RuyaTabirleri.com

Rüyada Tül Perde Görmek

Rüyada tül perde görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri ara verdiği gönül işlerine günlük hayatında karşılaştığı güzel ahlaklı, alçakgönüllü ve namuslu bir kişi ile yeniden başlayacağına, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına ve bu ilişki sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, birlikte olduğu kişiyi kendi gözünden bile sakındığına, o kişiye zarar gelmemesi için canını ortaya koyduğuna ve onu çok sevdiğine delalet eder.

Rüyada Tül Perde Takmak

Rüyayı gören kişinin, çok uzun zamandan beri birlikte olduğu, artık evlenip yuva sahibi olmak istediği kişi ile oturup bu durumu konuşacağına, aralarında ikisi için de hayırlı bir karar alacaklarına, parasal olarak problemlerini ortadan kaldırdıktan sonra dünyaevine gireceklerine ve çok mutlu ve huzurlu olacaklarına rivayet eder.

Rüyada Tül Perde Yıkamak

Rüya sahibinin, ilişkisinde yaşadığı sorunlardan kurtulmak, feraha çıkmak ve mutlu bir hayat sürmek için sevgilisi ya da eşiyle oturup uzun uzun konuşacaklarına, sorunlara birlikte çözüm bulacaklarına ve çok daha mutlu bir birliktelik yaşayıp yeni mutluluklara birlikte yelken açacaklarına alamet eder.

Rüyada Tül Perde Asmak

Uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile aralarında çok yakın bir zaman içinde çeşitli sorunlar baş gösteren rüya sahibinin, kısa bir zaman sonra çok büyük atılımlar gerçekleştirerek sorunun kaynağını bulmaya çalışacağına, bu durumu sevgilisine de belirtip ondan yardım alacağına ve ikisinin de çok büyük sorunlar yaşamasına sebep olan durumları birlikte ortadan kaldıracaklarına yorulur.

Rüyada Tül Perde Kesmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar yaparak büyük başarılara imza atacağına, bu sayede çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Tül Perde Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. özlem (20 Ocak 2015 saat: 13:56)

  Rüyada gelinlik gördüm cok açık pembe rengindeydi beyaza yakın.
  gelinligmi babam almisdi ben arabaya gidip gelinligmi alip geldim ve salonda denedim benim istedigim gelinlik degildi gelinligmin kuyruu cok uzundu … sonra nişanlim yüzük bakmaya gitmis elinde taşli yüzük evlilik yüksuk vardi gitim yanina oturdum sonra oturumuzun arkasi manzarali biyerdi mavi bulutlu cami felan vardı ve gelinligim giymisdim gelinligim sonra bindalı gibi oldu yeşil renke dönüşdü
  ben
  sonra nişanlim bize gelmiş benim kuzenlerle l hepsinin üstünde Kırmızı kazak vardi ?


 2. nurhan (11 Ağustos 2015 saat: 08:33)

  merhaba,ruyamda aydınlık,güzel eşyalı,iki büyük pencereli ve bu pencerelerde çok güzel beyaz tül perdesi olan bir oda içerisindeyim.odanın balkon kapısı ve pencereleri yarım açık.bu oda içerisinde muhabbet kuşu gibi kuşların yarışması varmış.önce tek bir kuş odada uçuyor,sonrada üç kuş,yarışmayı düzenleyen adamın talimatıyla pencereler acık olduğu halde kuşlar dışarıya gitmiyor,kuşlar uçarken hafif hafif müzik seside geliyor,bende hayranlıkla kuşları izliyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,