RuyaTabirleri.com

Rüyada Ultrason Görmek

Rüyada ultrason görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, hayatında çok güzel ve mutluluk verici olaylar ile karşılaşacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zaman içinde çok büyük zarar görmeden ve çok zahmet çekmeden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Ultrasona Girmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sıkıntıların yakın bir zaman içinde çok sorun yaşanmadan çözüme kavuşacağına, bu sayede çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına ve sevinçli haberler alınacağına tabir edilir.

Rüyada Ultrasonda Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin, eline geçen iş fırsatlarını çok iyi ve kazanç sağlayacak şekilde değerlendireceğine, bu sayede büyük başarılar kazanacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, bu sayede daha büyük projeler ortaya koymak için kolları sıvayacağına ve çok başarılı bazı kişiler ile yardımlaşacağına işaret eder.

Rüyada Ultrason Çektirmek

Rüya sahibinin, yakın bir zaman önce çözdüğü bir sorunun daha büyük bir sorun olarak karşısına dikileceğine, bu yüzden işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine ve buna rağmen sorunun sabır gösterilerek çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Ultrason Resmi Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, bu sayede işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına ve sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ultrason Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. esra (19 Ocak 2014 saat: 00:02)

    rüyamda önce 2 tane siyah koyun görüyorum ardından kontrol için hastaneye kadın doğumda muayeneye gidecekmişim muayene yapan kişi gerçekte çok eskiden tanıdığım arkadaşlık yaptığım bir kişiymiş. onunla karşılaşmaktan utanıyorum ona muayene olmak istemiyorum yine ona gidiyorum beni karnımdan muayene ediyor ve karnıma bastırıyor beraberce laboratuvara gidiyoruz ordaki bayan hemşire benim hamile olduğumu söylüyor elindeki ulturason fotoğrafında bebeği gösteriyor kollarını bacaklarını v.s ben imkansız diyip inanasım gelmiyor kan tahlili yapalım diyor hemşire bende idrarımım gelmediğini söyleyip gelince kanımı vereceğimi söylüyorum. yorarsanız sevinirim.


  2. merve gül (06 Ocak 2015 saat: 14:57)

    ruyamda 4 aylık bebegımı gordum once suyum geldı ve sonrada bebek dustu elı yuzu herseyı bellıydı bu ne demek ve bebegımın kontrolune gıdıyordum hadtaneye ultrasona aldılar benı ve bebegımın cınsıyetının erkek oldugunu soyledı bana heyanlanmıstım ama sonra bebegım gozumun onunde dustu


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,