RuyaTabirleri.com

Rüyada Umreye Gideceğini Görmek

Rüyada umreye gideceğini görmek, kişinin malının çok ömrünün ise uzun olmasına işarettir. Bu rüya özellikle hastaların için şifa bulma anlamlarına da gelmektedir. Yaşlı bir kimse umreye gideceğini görse ömrü nihayete erer. Herhangi bir isteği olan kişi içinse bu rüya dileklerinin gerçekleşeceğini göstermektedir.

Rüyada Umre Yapmak

Rüyada Mekke’de olduğunu ve umre yaptığını gören kimse, her ne olursa olsun tüm sıkıntılarından kurtulur ve kurtuluşa erer. Bu rüya oldukça güzel ve hayırlı bir rüyadır. Her türlü isteğinizin kabul olacağına, haber bekleyenler için yakın zamanda beklediklerine en güzel yoldan kavuşacaklarına, bekarlar için İslami açıdan güzel bir evliliğe, talihe ve berekete de yorumlanmaktadır.

Rüyada Umre Yapan Bir Kimse Görmek

Rüyada kendisi değil de bir başkasının umre yaptığını görmek, eğer umre yapan o kişi tanıdık bir kimse ise o kişinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına veya o kimseden kendisine ulaşacak hayırlı ve güzel bir habere işaret eder.

Rüyada Umre Yolculuğu Görmek

Rüyada umre için yolculuk eden kimse malını güzel yollarda sarf eder. Bu rüya gerçek hayatta da hayırlı bir yolculuğa çıkacağınıza, kısmetinizin artacağına, aile halkınıza inecek berekete ve nimetlere delalet eder.

Rüyada Umreden Dönmek

Rüyasından umreden dönen kimse yaptığı hatalara tövbe eder. Bu rüya genellikle yanlış yollara sapmış olanlar ve günah işleyenler için, pişman olmaya, tövbe etmeye ve bundan sonraki ömrünü güzel yollarda harcamaya işarettir. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin başladığı bir işi bitirmesine ve hayırlı bir şekilde nihayete erdirmesine işarettir.

Rüyada Umrede Kalabalık Görmek

Rüyasında umreye gittiğini ve orada kalabalık bir insan grubu ile karşılaştığını gören, gerçek hayatta da iyi huylu ve inançlı insanlarla arkadaş olur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Umreye Gideceğini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. berkay (19 Ocak 2015 saat: 23:46)

    İyi akşamlar eşim şu şekilde görmüş rüya yi: eşim ile ben umre ye gitmek için hazırlıklari tamamlamisiz ve her şey tam iken bize 400 500 km uzakta olan babamın kız kardeşi ” annem é oglunla gelininin üç yüz tl borcu var diyerek annem den o parayı istiyor annem de ” abla sen ver ben oraya gelince sana veririm olumlu dünya diyerek anlaşıyor lar aralarında ve sonra annem gelinine güzel görünume sahip kırmızı şekilde poğaça ( 8,9 tane) taktım ediyor… poğaça lar ” kırmızı renkte.. Şimdiden çok teşekkür ederim yorumunuz için hayırlı akşamlar. rüya yi gören eşim ( hanımim) yaşlarımiz eşim 19 bende 22..


  2. Anonim (04 Nisan 2015 saat: 09:44)

    İlk önce babamın annemin ve benim bi torba dolusu altinimiz oluyor.sonra annem babam ben umreye gidecek oldugumuzu gördüm.havaalanına gittik sadece babam ucaga bindi ve sadece babam umreye gitti bende anneme biz niye gitmedik diyerek bağırdım ve sürekli ağladım annemde bizde haftaya cuma gideceğiz babanın kabeyi tavaf etmesi lazim dedi erken gitti dedi.rüyayı gören benim çok tesekkur ederim şimdiden hayırlı günler


  3. Büşra (30 Ocak 2016 saat: 11:19)

    Dua ederek istediğim birşeyin olması için dua ederken uyumuşum umreye gitmek için hazırlanıyorum misafirler geliyor onlara yemek yediriyoruz bulaşıklarını toplayıp çıkmak üzereyken pasaportumuz yok diyorum olsun artık pasaport sormuyorlar diyorlar öyle çıkarken uyandım teşekkür ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,