RuyaTabirleri.com

Rüyada Tükürmek

Rüyada tükürmek, rüya sahibinin üslubunun argo ve çirkin olduğuna işaret eder. Kişi, iyi bir şey söylerken bile kötü bir üslup kullandığı için yanlış anlaşılıyor diye tabir edilir. Fakat bu durum rüya sahibinin kötü ve vazgeçemediği bir alışkanlığıdır. Rüyada tükürmek, rüya sahibinin toplum insanı olmadığına, hareketlerinin yakışıksız, konuşmalarının da itici bulunduğuna bu nedenle de insanlar tarafından istenmediğine delalet eder. Bu kişinin geçimi de hak yolundan sağlanmıyor, helal olmayan yollar üzerinden sağlanıyor diye tabir edilir.

Rüyada Yere Tükürmek

Rüyada yere tükürmek, rüya sahibi için çok hayır getirecek bir iş yapmasına işaret eder. Rüya sahibi için dünya malından daha çok faydalanmaya ve var olanın üzerine habire eklemeye delalet eder. Bu mal varlığı daha çok bağ, bahçe ve tarla şeklinde olabilir.

Rüyada Yüze Tükürmek

Rüyasında birinin yüzüne tükürdüğünü gören kişi halk arasındaki tabirle harbi kişidir. Yani rüya sahibi merttir, iki yüzlülük etmez, arkadan konuşmaz, söz söylerken dolaylı yol kullanmaz, duygu ve düşüncelerini açıkça söyler.

Rüyada Balgam Tükürmek

Rüyasında balgam tükürdüğünü gören kişinin başından bazı tatsız olaylar geçecek, rüya sahibi bir süre musibetlerden kurtulmak için çaba harcayacak demektir. Bu olaylar uğraştırsa da biraz sabırla üstesinden gelinebilecek türden olaylardır.

Rüyada Ağzından Tükürük Gelmesi

Rüyasında ağzından tükürük olduğunu ya da ağzından tükürük geldiğini gören kişi bazı sağlık sorunları yaşayabilir ya da gereksiz ve büyük harcamalar yaparak borçlu hale gelip, sıkıntıya düşebilir. Bu durum rüya sahibi için bir süre yokluk çekmesine neden olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Kan Tükürdüğünü Görmek

Rüyasında kan tükürdüğünü gören kişi, birini kıracak şeyler söyleyebilir ya da içindekileri mecazi anlamda kusarak rahatlayabilir diye yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Tükürmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. feride (14 Aralık 2014 saat: 11:10)

  Rüyamda tükürdüğüm yerde nesneler oluşuyordu yuksekten yere tukuruyorum top olup sekip bana geliyor suya tukuruyorum balik olhyor yere tukuruyorum bi yumuzak kutu olusup icinde bir suru makyaj malzemesi oluyor baska bi yerde kocamanbi yemek oluyordu


 2. Ali balci (27 Şubat 2015 saat: 10:55)

  Ruyamda yururkene yere tukurdum, sonrasinda cocuklugumdan beri tanidigim ve her gun konustugum can dostum o tukmugu egilip yuttu. Bu ne anlama gelir ? SiteniZde aradim ama tam olarak birisinin tukurdugunu yutmasini bulamadim ve bir anlam cikaramadim lutfen bana yardimci olurmusunuz, bunun sonucunu cok merak ediyorum. Fazla ruya goren birisi degilim.


 3. Can (26 Haziran 2015 saat: 07:06)

  Hayırlı sabahlar … Rüyamda pet şikeden su içiyorum ve kapağının içindeki siyah ince halkalar Ağzıma geliyor ve uzunca bir süre onları tükürüyorum ve en son olarak lavaboya gidip ağzımı çalkalayıp yıkayıp temizliyorum . Birden uyandım rüya bitince .
  Ilginize teşekkür ediyorum iyi çalışmalar


 4. Kübra (27 Haziran 2015 saat: 15:22)

  Rüyamda bir yere gitmek için minibüs bekliyordum.O sırada eski sevgilim bana doğru geliyordu onu görünce uzaklaştım ama bana doğru geliyordu.Sonra yanıma geldi ve ellerini uzattı bu kadar ayrılık sencede yetmez mi dedi.Ben istemediğimi çok açık bir şekilde belirttim ama devamlı aynı şeyi söylüyordu, bu kadar ayrılık yeter.Üzerinde asker yeşili spor bir ceket ve yakası açık bir gömlek,altında yine aynı tonlarda keten pantolon vardı.Bana ellerini uzatmaya devam etti ancak sürekli uzaklaşıyordum.


 5. Işık (04 Aralık 2015 saat: 15:55)

  Rüyada 2 arkadaşımızdaymışız arabayı uzağa parketmişiz yürüyerek gidiyoruz almaya yakına park edelim kırmızı bir elma alıyorum çıkmadan hafif içi geçmiş ama güzel sulu eşim onumu yiyorsun kurtludur o köy elması diyor ağzımdakileri döküyorum elime bakıyorum bir kurt elmanın içindeki parçada atıyorum yere küçük bi su birikintisine değiyor anında turuncu renkte bir süs balığına dönüp yüzmeye başlıyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,