RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçakla Uçmak

Rüyada uçakla uçmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ve olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada Uçakla Uçtuğunu Görmek

Rüyada uçakla uçmak ile aynı anlam gelmektedir. Rüya sahibinin, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmaların çok başarılı olacağına, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine yaşadığı tüm sıkıntıların bu sayede son bulacağına ve her zaman mutlu bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada Uçakta Uçarken Görmek

İş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük ve kazançlı işlere imza atan rüya sahibinin, çok hayırlı mevkilere geleceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine delalet eder.

Rüyada Uçağa Binip Uçmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında kurduğu başarılı kariyerini ve çalışmalarını tehlikeye atacak, çok sıkıntılı zamanlar geçirmesine sebep olacak ve büyük sorunlar ile karşılaşmasına sebep olacak adımlar atacağına ve bu adımlardan ötürü hem kendisini hem çevresindeki insanları çok üzeceğine ve mağdur edeceğine işaret eder.

Rüyada Uçağın Üstünde Uçmak

İş hayatında ve aile hayatında daha özgür olmak isteyen rüya sahibinin, hayatını farklı şekilde yaşamak için yeni yollar aradığına ve iş hayatında yapacağı büyük bir çalışma sayesinde biraz da olsa rahat bir nefes alacağına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Uçakla Uçmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. mine baysal (04 Kasım 2014 saat: 20:26)

    Rüyamda bindiğim uçak normal yolcu uçağıydı ememniyet kemerini taktım ve hostes tekrar herkesi emniyet kemeri konusunda uyardı bende tekrar kontrol etmek için elimi kemere attım hostes kemeri çıkardığımı sandı bende hayır sadece kontrol ediyorum dedim . uçak kalktı ve gösteri uçakları gibi hızlıca hareket etmeye başladı.Ters uçtu havada şekiller çizdi ve o heyecanı gerçekten hissettim


  2. medine (06 Kasım 2014 saat: 04:25)

    Ruyamda iki ucak gördüm biri önde diğeri arkada biz arkadaki uçak taydik .. ve bir türlü öndeki bizim ucmamiza izin vermiyor du one gidip arkaya geliyordu ve sonra önümüzden gitti biz uçtuk sonra bizim evde toplanıyor duk içimde bir korku vardı fazla karanlık değildi ama ışık azdi odadan odaya gidemiyordum elimde yegenim vardi yegenim kiz .. kucagimdaydi yine o korku ve Işıkları açıyorum açılmıyor diğer tarafa giitim salona büyük yengem ve yegenimin babasi yani ortanca abim yanima gelip yengemle birşey diyordu ve o ondan bana cin çarptı gibi döndüm dönerken gözlerim de bez vardi bebegi abim aldi ve titrriyerek uyandım sabah ezani Allahu ekber diyordu


  3. hümeyra (20 Aralık 2014 saat: 14:01)

    kendimi hoslandigim kisiyle bereber ucak gibi birseyin icindeydik gördum. fakat pilot yoktu kendi basimiza deney gibi birsey yapiyoduk ve sonunda saga salim yere indik. annemler ve sevdiklerim cok endiseliydi ve basimiza birsey gelmedigi icin sevicliydiler. (hoslandigim kisi ondan hoslandigimi bilmiyor)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,