RuyaTabirleri.com

Rüyada Üçüz Bebek Görmek

Rüyada üçüz bebek görmek, rüyayı gören kişiye farklı yerlerden gelecek kısmetlere ve hayırlı haberlere işaret eder. Rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi, çok kazanç sağlayan ve daha yüksek mevkilere açık bir mevkiye terfi edileceğine, bu başarılarının gönül ilişkilerine yansıyacağına ve çok hayırlı bir kısmet bularak evliliğe adım atacağına ve çok huzurlu bir aile ortamına sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada Üçüz Bebek Doğurmak

İş hayatında çok büyük şanslar elde edileceğine, bu şansların iyi değerlendirilmesi sayesinde büyük aşamalar kaydedileceğine, daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına ve iş hayatındaki bu başarıların gittikçe artacağına alamet eder. Ayrıca, çok güzel huylu ve yardımsever biri olunması aracılığıyla bir kişi ile tanışılacağına ve ileride bu kişi ile çok güzel bir ilişki yaşayarak dünyaevine girileceğine delalet eder.

Rüyada Üçüz Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüya sahibinin çok hayırlı ve çok güzel işlere girerek büyük başarılar kazanacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına ve hayırlı bir kısmet ile evlenerek mutlu ve güzel bir yuva kuracağına işaret eder.

Rüyada Üçüz Bebek Emzirmek

İş hayatında kazanılacak çok büyük başarılar ve kazançlar sayesinde, rüyayı gören kişinin çok sevdiği, değer verdiği bir dostuna ya da akrabasına parasal olarak destek olacağına ya da iş bulmak konusunda yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada Üçüz Bebek Sahibi Olmak

Rüya sahibinin, uzun zaman boyunca emek vererek kazandığı iş hayatı ile ilgili başarılar sayesinde, çok istediği ve çok büyük emek verdiği bir projeyi hayata geçirmeye çalışacağına ve eğer projeyi hayata geçirebilirse hem kendisi için hem de başka insanlar için çok katkı sağlayacak şeylere kavuşacağına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Üçüz Bebek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. mahmut Akbulut (19 Ocak 2014 saat: 12:36)

  Ruyamda üçüz bebek sahibi oldum.oldukca saglikli 5 er kilolu iki kiz bi erkek cocuk sahibiydim.isimlerni bile kendim koydum ama annesini bi turlu goremedim kim oldugunu da goremedim.gercek hayatta bekarim ve hayatimda kimse de yok.maddi olarak da pek ii durumda değilim. Ne hayir vardir acaba simdiden tsk ederim.


 2. Özlem Cimsit (28 Şubat 2014 saat: 22:15)

  Rüyamda yeni doğan bir bebek var çıplak bir şekilde büyük güzel bir bebek ama nefes alıp vermekte zorlanıyor nedenini soruyorum birazdan görürsün diyorlar ve doktor bebeği kucağına alıp karnına hafif bastırıyor konuşmalarından doğum yaptırdığını anlıyorum ve çok şaşırıyorum o anda bebek doğuyor ,küçücük el kadar üç tane bebek doğuyor ama hepside çok sağlıklı sadece küçükler, bu rüyaya anlam veremedim internette böyle bir rüyanın yorumu da yok yardımcı olursanız çok sevinirim
  Iyi çalışmalar


 3. Burak (03 Haziran 2014 saat: 00:16)

  Rüyamda üçüz bebek sahibi oldum. Yukarda başka biri de aynısını yazmış. İki kız, bir erkekti ve gayet sağlıklılardı. Annesinin kim olduğunu göremedim; 20 yaşındayım, bekarım ve hayatımda kimse yok. Erkek olan maşallah çok şekerdi. Kızları çok net göremedim. Hepsi uslu duruyor, ağlamıyorlardı. Erkeği biraz da kendi bebekliğime benzettim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.


 4. Büşra (20 Eylül 2014 saat: 10:19)

  Rüyamda üçüz bebek gördüm ama başını tam hatırlamıyorum. Üçü de birbirine benziyor kucağıma alıp gezdiriyorum okul muydu hastane mi hatırlamıyorum sonra öğretmenime raslıyorum hepsi senin mi diyor yok hocam sadece bir tanesi benim diyorum pek neşeliyim herkes şaşırıyor bebekler senin mi diye bir tanesini kaldırıyorum havaya hayır hayır sadece bu benim diyorum bebeklerde gayet sağlıklı kilolular sanırım cinsiyetleri kızdı


 5. Ali Aktaş (02 Aralık 2014 saat: 12:42)

  Merhabalar. Rüyamda 3 uz erkek çocuğum olduğunu goruyordum.lakin annesini tanimiyorum net göremedim. Boşanmak uzereyim ve boşanmak uzere olan esimden 1 erkek cocugum var.ve baska bir iliskim var.bu ruyam neye delalettir.yorumlarsaniz sevinirim.iyi günler. .


 6. Eda (05 Aralık 2014 saat: 07:12)

  Bende rüyamda üçüz bebeklere sahiptim. Iki kız bir erkek dogurdugumu görmedim fakat benimmis.. eşimle dolaşıyoruz yolda duran bir minibüs var sallaniyodu niye sallanıyor diye bakarken minibüsün arkasından annem bebek veriyo kucağıma iki kız bebeği benim kucağıma erkeği de eşimin kucağına veriyo. Ben zaten normal hayatta ya ikiz ya üçüz dogurcam diyorum inanış olarak ve rüyamda da demekki doğru hissediyormusum diyorum.. buarada 2 yıllık evliyim ve esimden kaynaklı bebek sahibi olmamız çok zor.. Bu rüya benim için çok özel lütfen yorumlarınızı bekliyorum.


 7. Anonim (17 Aralık 2014 saat: 09:08)

  Rüyamda annemin yeni dogmş üçüz bebegi vardı iki tanesi kız biri erkek en ufak olan erkekti bu yüzden onu kucagma alıp yemek yediriyordum iki kız olanda önce yanımdaydlar sonra etrafında kadınların bulundugu bulanık suyu çok az bi dereye dogru gidip derenin içinde kayboldular çok üzülmüştüm erkek bebek kucagmda olmasaydı oda bigulmustu diye düsunuyodum sonra bir kadın tahtanın üzerinde Allah’ın varlıgını büyüklügünü arapça yazılan bi dua gösterdi bunu bebekler yazmıştı kadınlar bunun karşsnda aglayıp gitiler yeni dogmuş bebekler yürüyüp dua yazmştlar herkes şaşrp Allahın büyüklügünü konuşuyordu. Rüyam böyleydi yardımcı olursanz sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,