RuyaTabirleri.com

Rüyada Üç Görmek

Rüyada üç görmek, rüyanın genel mahiyetine uygun şekilde değerlendirilmelidir. Görülen diğer nesne ve olaylar rüyanın asıl anlamını oluşturacağından en doğru yorum bu şekilde olacaktır. Üç görmek kişiye zamanla ilgili bilgi verir ve olması istenen bir dilek için kişinin üç vakit beklemesi gerektiğinin ve sonunda hayalinin gerçek olacağının müjdesini de verir.

Rüyada Üç Rakamı Görmek

Üç rakamı hayırlı sonuçlar alınacağına dair bir zaman bildiriminde bulunur. Bekar kişiler için üç haneli bir zamanda evlilik olacağına, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına da alamet eder. Üç rakamını gören kişi yaşlı ve hasta biri ise, üç vakit sonra vefatı gerçekleşir. Genellikle rüyanın tamamını da göz önünde bulundurup değerlendirmek gerekir.

Rüyada Üç Adım Atmak

İstenilen başarı için çok kısa bir süre daha gerektiğine ve kişinin yakın zamanda kendisi için alacağı çok büyük bir müjdeye işaret eder. Üç adım attığını gören kişi kendi hayatına yönelik önemli üç karar alır ve hemen uygulamaya geçerek yakın zamanda yaşamındaki önemli değişikliklere şahit olur. Kısmetlerin kişiye akın edeceğine, her konuda şansın yaver gideceğine alamet olduğu gibi, evli bayanlar için de üç çocuk sahibi olacaklarına yorumlanır.

Rüyada Üç Kişiyle Konuşmak

Rüya sahibinin hayatında kendisi için çok önemli olacak üç arkadaşa sahip olacağına ve tüm kararlarında bu kişilere danışacağına, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada Üç Görmenin Psikolojik Yorumu

Heyecan içinde bir olayın gerçekleşmesini bekleyen kişilere işaret ettiği gibi, kişinin takıntılı olduğu bir rakam olarak da karşımıza çıkar. Üç rakamını gören kişiler genellikle kendilerini olaylara veya durumlara şartlayan, batıl inançları olan ve yaşamlarını da bu inançlar çerçevesinde değerlendiren kimselerdir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Üç Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. alek (30 Ağustos 2015 saat: 20:17)

  Ruyamta cok eski sevgilimi yani ilk askimla konusmak ve dertlesmek ve ona surahi uzerinde 379 veye 374 yazili rakami gosdermek by rakami hadirladigni sordum bana gulumsedi be odurtugu muhalleyi soyledi bir cocugu oldugnu ekledi esi musluk tamirciligi yabdigni soyledi bu okay restorant mazemesi Satan yerde kasier olarak calisiyor Ben ondan alisveris yabiyorum bende ona kizim oldignu soyliyorum onu cok onu 2 till beklefigmi soyluyorum mutlu sekilde ayriliyoruz bu ruya bana neyi ifade editor cevap verirseniz sevinirim ?


 2. Muhammet tahsin cömert (13 Mart 2016 saat: 13:04)

  Kalabalık bir ortamda yemek masasına oturmuşuz. Tabağımda üç adet tavuk butu var onları yiyiyorum. Yanımdaki kişinin ise tavuk butları benimkiler kadar güzel değil. Birisini değişebileceğimi söylüyorum. O da derisi var diye kabul etmiyor.


 3. Hüseyin (02 Ağustos 2016 saat: 05:21)

  Biri beni sürekli kovalıyordu üstünde beyaz bir tişört vardı o kadar çok koşturduk ki 3 farklı yere geldik yanlış hatırlamıyorsam biri alışveriş mağazası biri hava limanı yada metro istasyonu gibi biyerdi diğeri çok büyük dev gibi hal veya manav Dı ben ondan uzaklaştım ve bir tepeye çıktım nerden gelecek merak ettim sonra başka bi adam geldi onu da başkası kovalıyordu galiba daha sonra beni kovalayan kişiyi gördüm kaçmaya başladım dar bi yerden sürünerek geçtim ve karşıma bi pankart çıktı 3 rakamı yazıyodu onun altından geçtim ve geçer Geçmez bir silahla kafamdan vuruldum. Çok kafama takıldı bu rüya bunu bana açıklarsanız çok sevinirim.


 4. Suat (10 Ekim 2016 saat: 12:03)

  Rüyam da sevdiğim kız,arkadaşının evine ders çalışmaya gidiyordu.
  Ardından bende 3 arkadaşımla oraya doğru gidiyordum.kızın olduğu eve gidicektim.apartmanın numarası 133 tü sonra arkadaşımın eline baktım apartmanın anahtarları vardı o da 3 taneydi. Sürekli 3 ile ilgiliydi rüya da ki olaylar. Bunu açıklayabilir misiniz.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,