RuyaTabirleri.com

Rüyada Tuvalete Girmek

Rüyada tuvalete girmek, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların ve sorunların sona ermesine, genişliğe çıkmaya, parasal sorunların çözümünde destek bulmaya, iş hayatında uzun araştırmalar ve çalışmalar yardımı ile yeni ve çok büyük maddi getirisi olacak bir işe girileceğine ve bu işten büyük başarılar elde edilerek çok iyi yerlere gelineceğine rivayet eder.

Rüyada Tuvalete Girdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına alamet edilir.

Rüyada Gelinlikle Tuvalete Girmek

İş hayatında çok rahat bir konuma gelen, tüm maddi sorunlarında kurtulan, evini ve ocağını kuran rüya sahibinin yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna çıkacağına ve çok mutlu ve hayırlı bir evlilik yapacaklarına tabir edilir.

Rüyada Camide Tuvalete Girmek

Uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılardan kurtulan rüya sahibinin, çok rahat bir dönem egireceğine, bu dönem içerisinde çeşitli ortaklıklar ve yatırımlar yapacağına ve bu çalışmaların neredeyse tamamında çok büyük başarılar kazanarak yüklü miktarda para elde edeceğine ve çok başarılı bir kariyere sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Umumi Tuvalete Girmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişiye ve etrafındaki insanlara beslediği duyguları, açıkça söylemek istediğine ancak onları kaybetmek ve kırmak korkusu yüzünden bunu gerçekleştiremediğine rivayet edilir.

Rüyada Ekmekle Tuvalete Girmek

İş hayatında yaşadığı sıkıntılar yüzünden büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi çalışmalar yaparak hayallerine kavuşacağına, çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Tuvalete Girmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. leyla (28 Ekim 2014 saat: 10:12)

  Merhaba ben gördüğüm tüm rüyaların internette anlamına baktığımda sürekli hep aynı anlam ile karşılaşıyorum “ecelimin yakın olmasına” bu aralar hiç namaz kılmıyorum ve ben acigim haliyle iyi bir kul olmadan da ölmek istemiyorum. Ha bu arada ben 14 yaşındayım acaba bu Allah tan gelen bir isaret midir?
  bide bu günde ruyamda gece yarısydı büyücü arıyordum
  ama büyüyu bozmak için ve peygamber soyundan iki karı koca gördüm onların yanlarına gittim gecekonduda oturuyorlardi
  Ama benimle konusmadilar onlara misafirler gelecekmis sonra kendi evimizde büyücü kadının resmini gördüm çok sinsiydi
  Bide ben büyücü ler tarafından dolanditiliyordum bu ruyamda sabahti beni ve annemi evde hap setmek istiyorlardi sonra biz kaciyorduk.


 2. Fethi çellik (12 Kasım 2014 saat: 08:56)

  Selamunaleykum. Benim yillar önce bir abim olarak yaninda çalistigim bir amcamoglunu sik sik kendisini ve ailesini rüyamda görüyorum bu amcamoglu 5 sene önce vefat etti Türkiye de yasiyordu ben ise onun vefatindan önce Yurtdisina tasindim. Suanda yurtdisindayim bu rüyami bir yorumlarsaniz memnun olurum. Ikinci bir sey daha paylasmak istiyorum yine devamli rüyalarimda namaz kilmak için hazirlik yaparim fakat bir türlü ya cemaate yetisemiyorum yada bir türlü abtest alamiyorum tuvalette sikintilar oluyor mesela tuvalet tikanma gibi elbisemin kirlenmesi gibi. Vesaire vesaire


 3. ufuk (09 Aralık 2014 saat: 23:04)

  Rüyamda ilk dar bir tuvalette küçük abdestini yapiyorum birinin ceketi asilmis tuvaleti sahada daraltmis cikarken bu ne ya diyip cikiyorum arkasından annenin evinin tuvaletine giriyorum içerde bi ssuru ayakkabı anneme kapiyi kapat diyorum kapiyi kapattigindan emin değilim ve sanki tuvaletin camindanda içerisi gorunuyo gibi .bu kadar internetten baktigim kadarıyla iyi yorumlaniyo ama husursuz uyandim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,