RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçan At Görmek

Rüyada uçan at görmek, çok büyük bir kısmete sahip olunacağı, kişinin hayal ettiği ama asla gerçek olacağına inanmadığı ne varsa hepsine kavuşacağı, zengin ve soylu bir hayat yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Uçan at görmek rüya sahibinin kendisi ve hanesi için bulunmaz bir kısmeti simgelediği gibi, iş yaşamında her şeyin yolunda gideceğine ve kişinin rızkının her an bir çığ gibi büyüyeceğine yorumlanır. Son derece hayırlı bir rüya olmakla beraber talih kuşu olarak da adlandırılır. Bekarlar için gönüllerindeki gibi bir eşe sahip olmaya ve varlıklı bir hayat sürmelerine alamettir.

Rüyada At Görmek

Her türlü muradın gerçek olmasına yorumlanan rüya, kişilerin içinde bulundukları sıkıntılı durumdan sonsuza kadar kurtulacakları fırsatlarla karşılaşılacağına yorumlanır. Rüya sahibini üzen ve sıkan ne varsa geçmişte kalır ve parlak, başarı dolu, güzel bir geleceğe adım atılır. İslami açıdan kişinin Allah’tan istediği dileklerin hepsinin gerçek olacağına da alamettir. Bekarlar için muhteşem bir evlilik ve ömür boyu mutluluk, evli kimseler için çocuk sahibi olmak, gayrimenkul almak gibi anlamlara da gelir. Rızık ve kısmet konusunda kişilerin bolluk içinde olacaklarına, hayatlarının hiçbir döneminde maddi konularda sıkıntı çekmeyeceklerine de delalet eder.

Rüyada Ata Binmek

Büyük bir kısmetle karşılaşılacağının ve kişinin hayatının tamamen değişeceğinin işaretidir. Ata binmek rüyayı gören kimse için çok büyük bir şans ve kısmet anlamına gelir. Tüm isteklerin gerçek olacağı bir hayata adım atıldığının, şans ibresinin artık kişiden yana döndüğünün de alametidir.

Rüyada Uçan At Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayalci kişilerin gerçekle düş arasındaki ayrımı çok iyi yapamadıklarına yorumlanır. Uçan at gören kişiler genellikle gerçeği reddeden ve kendi kafalarında yarattıkları dünyanın varlığına inanan kimselerdir. Sorunlarını reddeden ve tozpembe bir dünyada yaşayan, sorumluluk almayan, ayakları yere basmayan bir karakteri de sembolize eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Uçan At Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. masal (09 Aralık 2014 saat: 19:31)

  Rüyamda tanımadığım birinin evindeydik. Bir leğen dolusu hamur göturmüştüm. Ev sahibide hamur yoğuruyordu.evin balkonuna çıktım.gökyüzünde uçan bir at vardı ve üzerinde bir kız vardı. Çocuklarım ve benim üzerimizde daireler çiziyordu. Akşam karanlığıydı ve atın üzerindeki kız şarkı söylüyordu. Çocuklarıma atı gösterip oğlum ev dile nolur diyordum


 2. filiz dağhan (30 Aralık 2014 saat: 09:27)

  Rüyamda yanımda kim olduğunu hatırlamadığım biri ile yürürken, birden yol boyunca uzanan aydınlatma direklerinde bağlı bir objeye kadar nerede ise uçarak zıplayan onlarca at gördüm. Üzerlerinde jokeyleri ile bir sürü at uçarak metrelerce yükseğe zıplayarak o asılı objeleri düşürüyor ve hiç zarar görmeden yere süzülüyorlardı. Sanki bir at yarışına denk gelmiştik. Bakır rengi atlardı ve ben onların bu kadar yükseğe uçarcasına zıplamasına hayretler içinde bakıyor ve yanımdakine gösteriyordum. Hayırlısı ile yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar.


 3. hacer (30 Aralık 2014 saat: 11:53)

  Rüyamda deniz kenarındaydım. Yanımda birkaç kişi daha vardı. En net hatırladığım sarışın mavi gözlü yaşlıca bir kadınla sohbet ettiğimizdi. İskelede yere uzanıp denizin içine bakıyordum ve birden gökyüzünde kocaman beyaz, kanatlı bir at belirdi. Hayranlıkla onun geçişini izledim. Ayrıca iskelenin zemini cam karolardan oluşuyordu.


 4. Nejla (04 Nisan 2015 saat: 19:18)

  Rüyamda annemle birlikte balkonda oturuyorduk. Çok açık krem renkli bir at beyaz kanatlarıyla uçuyordu ve üzerinde sarı uzun saçlı ve uzun kulaklı beyaz tenli bir kadın vardı. Anneme her ne kadar anne at ucuyor dediysem de dönüp bakmadi. Daha sonra bu olayı bir kaç kisiye anlatıyordum ve onlar bana atın üzerindeki kisi her ne kadar sen onu gördügünde sana bakmadıysa da senin gördüğünü fark etti. Yaşamının sonuna kadar senin pesini birakmayacak dedi. Benim içim bi yandan iyi seyler düşünüyordu lakin o kızın karsima cikacagı günden çok korkuyordum rüyamda.


