RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçağı Kaçırmak

Rüyada uçağı kaçırmak, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Bazı âlimlere göre uçak kaçırdığını gören kişi, eline geçen fırsatları kullanamaz ve iş hayatında bazı sorunlar yaşar. Uçağı kaçırıp yetişemediğini gören kişi bazı isteklerine kavuşamaz. Bu yüzden üzülse de aslında kaçan bu fırsatlar rüyayı gören kişi için hayırlı değildir. Bu rüyayı gören, bazı teşebbüslerde bulunur ve bu teşebbüslerinin sonucunda hayırlı kazançlar elde eder.

Rüyada Uçak Görmek

Rüyada görülen uçak mevki ve makamca yükselme ve seviyesinin yükselmesine işarettir. Bu rüyayı gören insanların takdirini kazanacak işler yapar ve mertebe olarak herkesin imreneceği bir seviyeye çıkar. Uçak, istek ve arzulardır. Rüyada uçağı havada gören kişi bu arzularını gerçekleştirir. Uçak eğer yerde görülürse, bu rüya isteklerin biraz gecikmeli olarak gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Bir Uçak Satın Aldığını Görmek

Rüyada uçak satın alan, iş hayatında başarıya ulaşır. Bu rüya mertebesinin yükselmesine, iş hayatında başarılara ve gayreti sonucunda hedeflerine ulaşmaya delalet eder.

Rüyada Uçağa Bindiğini Görmek

Bu rüyayı gören tüm tehlikelerden korunur ve korktuğundan emin olur. Uçaktan inmek ise, bazı zorluklara düşmeye, kısa zamanda bazı tehlikeleri atlatmaya yorulabilmektedir.

Rüyada Uçak Kullandığını Görmek

Rüyada uçak kullanan kişi gerçek hayatında birtakım işler yapar ve bu işlerden kazanç sağlar. Bazı tabircilere göre ise uçak kullanmak, yeni başlangıçlara, başarılı olmaya, ummadığı yerlerden gelecek hayırlı haberlere işarettir.

Rüyada Uçak Yolcuları Görmek

Rüyada kalabalık bir uçak yolcusu kafilesi görmek, işin başarılı ve dürüst insanlar arasında çalışılacağına; yine kalabalık bir iş toplantısına, kudretli ve zengin bir adamın himayesine gireceğine işarettir. Rüyada görülen uçak yolcuları yüksek seviyelere gelen oldukça zengin ve kudretli adamlardır. Böyle bir rüya gören bu tarz kişilerle tanışır ve arkadaş olur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Uçağı Kaçırmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. ramazan Deveci (16 Kasım 2014 saat: 15:45)

  Merhaba rüyada: birden bire abim ve tanımadığım kişilerle biryere gidiyoruz ve sanırım hava alanın dayiz ve birden bire abimle birlikte uzun boylu bir çocuğu dövmeye gidiyoruz wcye ve gider gitmez de başka bir uzun boylu uzun saçlı birisi onu tuttu dövmeye başladı ve biz dövmek istemedik ve wc gibi yerde cebimde 3 4 cam fıstığı çıkıyor yiyorum ondan sonra Badem poşetine elimi daldiriyorum ve alıyorum ama yemiyorum sonra abim ve tanımadığımız kişiler ucak kaçıyor diyerek hemen koşmaya başladık ve kapıda bir kadın acele edin diyor merdivene çıktık ama uçağı görmedim değişik birsey


 2. Merve (14 Nisan 2015 saat: 10:15)

  Merhaba,
  Size rüyami anlatmak isterim.
  Ucak bileti aldik ve evde hazirlaniyoruz.
  Hazirliklar bitti bir eve oturmaya gittik ve konusmaya daldik.
  Saate baktik ardindan ve ucagin kalkmasina 10 dakika kalmis. Ben bir agliyorum ki ucaga yetisemicez diye. Sonra havaalanindan bi beyefendiyi ariyoruz ve o diyorki merak etmeyin ben birseyler Yapicam o ucak sizi beklicek biniceksiniz ucaga sonra seviiniyorum ve gerisini hatirlamiyorum .. Güzel haberlerinizi sizden bekliyorum.


 3. Arzu can (12 Eylül 2015 saat: 09:12)

  Merhaba ben annem ablam kardeşim uçağa binmek için gittik annem ve ablam bindi kardeşimde bindi ama ben merdivenlerini bindim 3merdıven kala uçak kalktı ben bilemedim sonra çok üzüldüm bide baktım kızkardesıme bilememiş ama gördüm oysa bitmişti sonra kardeşimle otobüs le eve döndük.


 4. Hayri (04 Kasım 2015 saat: 10:56)

  Merhaba,

  rüyamda bir ucaga binecektim yanimda eilemde vardi. Havaalanina geldik ve elimizdeki valizlerle ilerliyorduk. ve merdivenlerden cikmak uzere idik. Merdivende yukarida bir erkek isemeye basladi ve ben kacmak isterken idrari üzerime geld ve midem bulandi uzerimi temizlemeye calistim. daha sonra uyandim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,