RuyaTabirleri.com

Rüyada Üçüz Görmek

Rüyada üçüz görmek, rüyada görülen üçüzlerin durumuna göre iki farklı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi eğer üçüzleri temiz bir şekilde görmüşse, uzun bir zamandan beri beklediği, bundan sonra yapacağı çalışmaların geleceğini belirleyen, çok büyük ve hayırlı kapılar açıp çok büyük kazançlar elde ettirecek bazı hayırlı haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok daha hayırlı bir hayat süreceğine işaret eder. Rüya sahibi, eğer üçüzleri kirli bir halde görmüş ise iş ile ilgili olarak beklediği bazı haberlerin pek olumlu olarak kendisine ulaşmayacağına alamet eder.

Rüyada Üçüz Bebek Doğurmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük gelişmeler ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine ve uzun bir zamandan beri kazanılmamış bir miktarda kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada Üçüz Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada üçüz bebek doğurmak ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşılacağına, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine tabir edilir.

Rüyada Üçüz Erkek Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok sevineceği, çok büyük mutluluklar yaşayacağı ve uzun zamandan beri olmadığı kadar mutlu olmasını sağlayacak bazı haberler alacağına işaret eder.

Rüyada Üçüz Kız Bebek Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına ve sürekli bolluk ve bereket içinde olacağına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Üçüz Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. emine (31 Ocak 2015 saat: 09:39)

  Ruyamda kapi onundeardasin kucaginda uc cocuk ile oturuyoruz bebekler giyilik ama usuyorla ve agliyorlar birini ben kucagima aldim diger bebeler arkasin kucaginda ve ustlerini oerttum aldigim cocuguda ben kucagimda isittim ve aglamayi kestiler anldimki cocuklar usumusler ondan agliyorlar aglamayi kestiler


 2. murat (10 Şubat 2015 saat: 14:07)

  merhaba ruyamda esimin 3 kiz cocugu dogumu yaptigi haberi aliyorum cocuklari gormedim ama cocuklarin ucununde ellerinde 2 parmagi olmadigi haberi aliyorum . bunu yaninda cocuklarin cok tatli guzel oldugunu soyluyorlar sen uzulme diye sana soylemedik diyorlar cocuklari babamin gordugunu soyluyorlar yorumlarsaniz sevinirim tsk…


 3. fatma (20 Şubat 2015 saat: 11:10)

  rüyamda üçüz erkek bebeklerim olmuş ama hiç kimse duymamış kayın pederimin evindeyim be tek tek bebekleri inceliyorum ikisi biraz çirkindi bitanesi çok şirindi bende içimden bu bebekler hiç kimseye bebzemiyor diye geçiriyordum görümcemde vardı


 4. ayşe (22 Şubat 2015 saat: 15:12)

  benim bisevgilim var 4 senelik bugünde rüyamda evlenecekmişim ve çeyiz evimi hazırlamışız babamlar annemler yengem abimlerle birde köpek gördüm çok sevimli tasmasını baglıyorum zorluyo çıkarmak için bu rüyamı sabaha karşı gördüm başka bir rüyamı anlatayım köygibi bir yerdeyz ne gariplikse test yapılıyo herkeze bana gelince sıra bnm üçüz çocuklarım olacakmış bu söyleniyo ne anlama geliyor bunlar yorumlarsanız çok sevinirim :) iyi günler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,