RuyaTabirleri.com

Rüyada Timsah Yavrusu Görmek

Rüyada timsah yavrusu görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüya gaddar ama zararsız bir düşmandır. Bazı âlimlere göre ise polise veya kanun yapıcılara yorumlanmaktadır. Rüyada timsah yavrusunun büyüdüğünü görmek size düşmanlık eden bir kişinin zamanla güç kazanacağına ve eskiden yapamadığı kötülükleri yapmak için uğraşacağına işarettir. Rüyada timsah yavrusu ile beraber bir timsahı da görmek ise, çocuk sahibi olan bir düşmanınız olduğuna, bu düşmanın size zarar vermek için fırsat kolladığına delalet eder. Rüyada timsahın sizi suya çekip boğması, büyük bir sıkıntı haline, polisin sizi yakalamasına herhangi bir suç ile itham edilmenize yorumlanmaktadır.

Rüyada Timsah İle Boğuşmak

Rüyasında timsah ile karada veya denizde boğuşa kişi, kötü bir adamla mücadele etmek zorunda kalır. Bu rüya kişinin başına gelecek bazı musibetlere de işaret etmektedir. Rüyada timsahla boğuşan kişi iş hayatında kendisine zarar vermek isteyenleri alt etmeye uğraşır. Aynı zamanda bu rüya kendisini saklayan, çevresi tarafından iyi tanınan gerçekte de sapkın bir insanın ifşa olmasına, toplum dışına itilmesine işarettir. Rüyada timsah öldüren kişi düşmanlarına galip gelir.

Rüyada Timsah Derisi Görmek

Rüyada timsah derisi veya timsah derisinden yapılmış olan eşyaları görmek, haram mala ve kazanca, kişinin günah işlemesine, iş hayatında dönen dalaverelere işarettir. Rüyasında timsah derisi çanta takan veya ayakkabı giyen kişi, başkalarına hava atmaktan hoşlanır veya bu rüya kibirli olduğunuzu ve bu huyunuz yüzünden günaha girdiğinizi göstermektedir.

Rüyada Timsah Yavrusu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada timsah yavrusu görmek, kişinin fobilerine ve dünya hayatındaki korkularına işarettir. Bazen de bu rüya gerçek hayatınızda çekindiğiniz ve kötülüklerinden endişe duyduğunuz bir kişinin sembolüdür. Size zarar vermeye çalışan bu insanı rüyanızda timsah olarak görürsünüz.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Timsah Yavrusu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Yağmur Çelenk (06 Temmuz 2015 saat: 10:58)

  Hayırlı günler ben iki gündür rüyamda timsah yavrusu goruyorum iki gundgügündür Aylak Aylak gezen yavru timsah bizden korkuyordu ama bu gün ki rüyamda timsah yavrusunun kız kardesimi kolundan ısırdığını gördüm kostum saldırmaya çalıştım ama o an uyandım bunun tabiri nedir?


 2. Yağmur Çelenk (06 Temmuz 2015 saat: 10:59)

  Hayırlı günler ben iki gündür rüyamda timsah yavrusu goruyorum iki gundür Aylak Aylak gezen yavru timsah bizden korkuyordu ama bu gün ki rüyamda timsah yavrusunun kız kardesimi kolundan ısırdığını gördüm kostum saldırmaya çalıştım ama o an uyandım bunun tabiri nedir?


 3. gülsüm gürkaynak (03 Ekim 2015 saat: 10:53)

  Rüyamda babanemin evin onunde ilk önce timsah yavrusu gordum sonra ondan hemen kaçtım herkesi eve topladım fakat kardeşim disardaymis.Ardından ona bağırdım koş diye çünkü başka büyük bir timsah gordum tam kardeşim koşarken onu kalcasindan ısırdı.Isırdığı yeri de gordum. kardeşim yere düştü ve biz bi şekilde kardeşimi içeri cektik. Öyle uyandim.


 4. Talha (13 Şubat 2016 saat: 08:29)

  İyi günler ben bu sabah rüyamda anneannem ve dedemin yanındaydım anneannemin 3 yavru canlı timsah pişirdiğini gördüm ve birini ben yedim canlı canlı ondan sonra gittim ve yine geldim bu sefer canlı hayvan yemenin haram olduğunu söyledim onlarda unuttuklarını ama çok lezzetli olduğunu sôylediler.Bunun tabiri nedir?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,