Rüyada Uçurumdan Düşmek Görmek


Rüyada uçurumdan düşmek, rüyayı gören kişinin, hayatını çok kötü ve büyük bir şekilde etkileyecek, uzun bir zaman boyunca acı duymasına sebep olacak ve çok üzüntülü dönemler geçirtecek bir olay ile karşı karşıya kalacağına ve artık hayatını bu olayın etkisi ile farklı şekilde yaşayacağına tabir eder.

Rüyada Uçurumdan Düştüğünü Görmek

Parasal ve manevi olarak çok zor ve sorunlu bir dönemden geçildiğine, rüyayı gören kişinin bu durumdan dolayı çok üzüntü duyduğuna, yaşanan sorunların belirsizlik yaratmasından ve çok uzun bir zaman daha sürecekmiş gibi görünmesinden ötürü ileriki zamanlar için çok daha fazla üzüntü duyduğuna rivayet eder. Ayrıca yaşanan sorunların ve sıkıntıların çok acı sonuçları olabileceğine delalet eder.

Rüyada Uçurumdan Düşen Birini Görmek

Rüya sahibinin etrafındaki insanların sebep olduğu olaylardan ötürü sıkıntı içine girdiğine, büyük bir üzüntü ve endişe yaşadığına ve bu durumu düzeltmek için olmadık işlere girip daha da kötü ve sorunlu zamanlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Uçurumdan Düşmekten Kurtulmak

Rüyayı gören kişinin uzun bir zamandan beri yaşanan ve maddi ve manevi çok büyük sorunlara neden olan sıkıntılardan kurtulacağına, problemlerinin biteceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve uğradığı zararların daha fazlasını çalışarak kazanabileceğine tabir eder.

Rüyada Uçurumdan Düşmek Üzere Olmak

Yaşanan sıkıntılar için doğru kararların verilip doğru adımların atılmasında kararsız kalındığına, sorunların bir türlü doğru dürüst çözülüp gerekenlerin yapılamadığına ve yeni problemlerin çıktığına rivayet eder.

 Rüyada Uçurumdan Düşmek ve Ölmek

Rüya sahibinin, yaşanan sıkıntılardan sonra adeta küllerinden yeniden doğacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine ve artık tüm sorunların sona erip problemlerin bittiğine delalet eder.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Uçurumdan Düşmek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sena (31 Mart 2014 saat: 10:08)

    Akşamın karanlığında babam ben ve kuzenim arabayla yolculuk yapıyoruz. Gittiğimiz yol sisli olduğu için babam sağ yola sapıyor. Yolda ilerlerken babam radyo ile uğraşıyor elinden düşen şeyi almak için eğiliyor. O sırada önümüzdeki otovüs sağa sapıyor ve biz uçuruma uçuyoruz. Ama araba takla açmıyor olduğu gibi düşüyor. Etraf çok karanlık hiçbir yeri görmüyoruz ben bu sırada telefonu çıkarıp annemi arayacakken uyanıyorum.

  2. yusuf (16 Nisan 2014 saat: 00:22)

    Rüyamda bir şeyden kaçıyorum. Galiba yavru bir kaplan veya yavru bir aslan. En sonunda uçurumun dibine kadar geliyorum. Ben öleceksem eğer sende öleceksin diyorum ve yavru kaplan üstüme atladığında kenara çekiliyorum ama beni de tutup kendisiyle aşağı uçuyoruz. Ben havada sürüklenirken tutunacak bir yer arıyorum ve bir yer bulup tutnuyorum. Kaplan da bana tutunup kendini yukarı çekiyor ve bana saldırıyor. Ben yumruklayıp tekrar aşağı atmak istiyorum. Yumruğum ağzına giriyor ve parmağım dişine takılıyor ama ısırmıyor yani attığım yumruk dişini sıyırıyor. Parmağım çok acıyor ama hala yumruklamaya devam ediyorum.Kaplan tam düşecekken Bir kez daha elim ağzına giriyor ve bu sefer elimi kapıp kendisini yukarı benim yanıma çekiyor ve tam bu anda uyanıyorum. Şimdi bu ne anlama geliyor ok merak ediyorum. Yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler..

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.