RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçak Düştüğünü Görmek

Rüyada uçak düştüğünü görmek, kötü olayların yaşanacağının habercisi olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işlerinin aksayacağı, hayatında tersliklerin baş göstereceği, sorunlarının ve sıkıntılarının da her geçen gün daha bir karmaşık hale gelip, içinden çıkılmaz olacağına rivayet edilir. Rüyada uçak düştüğünün görmek, kısmetsizlik olarak kabul edilir ve rüya sahibinin çok zor günler geçireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada uçak kazası görmek, hayal kırıklığına uğramaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin ve hayatının sarpa sarmaya başlayacağına, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine alamet eder.

Rüyada Uçağın Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada uçağın denize düştüğünü görmek, melanetli olaylar yaşamaya, kötü haberler almaya, mutsuz olmaya ve hüsrana uğramaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatında bir takım tatsızlıkların ortaya çıkacağına, kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Uçağın Düştüğünü Görmek

Rüyada uçağın düştüğünü görmek, uğursuzluk demektir. Rüyayı gören kişinin geçim derdine düşeceğine, hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Uçak Düşmesi

Rüyada uçak düşmesi, rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine, kazanç kapılarının kapanacağına, kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına ve rakiplerinin kendisine fark atacağına alamet eder.

Rüyada Uçak Düştüğünü Duymak

Rüyada uçak düştüğünü duymak, geçim derdine düşmeye, kazalara ve belalara bulaşmaya, hayırsız kişilerle karşılaşmaya, onlardan zarar görmeye, kötü ve olumsuz olaylar yaşamaya, gerilemeye ve huzurunu kaybetmeye rivayet edilir.

Rüyada Uçak Görmek

Rüyada uçak görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin korkularından arınacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına işaret eder. Kişi, önemli kararlar alacak ve büyük adımlar atarak fayda elde edecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Uçak Düştüğünü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. pınar (03 Nisan 2014 saat: 15:50)

  rüyamda içinde olduğum uçak düşüyor benim burnum bile kanamıyor biri uçak düşmeden altına yumuşak bir şey serdiğini söylüyor kimseye bir şey olmuyor yanımda biri var erkek arkadaşım olduğunu düşünüyorum rüyamda ona dönüp bakmıyorum asla ama elimi bırakmıyor beni hastahaneye götürüyor herkes yanımdaki adama hayretle bakıyor çok yakışıklı olduğunu söylüyorlar ve de rüya boyunca herkes ingilizce konuşuyor bizde dahil, elime bir mendil geçiyor kanlı bana ait değil tuvalette buluyorum ama yanımdaki yakışıklı adam ve bir kadın çok endişeleniyor iyi olduğumu benim olmadığını söylüyorum. hatırladığım kadarıyla kimse ölmüyor ve benim burnum bile kanamıyor.


 2. Aslınur (06 Ekim 2014 saat: 15:35)

  Merhabalar. Annem rüyasında bir ucaga benımle bırlıkte bınmeye calıstıgını. Ama kendısı bınmeyıp sadece benım bındıgımı goruyor. Ardından ucagın havada donmeye basladıgını bır kandının kırıldıgını dusgununu onun ardından da ucagın dusup paramparca oldugunu goruyor. Ucagın ıcınde benı gormesı ucagın ıcındeyken asagı dusmem neye ısaret eder. Yorumlarsanız sevınırım tesekkurler.


 3. AKİF BOZDAĞ (08 Ekim 2014 saat: 14:10)

  rüyayı dün akşam saat 11.30 civarlarında kanepede uykuya sızdığımda gördüm.uyandığımda saat 12.30 civarıydı.rüyamda kalabalık içinde düz bir yerdeyim ama hemen kenarı baya bir engin uçurum.bir uçak geliyor ve uçak kuraldışı ve acaip-garip bir şekilde alçalıyor ve uçurum tarafından kalabalığa doğru geliyordu.uçak alçaldı ve uçuruma vurdu olduğunuz yer öyle bir sallandıki deprem oluyor gibi sallandı ama ölü-yaralı yoktu.rüyamda o kadar çok korkmuştumki ben henüz ölmedim diyorum ve uyanmaya çalışıyorum derken uyandım.


 4. ezgi (10 Ekim 2014 saat: 22:23)

  Rüyamda düzlük bir alanda otobüs bekliyorum arkadaşımla uzun bir kuyrukta ama etrafimizda hiçbir şey yokbi anda ben uçağın düştüğünü görüyorum arkadaşımın kolundan tuttugum gibi koşmaya başlıyoruz o sırada ucak yere çakılıyor alev ve sis görüyorum sonra Otel gibi bi yere siginiyoruz afyon taraflarindaymisiz biz oraliyiz ankaraya donebilmek icin cozum uretmeye calisiyoruz o sirada odadaki telefonun calistigini farkedip evdekileri aramak icin telefona sariliyorum ve bi ses duyuyorum kosarak cama gidiyorum ve tekrardan otelin yakınına bi ucak daha düştüğünü görüyorum ve irkilerek uyaniyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,