RuyaTabirleri.com

Rüyada Türbe Görmek

Rüyada türbe görmek rüya sahibinin etrafında boş konuşan, densiz, cahil ve gereksiz kişilerle arasına sınır çekerek, onları hayatından tamamen çıkarmasına işaret eder. Rüyada türbe görmek kişinin iç huzuru yakalamasına, kafasını boşaltıp, gönlünü ferahlatmasına yorulur.

Rüyada türbe görmek aynı zamanda kötü insanlardan, kazadan ve beladan uzakta olmak ve geçmiş hataları tekrar etmemeye delalet eder. Bir kişi türbede üzerinin ıslandığını görür ya da türbenin tavanın su akıttığına şahit olursa eğer üzerine hakkın rahmeti yağacak diye tabir edilir. Rüyada türbe görmek başka rüya tabirlerine göre hayır işi işlemeye ve kişinin mübarek biri olmasına yorulur.

Rüyada Türbe Temizlemek

Rüyada bir türbeyi temizlediğini gören herkes kendi derdine çare bulur. Sağlık sorunu olan biri türbeyi temizlediğini görürse hastalığının şifasını bulur, borcu olan borcundan kurtulur ve bolluğa kavuşur. Rüyada türbe temizlemek ayrıca kişinin güzel ahlakına ve dinine işaret eder.

Rüyada Türbe Ziyaret Ettiğini Görmek

Rüyada türbe ziyareti yaptığını gören kişi bir olay hakkında fikir yürütme becerisi kazanır. Türbenin içinde gezmek rüya sahibine yaklaşmaya bir türlü cesaret edemeyecek bir kişiye yorulur.

Rüyada Türbe Kapısı Görmek

Rüyada türbe kapısı görmek hayırlıdır. Kişinin rüyasında türbe kapısı görmesi uzun zamandır planladığı ama bir türlü hayata geçiremediği planlarını sonunda gündemine alarak üzerinde çalışmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Türbede Dua Etmek

Rüyada türbede dua ettiğini gören kişi yüce gönüllü bir kimsedir ve kendisine yapılan yanlışı unutacak, yanlışı yapan kişileri bağışlayacak ve kısa süre içinde kaybettiklerine yeniden kavuşacak demektir.

Rüyada Türbede Dilek Dilemek

Rüyada türbede dilek dilemek, rüya sahibini içten içe, gizlice seven ve onun için hep iyi şeyler dileyen biri olduğu anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Türbe Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. hasret (04 Mart 2014 saat: 15:45)

  Merhaba;
  Rüyamda Muhammed Celâleddin-i Rûmî hz. türbesine gittim. gusül abdestim vardı fakat namaz abdestim yok diye türbeye girmek istemedim. Fakat türbeye girmiş bulundum Mevlana hz. türbesinden dirilerek bana doğru kalktı ve sağ elini sol omzuma koyup münker ve nekir seni izliyor ve yeşerecek tek küçük bir fidanımın(kaldığını-olduğunu)–tam hatırlamıyorum- söyledi. ve ve türbesinden doğrulduğu gibi de tekrar mezara o dogrulukta yattı.
  fakat başında bir refakatçisi vardı.çekik gözlü
  RÜYAMI BUKADAR HATIRLIYORUM. TABİRİNİ YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. İYİ ÇALIŞMALAR. KOLAY GELSİN


 2. şefik baklavaci (04 Nisan 2014 saat: 14:30)

  Ruyam da amcam ve amcaminoglu insaat ta calisiyordular ben de ordaydim zaman epey gec olmustu amcama gel eve gidelim dedim amcam bizim yatacak yerimiz var sen git dedi ben disari ciktim ama kendimi molla gurani hz turbesinde buldum daha once bir kac kez gitmistim sonra kapiya yanastim ama kapi kapaliydi orda yesil bir agaca cikip disari atlacakim o anda birini gordum ama taniyamadim sonra nasil olduysa
  ruyadan uyandim ,, simdiden tesekkur ederim hayirli gunler diler cumaniz mubarek olsun,


 3. ahmet çeşmeci (07 Mayıs 2014 saat: 09:50)

  Bu rüyayı abimin hanımı yani yengem görüyor. Afyonkarahisar’ın salih kişilerinden yada evliyalarından iğde dede türbesinde benim hanımımı görmüş. Türbenin bulunduğu yer biraz tepeliktir. Yengemin rüyasında benim hanımım o türbenin içinden çıkıyor ve tepelikten aşağıya yuvarlanıyormuş. Türbe temizmiş. Bu rüyayı yorumlaya bilirseniz çok sevirim tam karşılığını bulamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden ALLAH razı olsun.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,