek birine itaat etmek, boyun eğmek zorunda bırakılacağınıza ve bu durumdan kaçınmak için uyanık ve dikkatli olmanız gerektiğine de işaret eder.

Bekar bir kişiyseniz rüyada birinin size hediye olarak terlik verdiğini görmeniz evleneceğinize yorumlanır. Evli bir bayan birinin kendisine terlik hediye etiğini gördüğünde ise o bayanın eşinin istekleri karşısında boyun eğeceği rivayet edilir.

Rüyada terlik ayrıca hizmetkara, güç ve kudret sahibi olmaya, menfaat ve mala, evin hanımına, yolculuk yapmaya ve rahatlığa da işaret eder.

Rüyada ayağınıza renkli ve hoş görünüşlü terlikler giymiş olarak yürürseniz bolluk ve bereket içinde, sevinçli ve mutlu olacağınız rivayet edilir. Rüyada terlik, yaşanabilecek ufak tefek sıkıntıların da sembolüdür. Fakat çok güzel bir terlik bekar bayanlar için evliliğin yolda olduğuna işaret eder.

Rüyasında ayağında güzel bir terlik olduğunu gören kişinin hafif bir rahatsızlık geçireceği, fakat bu durum uzun sürmeyip kısa zamanda yine işine gücüne bakar hale geleceği rivayet edilir.

Rüyada Terlik Satın Almak

Rüyanızda terlik satın almanız büyük bir yanlış yapacağınıza dair bir uyarı olarak yorumlanır.

Rüyada Tahta Terlik/Takunya Görmek

Rüyasında tahta terlik/takunya gören kişinin kudret düşkünü ve kavgaya meyilli biri olması ihtimali olduğu rivayet edilir.

Rüyada Terlik Görmek / Psikolojik Yorum

Rüyada terlik görmek veya giymek kişinin kendini yorgun, halsiz ve/veya güvensiz hissettiğinin simgesidir. Bu rüya, rüya sahibinin bazı durumlarda kendisini güçlü bir dayanaktan, bir destekten yoksun hissettiğini de sembolize eder.

Rüyada terlik giymek evcimen bir kişiliğin, konfor ve/veya rahatlamanın da sembolüdür. Gördüğü bu düş rüya sahibinin dinlenmeye ihtiyacı olduğuna veya fazla rahat davrandığına ve tembelleşmekte olduğuna da işaret edebilir. Rüyada cam terlik görmekse gerçekliği ve dönüşümü simgeler.

Rüyada Terlik Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. derin (02 Ocak 2014 saat: 13:33)

    rüyamda terliklerin yani mavi renkte lazicert tonlarında plastik terlikler vardır ya işte onların kendi kendine yürüdüğünü hareket ettiğini gördüm sanki birinin , görünmez birinin ayağındaymış gibiydi buzdolabını falan açıyo du acaba anlamını söyleyebilir misiniz uyandıktan sonra çok korktum çünkü . Ayrıca kısa bir rüyaydı o yüzden uzun yorum yapamıyorum .

  2. Nilüfer SENGEZER (18 Şubat 2014 saat: 09:40)

    rüyamı çok detaylı hatırlamıyorum ama yanımda biriyle bir yerlere gidiyoruz. bu kardeşim olabailir. yolda yürürken ayağımdaki terlikler ayağımı sıkıyordu. o kadar sıkıyordu ki yürümeme engel oluyordu. kafamı eğip terliklere bakınca ayağıma küçük geldiklerini fark ettim. sonra aklıma çoraplarımı çıkartmak geldi. durup ayağımdaki çorapları çıkartıp tekrar terlikleri giydim. ayağımı sıkan terlikler çorabı çıkarınca sıkmamaya başladı. terliklerin içinde ayağım rahattı. o küçük terlikler sanki ayağıma göre olmuştu. çoraplar grimsi renkteydi. terlikte öyle. ikisi de yeni görünmüyordu. sonra giyip terlikleri yola devam ettim. rüyanın başını ve sonunu hatırlamıyorum .

  3. Şehriban (25 Nisan 2014 saat: 10:31)

    Rüyamda birkaç arkadaşlar eve girmek için önümüzdeki suyun kenarından geçiyorduk ve suyun bazı kenarında kaldırım yoktu sudan geçmek zorunda kalıyorduk. Suyun içinde terlikleriniz ayağınızdan çıkıyordu ve suyun akışına doğru terlikler bizden uzaklaşıyordu . El atıyorduk ama yakalayamıyorduk. Bende o sırada suyun akışına doğru hızlı bir şekilde yüzüyordum. Terlikleri geçtikten sonra bekledim suyun içinde taki terlikler bana yaklaşana kadar.terlikleri teker teker suda alıp kucağımda topladım. Ve kıyıya doğru terlikler kucağımda yürümeye başladım suyun içinde kıyıya varıncaya terlikleri kucağımdan yere bıraktım herkes kendi terliğini alıp ayağına koydu. Gerisini hatırlamıyorum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , ,