RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada uçak kazası görmek, iyi şekillerde tabir edilmez ve rüya sahibinin çok istediği şeylerden dolayı hüsran yaşayacağına rivayet edilir. Dilekleri ve hayalleri gerçekleştirmek için atılan adımların başarısızlık ve mutsuzluk getireceğine yorulur.

Rüya sahibinin zenginliğini arttırmak için harcayacağı sermayesinin boşa gitmiş olacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına işaret eder.

Rüyada Uçak Kazası Atlatmak

Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin azalacağı bir dönemin geleceğine alamet eder. Ticarette bozguna uğratılmaya, iş ve para kaybına uğramaya, darlığa düşmeye, üzülmeye, içerlemeye ve fırtınalı günler geçirmeye delalet eder.

Rüyada Uçak Kazası Yapmak

Rüyasında uçak kazası yaptığını gören kişinin yolunda giden hayatı bozulacak demektir. Rüyayı gören kişinin tüm düzenini alt üst edecek, hayatının karışmasına neden olacak ve kendisini zor durumda bırakacak bir takım tatsız olayların yaşanacağına ve kişinin karşısına bazı engeller çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada Uçak Kazasında Ölmek

Rüyasında uçak kazasında öldüğünü gören kişinin yaşamı uzun olacaktır diye tabir edilir. Rüyanın tam aksine rüya sahibinin dilediği kadar yaşayacağına ve sağlığının da yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada Uçak Kazasından Kurtulmak

Rüyasında uçak kazasından kurtulduğunu gören kişinin rüyası, şans eseri büyük bir beladan ya da felaketten kurtulacağı anlamına gelir. Allah’ın yardımıyla musibetli ve uğursuz bir durumdan zarara uğramadan kolaylıkla kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Uçağın Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine alamet eder. Kişinin hem özel hayatta hem de ticaret hayatında tökezleyeceğine, bu nedenle de emeklerinin boşa gideceğine ve amaçlarının gerçekleşmeyeceğine tabir edilir. Hayal kırıklığı ve mutsuzluk olarak kabul edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Uçak Kazası Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. nihat (30 Aralık 2013 saat: 10:08)

  gökyüzün de 6 motorlu çok büyük bir uçak gördüm.uçak ğzerimizden geçip gittikten kısa bir süre sonra bir anda yukarıya doğru yükselmeye ve ters dönmeye başladı ve direk yere çakıldı.600 yolcu 60 personel öldü dendi.uçağın düştüğü yere gitmek istedim ama patlama ihtimali var diye yaklaştırmadılar.uçağın enkazını göremedim yani.sizce neye yorumlanır bu durum.şimdiden teşekkür ederim


 2. alev (24 Mart 2014 saat: 07:16)

  Ruyamda baskasinin kizini fldoguruyorum ve onu cok seviyorum calistigim sirketin catisindayken cok buyuk bir ucak havalaniyor ve bizim oraya dusuyor ben o esnada kizimi aliyorum ve asagi jaciriyorum annemi kardesimide orda goruyorum ama onlar alamiyorum onlar sonradan geliyolar ucak binayi ortadan ikiye ayriliyor fakat bina yikilmiyor ben cok korkuyorum ucagin bir kolunda bir adam oturuyordu ona hic bise olmadigini soyluyorlar


 3. hasanm (12 Nisan 2014 saat: 14:49)

  rüyamda hapisanedeydim. ancak bir yandan da oralarda bulunuşumuz bir film icabı gibiydi sanki. replikler konuşmalar yılmaz erdoğanın süslü film replikleri gibiydi. demet akbağ ve cengiz küçükayvaz da vardı :). ama bir yandan hapiste olmanın hüznü ve sıkıntısı da vardı içimde. kaçış kolay gibi görünüyyordu. gardiyanlar çok ilgisiz ve dikkatsizdi. ama ben kaçmaya cesaret edemiyordum. bir kapı vardı aydınlıktı ama oraya yönelemiyordum. sonradan başıma kötü şeyler gelmesinden korkuyordum. karanlıktı koğuş. ranzalar kilimler battaniyeler vardı. rüyanın sonuna doğru bunların gerçek olmadığını anlayıp rahatladım.


 4. Rabia Altınışık (26 Kasım 2014 saat: 14:36)

  Rüyamda havaalanindayim uçağa binicez kalabalık bir ortam akrabaları görüyorum birde bir kız çocuğu var benim gerçekte çocuğum yok ama ruyada o kız benim benden uzaklaşıyor ona sesleniyorum o sırada havada bir uçak arka pervanelerine şal takilmis 2 tane ve pervaneler sıkışmış ucak düşecek kızımın olduğu yere ucak taklalar atarak düşüyor içindekiler ölüyor bir çocuk çıkıyor içinden emekleyerek hiç bişey olmamış sonra ben ve arkadaşlar ordan ayriliyoruz giderkende geri dönüp boya fotoğraf çekmeye çalışıyorum ama cekemiyorum sonra uyandım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,