RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçak Bileti Almak

Rüyada uçak bileti almak, büyük bir şansın kapıda olduğuna ve kişinin hayatının çok ciddi bir şekilde değişime uğrayacağına işaret eder. Uçak biletini eline alan kimse en kısa süre içinde yurt dışına çıkar ve deniz aşırı bir memleketten müjdeli bir haberle döner. İş alanında çok güzel başarılara imza atılmasına da alamet olan rüya aynı zamanda kişinin işini çok farklı sektörlere doğru kaydıracağını ve iyi paralar kazanacağını da bildirir. Uçak bileti hem şanstır hem de kısmet. Kişi özel hayatında yalnızlık çekiyorsa en kısa sürede çok mutlu olacağı biri ile karşılaşır. Eğer evli ise aşkları tazelenir.

Rüyada Uçağa Binmek

Uçağa binmek kişinin rahata kavuşacağına ve ailesi ile birlikte güzel günler geçireceğine işaret eder. Endişelerin ve korkuların yok olacağına, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına tabir edilen rüya umudun yeniden artacağına ve karamsar havanın dağılacağına alamet eder. Uçağa binmek aynı zamanda çıkılacak uzun yolculuklara, güzel havadislerle duymaya delalettir.

Rüyada Bilet Satın Almak

Kişinin hayallerinin yeniden gün ışığına çıkacağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına ve iyi bir ruh haline işarettir. Yeni bir hayata yapılan başlangıçlara, bekarlar için evliliğe, işsizler için de yeni ve güzel iş fırsatlarına da yorumlanan rüya, kişinin hayallerine en kısa zamanda ulaşmasına da yorumlanır. Bilet satın almak bazen kişinin değeri yüksek bir mal almasına da alamet sayılır.

Rüyada Uçak Bileti Almanın Psikolojik Tabiri

Psikolojik olarak uçak bileti aldığını görmek, kişinin geleceğe umut içinde baktığına ve hayalleri olduğuna yorumlanmalıdır. Kendi yaşamında söz sahibi olmak isteyen, özgürlüğüne düşkün, sorumluluk sahibi bir karaktere de işaret eden rüya, bazı durumlarda yerleşik hayatı benimseyemeyen ve bu yüzden farklı ülkelere yerleşmek hayalinde olan kişileri de temsil eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Uçak Bileti Almak Hakkındaki Rüyalar;

 1. ozge (26 Kasım 2014 saat: 17:49)

  Mrb ruyamda kucuk kiz cocuguna kina yakiyordum kutlama vardi ve ailemden herkes vardi. Daha sonra disari cikiyorum tanidigim bi erkek ucak bileti aliyor ve erkek yigenim benim kucagimda kosuyoruz bilmedigimiz yerlerde en son kaybediyorum ben arkadasimi. yigenim dustugunu gosteriyor ve kurtuluyor ordan kosmaya devam ediyoruz ve misir gibi biryerde urkutucu tarihi eser gibi kayaliklara basiyorum nota sesleri duyuyorum bi tarafta oluler ciktigini goruyorum ama onlar bizi gormuyor. Ucaga binemeden uyandim lutfen acil olarak donus yapabilirbimisin bana bu ruyanin yorumu merak ediyorum surekli ruya goren bi insan degilim


 2. Gülçin (12 Ocak 2015 saat: 06:12)

  Rjyada annemlerin evindeydim.Kapici somon ekmek getirdi kardesime ucak bileti cikti icinden.Hemen kardesimi firina gonderdim dedim bana da ekmek al.Sonra getirdi bana da cikgi bilet.Bir haftaya kadar gidecegiz ikimiz sözde. Ama bey cok korkuyorum ucaga binmekten.Kardesime soruyorum çok korkunc mu ucak diye falan.Sonra uyandım.


 3. sevgi (15 Kasım 2015 saat: 19:23)

  Uçağa binmek üzere gişeye geliyorum ancak biletlerini bulamiyorum. Arıyorum cantamda ama bir yandan neyse bir daha alırım ne yapayım diyorum. Tekrar bilet alıyorum 78 TL gibi bir rakamla.. Bileti alırken bir yandan cüzdanımda diğer iki bileti buluyorum. Neyse koltuğa bineceği bir bakıyorum benim koltuguma bir başkası oturmuş. Adam kalkmak istemiyor. Adamla kavga ediyorum. Burası benim parasını odedim diyor ve bir şekilde kaldırıyoruz ve ben oturuyorum. Arka arkaya iki koltuk aileminmis. Bir bakıyorum oğlundan yan tarafta önde bir koltuğa oturmuş. Ancak koltuğu biriyle paylaşmış. Hanı ikiz bebekleri arabaya arka arkaya bindirirler ya o şekilde oturmuş kendinden 1 kaç yaş büyük bir erkekle. Derken ileride kocaman bir örümcek görüyorum etrafımda da ibirkac insan bu örümceğe bakıyor ve bende örümceğe bakmaya gidiyorum. Örümcek gercekten çok cusseliydi bir insan kadar buyuk ama korkmadan bakıyorum.


 4. Büşra (17 Ekim 2016 saat: 11:58)

  Teyzemle gişede bilet aldık sonra ikimizin bileti farklı saatleri gösteriyordu teyzeme söyledim teyzemde gişedeki görevliye değiştirmesini ve ikimiz biletinizi aynı saatte almasını söyledi sonra uçağa binmek için ülkenin yanındaki bekleme koltuklarına oturduk ondan sonra uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,