RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçağa Binmek

Rüyada uçağa binmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri görmediği çok sevdiği insanlardan birinin sağlık ya da iş durumu ile ilgili çok güzel ve hayırlı haberler alıp çok mutlu olacağına tabir edilir. Ayrıca, rüya sahibinin, çeşitli sebeplerden ötürü tehlikeli ve sıkıntılı durumlara ve ortamlara gireceğine işaret edilir.

Rüyada Uçağa Bindiğini Görmek

Rüyada uçağa bindiğini görmek, çok uzun zamandan beri çalışılan işte yapılan bir hata yüzünden sıkıntılı ve zor bir duruma düşüleceğine ve kimsenin zarar görmemesi için, birilerinin hayatına etki edebilecek ve zarar verebilecek kararlar verirken tekrar tekrar düşünülmesi gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Uçağa Binmek ve Uçmak

Rüyada uçağa binmek ve uçmak, rüyayı gören kişinin, çeşitli sebeplerden ötürü sıkıntılı ve kötü bir işe bulaştığına ve bu işten kurtulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Uçağa Binmek İstemek

Rüyada uçağa binmek istemek, rüyayı gören kişinin, sıkıntılı bir işe gireceğine ancak bu işten alnının akı ile ve büyük bir kazanç sağlayarak çıkacağına delalet edilir.

Rüyada Uçakla Uçmak

Rüyada uçakla uçmak, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük ve köklü değişikliklere gideceğine ve yeni bir hayat ve yeni bir çevre kurup kendini yenileyeceğine tabir edilir.

Rüyada Uçak Kaçırmak

Rüyada uçak kaçırmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu dönemi ve durumu atlatmak için karşısına çıkan yeni olanakları ve gelecek yardımları değerlendirmesi gerektiğine alamet edilir.

Rüyada Uçak Görmek

Rüyada uçak görmek, kendini geliştirmeyi yaşam amacı olarak gören rüya sahibinin, iş yaşamında çalıştığı kuruma çok büyük emek verdiği ve birçok başarı kazandırdığı için yöneticileri tarafından terfi ile ödüllendirileceğine ve bunun için farklı bir yerde görev yapacağına işaret edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+
Rüyada Uçağa Binmek Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,