RuyaTabirleri.com

Rüyada Tuvalete Gitmek

Rüyada tuvalete gitmek, rüya sahibinin yaşadığı zor, kötü ve de çetrefilli günlerden kurtulacağına, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hayatını kolaylaştıracak, borçlarını kolaylıkla ödemesine vesile olacak ve bu sayede hayatın omuzlarına yüklediği ağır yükten de kurtulmasını sağlayacak çarelere kavuşacağına ve rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada Tuvaletini Yapmak

Rüyayı gören kişinin dualarının kabul olacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına rivayet edilir.

Rüyada Kirli Tuvalete Gitmek

Rüya sahibinin alacağı toplu bir mal ya da para sayesinde miras sayılacak oranda zenginlik elde edeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda gücünü yerine geleceği, tabiri caizse elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceği, rızkının genişleyeceği ve lüksünün de artacağı anlamına gelir.

Rüyada Temiz Tuvalete Girmek

Bir kişi eğer rüyasında temiz bir tuvalete girdiğini görürse çok büyük oranda ya da aşırı düzeyde olmadan, yaşamını rahat şekilde idame ettireceği, ele güne muhtaç olmayacağı, ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacağı bir kazanca sahip olacak demektir.

Rüyada Hastanede Tuvalete Gitmek

Rüyayı gören kişinin hiçbir sağlık sorunu kalmayacağı gibi hayatı boyunca hiçbir zaman yatağa düşüp, kendisini çaresiz bırakacak kadar kötü ve iyileşmeyecek bir hastalığa da kapılmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi eğer gerçekten hastanedeyse, en kısa sürede sağlığına kavuşacağına ve oradan çıkacağına delalet eder.

Rüyada Sürekli Tuvalete Gitmek

Rüya sahibinin kendisi için düğüm olmuş sorunlarının deyim yerindeyse adeta bir çorap söküğü gibi birer birer çözüleceğine ve rüyayı gören kişinin de bu sayede arka arkaya mutluluk üstüne mutluluk yaşayacağına alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Tuvalete Gitmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. serya (23 Ocak 2014 saat: 11:31)

  rüyamda ayrildigim sevgilimi görüyorum okul gibi biyerdeyiz ve hep yanimda eski sicakligini hissettiriyo bana birlesme igtimalimiz oldugunu dusunuyorum. sonra alakasiz biyerde tuvalete giriyorum tuvaletin heryeri pis sonra bi cocuk geliyo onun tuvaletini yaptiriyorum ama rüya boyunca hep cok mutluyum sevgilimle birlesiyoruz diye. birde ayrica sizden baska bi ricam rüyada türbeye gitmek ne anlama gelir yorumlarsaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler.


 2. sevgi (27 Nisan 2014 saat: 11:14)

  ben iç mimarlık öğrencisiyim. rüyamda bir proje yapıyorduk.ve ben hiçbirşey yapamamıştım yolda hızlı hızlı yürüyerek onlardan uzaklaşıyor .arkamda hacı isminde bir adam vardı. ben yürürken sürekli tuvalet yapıyordum. hacı inanmıyorum felan diyerek pisliğin üzerine taş koyarak kapatmaya çalısıyordu. ben cok utanıyordum yürümeye devam ediyordum . ne anlama geliyor yorumlarsanız cok sevinirim teşekkürler


 3. saniye (07 Temmuz 2014 saat: 10:45)

  Kız kardesimle annemlerdeyiz.Annemlerin evi değil normalde orası ama rüyamda öyleymiş. Kardeşimle ben yurtdışına gidecekmişiz. Yolculuk saati gelinceye kadar sürekli tuvalete gidiyoz kardeşimle beraber tuvaletimizi yapıyoz.Kardeşimle bi kez yapıyoz tuvaletimizi ama ben saatlerce tuvalete girip çıkıyorum ama girdiğim tuvaleti daha önce hiç görmedim cok temiz bi tuvalet deil pislik gözükmüyo ama cokta lüks deil eski bi tuvalet köy tuvaleti cok tesekürler..


 4. meltem (09 Kasım 2014 saat: 10:38)

  Caddenin biri ama başka bir şehir erkek bir iş arkadaşımla yürüyorum, tuvalet ihtiyacı için bir dükkana giriyorum fırınmış, içerdeki bayanları tanıyorum tuvalet arka tarafta pencereden çıkıp duvar kenarından yürüyerek tek adımlık dar sonunda tuvaletler bir sürü oda oda ve çok pis suları yok duvarlardan sifon yerlerinden pis sular fışkırıyor birden bire küçük abdesti mi yapıyorum, daha sonra zorla pencereden geri giriyorum. Çok teşekkür ederim yorumlarınıza..


 5. derya (29 Kasım 2014 saat: 23:30)

  Ruyamda suanda evli ve cocukluyum eski esimin toplu kullanilan bir tuvalette temizlik gorevlisi olarak calistigini ogreniyorum ve onunla tuvalete giriyorum cok korkuyorum ve korkumun sinucunda benim ustume tuzruhu yada kezzap gibi yakici birsey firlattigini ondan kacmaya ve inu hala sevdigimi soyleyip bana kotuluk etmemesini soylerken gordum ardindan ordan cikip sokaklarda kostugumu arkamdan geldigini ustunde tuhaf bir kiyafetinin varligini hatirliyorum hatta ona acidigimi hissediyorum ve uzuluyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,