RuyaTabirleri.com

Rüyada Üniforma Görmek

Rüyada üniforma görmek, çok zor ve çok sıkıntılı dönemlerin atlatılmasından sonra iş hayatında kazanılacak ve çok güzel ve huzurlu günlerin gelmesini sağlayacak başarılara delalet edilir. Aynı zamanda, uzak bir yerdeki bir akrabadan gelecek olan hayırlı ve çok neşeli günlerin geleceğine işaret edilir.

Rüyada Üniformalı Bir Kimse Görmek

Rüyada üniformalı bir kimse görmek, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların son bulacağına, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına ve hayal edilen her şeye ulaşılacağına tabir edilir.

Rüyada Üniformalı Birini Görmek

Rüyada üniformalı birini görmek, rüyayı gören kişinin, başına gelecek kötü olaylardan yakın dostlarının ve çok sevdiği insanların yardımları sayesinde kurtulup feraha çıkacağına ve amaçlarına bu sayede ulaşacağına delalet edilir.

Rüyada Temiz Bir Üniforma Görmek

Rüyada temiz bir üniforma görmek, uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen bir işten hayırlı bir haber alınacağına ve iş sırasında gerçekleştirilen çalışmaların başarı kazanması ile çok yüksek bir mevkiye ulaşmaya yorumlanır. Ayrıca, henüz evlenmemiş insanlar için, en kısa sürede yapılacak ve hayırlara vesile olacak evliliğe tabir edilir.

Rüyada Üzerinde Üniforma Bulunduğunu Görmek

Rüyada üzerinde üniforma bulunduğunu görmek, rüya gören kişinin, yaptığı çalışmalar ve ortaya koyduğu projeler sayesinde büyük başarılar kazanıp insanlar arasında çok sevilen ve saygı duyulan bir kişi olacağına işaret edilir.

Rüyada Üniforma Giydiğini Görmek

Rüyada üniforma giydiğini görmek, uzun zamandır sorunlarla boğuşan ve kötü olaylarla karşılaşan rüya sahibinin, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına yorumlanır.

Rüyada Üniformayı Üzerinden Çıkardığını Görmek

Rüyada üniformayı üzerinden çıkardığını görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ya da sosyal hayatta çok kötü ve uğursuz durumlar ile karşılaşıp acı haberler alacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Üniforma Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. umuş (15 Ekim 2014 saat: 17:23)

    Kpss sinavima girmme 4gün vardi gece saat 4arasiydi rúyamda babami gördüm iki diz çöküp ellerini acmis bana dua ediyordu allahim kizimin işini dek getir hayirlisiyla bu sinavindan basarili olsun diyordu snra uyandim birden.dün de eşim rüyasinda görmüs evimizi taşiyormusuz ve kücük bi kasabaya yerlesmisiz.esimin annesi babasi da yanimizda sonra ben elime üniformalarimi almisin onlari ütüsünü falan yapip herşeyi ayarlamişim daha degişik rüyalar gördüm mesela dün isyerin servisiyle gezmeye gitmısiz arkadaslarla ve ben soru çözüyordum.ordan bir abiye verdim cevaplara baksin diye elime bir kagit geçti ve o kagitda sosyal hizmetler kurumuna yerlestiniz yaziyordu ne demek bunlar lütfen yorumlarmisiniz


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,