RuyaTabirleri.com

Rüyada Umreye Gitmek

Rüyada umreye gitmek, Allah katında makbul olacak işler yapmaya, dinde güzelliğe, ahlak, edep, iman ve vicdan sahibi olmaya, hakkaniyetli kimselere, haram yemeyen kişilere, alın terine ve iyi niyetlere delalet eder.

Rüyasında umreye gittiğini gören kişi hak yolunda güzel işler yapacak, günah olan yollara girmeyecek, dini vecibelerini hiçbir vakit aksatmayacak kişi olarak tabir edilir. Bu kişi iyi niyetleri ile çıktığı yoldan ve atıldığı işlerden her zaman karla ve alın teri ile çıkacaktır. Rüya sahibi çok çalışmasının karşılığını da sebat ettiği sürece alacak demektir.

Rüyada Umre Yapmak

Rüya sahibi için hayırlı olmayan, yakınlarını çok üzecek ya da yıkacak bir şey yaşaması ile tabir edilir.

Rüyada Hacca Gitmek

Hayırlı olacak şeylere alamettir. Güzel işlere, mutlu haberlere, hoş görülü yaklaşıma, barışa işaret ederken aynı zamanda hayırlara vesile olacak adımlar atmaya delalet eder.

Rüyada Kâbe’yi Görmek

Kişinin normal giden hayatının bir anda hayal edemeyeceği kadar güzelleşmesine ve yükselmesine işaret eder.

Rüyada Arafat Dağını Görmek

Güzel ammeler işlemeye, temiz dileklere, iyi niyetlere ve hak yolundan hiç ayrılmamaya tabir edilir.

Rüyada Şeytan Taşlamak

Rüyada şeytan taşlamak hakkaniyetli ve vicdanlı olmaya işaret eder. Kişinin bir haksızlığa uğrayacağı ya da yanı başında yaşanacak olan bir haksızlığa baş kaldıracağı anlamına gelir.

Rüyada Kuran Dinlemek

Kişiye tüm dertlerini, sorunlarını, borçlarını hatta sağlık sorunlarını dahi unutturacak haberler almak ya da olaylar yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Abdest Almak

Rahatlık, güzellik, ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Rüya sahibinin yüreğini daraltan, ruhunun sıkılmasına sebep olan her şeyden arınmasına, tazelenmesine, yenilenmesine ve yeniden canlanarak hayat bulmasına yorulur. Rüyada abdest aldığını gören kişi kendini bulur ve özüne döner.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Umreye Gitmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. cüneyt (21 Ocak 2014 saat: 18:00)

  rüyyamda ümreye gittiğimi gördüm benimle birlikte 2teyzem bir arkadaşım ve annesi teyzemin birtanesi ümrede nöbetçi kollu takmış oradaki namaz düzenini sağlıyor oturduğum maalledede bir içkici bir adam var oda orada ezan okurken onuda gördüm ama arkadaşımın annesi ağlıyodu onunda büyük oğlu kaza yapmış birini ezmiş onu hapse atacaklardı bu rüyyamın anlamını merakediyom yardımlarınız için teşekürler

 2. elif (31 Ocak 2014 saat: 01:36)

  merhaba
  ruyamı tam hatırlamamakla bırlıkte ucak ile annem ananem ve bı cok ınsan ıle bırlıkte umreye yada hacıya gıtmısız ama ben net olarak hatırlıorum kı bı ucakga bınıorum ve herkesle vedalasıorum yoldayken hazırlıklarımı tamamlıyorum ama ıcım sankı bu huzursuz sonrasında kendımı umreye gıtmıs varmıs olarak bırcok ınsanın ıcınde buluyorum bı yere yerlesıoruz carsı gıbı bır yere gıdıorum ınsanlar hac kıyafetlerı ıle gezıolar ve ben bı dukkana gırıp bıseyler bakıyorum heryer aydınlık ve cok guzeldı bırısı bana benım yada bır tanıdıgımın burada eskıden kalma topraklarının oldugunu soyluo ve ben yas bı meyve alıyorum hurma deıl ne oldugunu tam bılmıorum toprak zemınler var ben ve bırı var yanımda ama kım oldugunu bılmıorum geziyorum apartman gibi bir yere giriorum ve dönüş vaktimizin geldiğini söylüyolar yada ben öle düşünüorum sonundada uyandım bu rüyanın yorumunu çok merak ediyorum inşallah hayırlısı olur rabbım herseyın hayırlısını nasip eder inşallah
  yorumunuzu merakla bekliyorum
  teşekkürler

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,