RuyaTabirleri.com

Rüyada Tüfek Görmek

Rüyada tüfek görmek, kişinin rakiplerine karşı üstünlük sağlamak için bir takım plan, proje ve çalışmalar içerisinde olduğu şeklinde tabir edilir. Rüyada tüfek, başarının ve zaferin nişanesi olarak kabul edilir. Aynı zamanda tehlikelerden, kötülüklerden, düşmanlardan ve her türlü beladan uzak olmaya işaret eder. Rüyada tüfek görmek rüya sahibinin sahip olduğu güce ve kudrete de yorumlanır.

Rüyada Tüfek Sesi Duymak

Rüyada tüfek sesi duymak isyanın ve baş kaldırının habercisidir. Rüya sahibi, susup içine attığı şeyleri artık daha fazla içinde tutamayacak ve patlama noktasına gelerek, bildiği, duyduğu, gördüğü ve hissettiği her şeyi açıkça haykıracaktır. Tüfek sesi ani haber olarak da değerlendirilir.

Rüyada Tüfek Patlaması

Rüya sahibi için çok hayırlı bir rüyadır. Zorluklara ve acılara göğüs germe metanetine sahip olduğuna işaret eder. Yaşam çizgisinin de uzun olduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada Tüfek Satın Almak

Birilerinin rüya sahibini çok kızdıracağı bir şeyler yapması ya da söylemesi anlamına gelir. Rüya sahibi bu tatsızlık karşısında strese girecek ve günlerce bu meselenin peşinde koşacaktır.

Rüyada Silah Saklamak

Rüya sahibinin kendi içinde yaşadığı duygularına ya da bazı düşüncelerini kendine sakladığına, kimseyle paylaşmayı tercih etmediğine işaret eder. Bazen de rüya sahibinin saman altından su yürüttüğü şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Tüfek ve Kurşun Görmek

Rüyada bu iki objenin yan yana gelmesi söz ile açıklanır. Rüya sahibinin kendisine akıl verilmesine neden olacak hareketlerde bulunmasına delalet ederken bir yandan da rüya sahibinin açık sözlü, lafını esirgemeyen, harbi kişi olduğunu gösterdiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tüfek Taşıdığını Görmek

Çok hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin dertlerinden, sıkıntılarından ve tüm üzüntülerinden kurtularak, ferahlığa kavuşması ve iyileşmesi olarak değerlendirilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Tüfek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ali (03 Mart 2014 saat: 11:43)

    komşumun evinin altında yılan sesi duyduk.. babam görmüş olmalı çünkü tüfek arıyor gibi hareket ediyordu ve sonra ben yılan sesi duydum tekrardan evin altında sonra sağ kenarda büyük bir piton gördüm arka kısmını ve bayaa etkilendim babam o esnada ordaki pitona doğru uzandı ve tufek çıkardı oradan ve benim gördüğüm tüfek kılıfı olmuş oluyor bi anda.. sonra üç parça çıktı kılıfın içinde tabi bu tufek parçaları sonra bana verdi ben birleştirdim ve tüfek benim elimde yılanın sesi yaklaştı ve içeriden yılan sesi çıkartarak bi çocuk çıktı sonra hemen peşinden koştum tüfekle olduğu yere gittim bi anda kayboldu ve adeta kumun üzerinde yılan izi olurya aynı o şekilde yilan izi oluştu.. ama tufek hâlâ elimdeydi yılan tamamen önümde olsa sıkacaktım ama sıkmadım.. bitti bu kadar


  2. ahmet (16 Nisan 2014 saat: 14:52)

    Koyümüzdeyiz çok kalabalık Mevlud gibi birşey var tam bilmiyorum babamın amcası eski bi tüfek verdi ama kurşun larinida verdi ben kursunu koydum içine badiuorum tetiğe ama tufekk atmiyor sonra kurşunu cikarmak için açmaya calistim ama tüfek parcalandi bende suya attim tüfeği sonra diğer akraba geldi bilerek patlamiyormu dedi sonra sudan aldi tüfeği 3 kere gulerek patlatti bende ordan tüfeği veren akrabaya gittim verdiğin tüfek patlamadi dedi biliyorum dedi bozuktu zaten dedi ama diğer amca patlatti dedim bilmem onu dedi gülüyordu


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,