 5. Gülüzar (08 Haziran 2015 saat: 08:26)

  Rüyamda bir evdeydik orada önce gazetelerde uçan atlı hırsızların orduğu söylendi çok korktum sonra
  Babam geldi kardeşlerimi ve beni alıp götürdü bize uçan at aldı kardeşim daha öğrenmeden bindi düştü ayağı kırıldı sonrasını hatırlamıyorum


 6. deniz (25 Haziran 2015 saat: 12:20)

  Rüyamda bir 3 çeşit değişik hayvan gördüm içlerinden bembeyaz bir ata bindim at koşarken birden kanatlarını açtı ve uçmaya başladı ama at büyüleyici şekilde güzeldi gördüğüm diğer hayvanlar ise degisikti cinsleri bilinmeyen ama büyük kocaman olduğunu hatırlıyorum ha birde üzerimde Beyaz elbise vardı. Not olarak bekarım ve sevgilim var ama aramız pek iyi değil sürekli evlilik konusunda tartışıyoruz


 7. Okan (28 Ekim 2015 saat: 01:01)

  Ruyamda bir ormanin icinde garsonluk yapiyorum 1 alti kisilik masa var 1 de iki kisilik masa var bir anda ormanin derinlerinden gece gece kus civiltilari geliyo iki kisi olan lar kuslar bisey buldu parcaliyo diyo bende onlar otucu kus diyorum ve birden sol kulagimin dibinde beliriyo kus civiltilari ve ben kacmaya basliyorum besmele ceke ceke ve sesler kesiliyo. Kosarken iki tane at benle beraber kosuyo biri kahve rengi biri bembeyaz kanatlari var ve uzerinde egeri var egirinde ise asili 3 tane altin madalyon var. İlk kahve rengine binmek istiyorum ve sonra vaz gecip beyaza dogru kosuyorum bekle beni diye bagirirke bi bayan sesi cikiyo atin azindan cabuk ol diye ve sonrasin da ata yetisiyorum ve biniyorum sonrada uyaniyorumm


 8. sera (04 Kasım 2015 saat: 22:04)

  Rüyamda birisiyle aynı yerdeydik. o uyuyordu kim oldugunu bilmiyorum.Sonra onun üstüne ve benim üstüme kelebek kadar iki tane bembeyaz kanatlı at kondu.Yanımda uyuyan kişi hiç uyanmadı sonra bir kalabalık çıktı ortaya onlar zararlı kötü dediler ben hayır ısrar ettim melek bunlar dedim o birşey yapmazlar dedim gürültüden seslerden sonra omuzuma konan uçtu,bana yakala bunu ne oldugunu ögrenelim belki şu uyuyan kişiye bunlar bir sey yaptı diye böyle uyuyor dediler.Ben hayır dedim onlar bir şey yapmaz dedim sonra onu tuttum avuçlarımın içine aldım o kargaşadan birileri bana değdi düşüyordum az kalsın ama onu avuçlarımın içinden uçmasına izin vermedim.Sonra o avuçlarımın içinde parlak parlak tozlar şeklinde kayboldu tozları hvaya uçtu insanlara sonra kızdım onu öldürdünüz dedim ama o uyuynda uyanmadı onun üstünede konan uçmadı.


 9. mihriban (11 Aralık 2015 saat: 23:21)

  Merhaba.rüyamda bembeyaz bir at gördüm.at havada uçuyor.ben ve kocam atin beyaz olan ipini tutuyormusuz.fakat at tarif edilemeyecek kadar güzel.Yelesinden kuyruğuna kadar her yeri bembeyazmiş.sanki dünyaya ait değilmiş gibi.ancak at iple beraber bizi de havalandirdi.ayagimiz yerden kesildi.nasil yere ineceğimi düşünürken oğlumun ağlamasiyla uyandim.


 10. ezgan (18 Ocak 2016 saat: 12:18)

  ruyamda gokten inen insanlar atlarla ama
  atlar ucuyor yerde deymezler ve bir cok insanlar vardiki muslumanligi dogru yol oldugu icin inmisler gokten ve sesleri okadarda cok guzel sesleri yuksekten gibi geliyordu.ep insanlari bir araya toparlamak istiyorlardi muslumanlik dogru yol oldu icin solyemek isterler cok guzel bir ruya idi yormu ne kimse bilir mi


 11. selma (08 Mayıs 2016 saat: 18:08)

  Rüyamda bir şehrin üstünde dev gibi büyük bir at üzerinde bir adam var ama adam çirkin şeytana benziyor aşada deniz gemiler var yukardan aşağıya bişeyler atıyor şehir istanbuldu bende panikliyorum napıyor bu insanlara zarar verecek korkuyorum kızıyorum ağlıyorum o arada böyle bir rüyaydı…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,