RuyaTabirleri.com

Rüyada Türk Kahvesi Görmek

Rüyada Türk kahvesi görmek, rüyayı gören kişinin, geleneklerine saygı gösteren, dedesinden ninesinden gördüklerini kendi hayatında uygulayıp devam ettiren, aile yapısının gereklerini yerine getiren, büyüklerine saygı küçüklerine de sevgi ve şefkat gösteren bir kişi olduğuna ve etrafındaki insanlara da bu durumu anlatıp bu şeklide yaşamalarını önerdiğine alamet edilir.

Rüyada Türk Kahvesi Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin, eskiden beri ahbap olduğu insanlar ile çok iyi anlaştığına, birlikte bir aile gibi mutlu olduklarına, birbirlerinin dertlerini bölüştüklerine, hastalıklarına koştuklarına ve bu durumun çok uzun yıllar bu şekilde devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Türk Kahvesi Pişirdiğini Görmek

Geleneksel değerlerine çok bağlı olan rüya sahibinin, yeni arkadaşlar edinmesi, yeni birliktelikler yaşaması, dışarı çıkıp sosyal hayata karışması ve hayatını daha güzel yaşaması gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Türk Kahvesi Fincanı Görmek

Muhafazakâr bir kişiliğe sahip olan rüya sahibinin, kendisine uygun bir kısmet ile karşılaşacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine ve yakın bir zamanda dünyaevine gireceklerine tabir edilir.

Rüyada Köpüklü Türk Kahvesi Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok şaşırmasına ve kendisine kızmasına sebep olacak çok alımlı, güzel ve anlayışlı kısmet ile biraraya geleceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok büyük bir aşk yaşayacağına, yakın bir zaman içinde çok güzel bir düğün ile dünyaevine gireceklerine ve çok mutlu bir yuvaya sahip olacaklarına rivayet edilir.

Rüyada Türk Kahvesi İçmek

İş hayatındaki ve aile hayatındaki koşturmacadan ötürü çok büyük bir yorgunluk hisseden rüya sahibinin, artık bir süre dinlenmesi, enerjisini toplaması ve kendisine gelmesi gerektiğine yoksa ileride çok büyük hastalıklar yaşayacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine alamet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Türk Kahvesi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Aslı sevinc (22 Ekim 2014 saat: 12:37)

    Normalde eski sevgilimin ailesi beni isteniyor ve eski sevgilimin akrabalarindan biriyle evlenmesini istiyorlar. Ve bizi ayirdilar. Bende bugun ruya gordum. Ruyamda eski sevgilim ve babasi bizim eve gelmis. Babasi bana evin kimin oldugunu soruyor. Babamin diyorum. Seni benim oglanla en alt kata otuttursam oturmazmisin diyor. Bende sasiriyorum. Anneme gidip anne, babasi bana boyle boyle dedi sanirim bizi evlendircek diyorum seviniyorum. Hazir bizdeler bir turk kahvesi yapayim diye dusunuyorum. O sirada bir bakiyorum icerden bir kiz turk kahvesi yapmis hepimize ikram ediyor. Ben yapicaktim o yapmis diyorum kendi kendime. İciyoruz turk kahvelerini. O sirada etrafta kelebek ucusuyor. Kelebek benim kulagimdan iceri girmeye calisiyor ben tutup cikariyorum. Tekrar kulagimdan iceri girmeye calisiyor ben tutup cikariyorum. Eski erkek arkadasimin yanindan ayrilmadim cok bagli ve mutluydum ruyamda.


  2. Tuğçe (26 Ekim 2014 saat: 19:49)

    Merhabalar, rüyam biraz saçma gelebilir. Gerçekte 2 senedir bana evlenme teklifi eden birine türk kahvesi yapacaktım. Ama o ızmıtte ve ona pısırıpte kargolucaktım. Ocaktaki ateşi gördüm biraz alevliydi. Fincanlar beyazımsıydı tepeden bakıyordum ve cezveden köpük ayırıp fincana dolduruyordum en son hatırladığım fincanın yarısı doluydu. Evde başka işim çıkıyordu ve ocagı bırakmak zorunda kalıyordum. Kahve taşıp taşmama arasında gidip geliyordu. Telaşlıydım. Sonunda ıyı kotu bır kahve yaptım ve uyandım. Bugun gordugum ruya bu. Bıde dun gordugum ruya var. Yurt kapısının onundeydım annem babam ablam kapı onundeydı eve gıdecektık. Bırden bır oğlan cocugu zombi olarak bıze yaklaştı ısırmaya calıstı annem kafasına bır kere vurup bıraktı sonra o babama ve ablama saldırıp oldurdu. Bu sırada gercekte vucudum kasıldı ve agladım. Babam ve annemın ıç organları meydana yayıldı. Cok sacma ama cok etkılenmştım. Bunu okulum zombi istılasına ugramş olarak mayıs,nisan ayı gbi gormustum bıkaç gun. Tşkler..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,