RuyaTabirleri.com

Rüyada Üniversite Görmek

Rüyada üniversite görmek, sorunlara akılcıl ve mantıklı yaklaşımlarda bulunarak, sakin şekilde, kimseye duyurmadan, ortalığı velveleye verip, insanları vesveseye düşürmeden halletmeye işaret eder. Rüya sahibi aile içinde bir sorun yaşarsa bunu komşularına ve akrabalarına duyurmadan hane içinde halledebilmenin yolunu bulmaya çalışacak ve akıllılık ederek kimsenin ağzına laf vermeyecek, eğer iş yerinde bir sorun yaşarsa da bunu ticaretteki rakiplerine ya da koltuğunda gözü olan mesai arkadaşlarına belli etmeden çözmeye çalışarak kimselerin eline koz vermeyecek diye tabir edilir. Rüyada üniversite görmek, sorunlar karşısında soğukkanlılığını korumayı başaran ve sorunlara akıllıca yaklaşan bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada Üniversiteye Gitmek

Tüm sıkıntıların ve sorunların yakında ortadan kalkacağına işaret eder. Aynı zamanda nasihat dinlemek ya da büyüklere bir konu hakkında görüş sormak ve onların tecrübelerini kullanmak için akıl istemek olarak ifade edilir.

Rüyada Üniversite Sınavına Girmek

Rüya sahibinin istikbalinin parlak olduğu anlamına gelir. Bu kişi sistemli şekilde çalışan ve başarıları ile herkes tarafından takdir toplamayı başaracak olan kimse olarak tabir edilir. Rüya sahibi ileride herkes tarafından tanınacak kadar başarılı olacaktır.

Rüyada Üniversite Okumak

Rüyasında üniversite okuduğunu gören kişi mesleğinde en iyisi olacak ve çok iyi para kazanacaktır.

Rüyada Üniversite Sınavını Kazanmak

Rüya sahibinin geleceğini doğrudan etkileyecek bir karar alması gerektiğine ve bu nedenle çok iyi bir karar vermek için ter döktüğüne delalet eder. Bu karar rüya sahibinin hayatında bir dönüm noktası da olabilir her şeyin berbat olmasına da neden olabilir.

Rüyada Üniversite Hocasını Görmek

Rüya sahibinin iş hayatına tabir edilir. Değerinin bilinmediği bir iş yerinden bu kez daha iyi bir maaşla çalışması ve daha iyi bir makama atanması için geri çağrılacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Üniversite Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nesli (20 Şubat 2014 saat: 21:03)

    (Rüyamda ygs sınavına giriyorum ve sınav çok saçma sapan sınavda herkes birbirleriyle konuşuyor hoca hiç bir şey söylemiyor herkes yerini değiştiriyor kopya çekiyor hocada kitapçığı alıp soruları tahtada çözmeye başlıyor ben sinirleniyorum hocam bu nasıl iş bi susturun şu insanları diyorum hiç birşey söylemiyor sonra herkes kalkıp gitmeye başlıyor ben çözmeye devam ediyorum bir kız bana diyor sınav bitti sen napıyosun o sıra optiğime bakıyorum sadece 10-11 tane falan soru kodlamışım hoca alıyor önümden ben o sıra ağlamaya başlıyorum uyanıyorum ve gerçekten ağlamışım) Ben gerçekten ygs öğrencisiyim ve çok korkuyorum başaramamaktan inşallah hayır olsun rüyam .


  2. Tugba (11 Mayıs 2014 saat: 09:30)

    Rüyamda 2 yıllık sevgilimle evleniyordum. Onun ailesi ve benim ailem altın almışlardı bna bir sürü. Annem evleneceğim için çok mutsuzdu,ağlıyordu .Bana çeyizimi veriyordu. Üniversitedeydim hemde üniversitenin bir sınıfı evimiz olacaktı. Sevgilimde bana uzak davranıyordu rüyamda. Evleneceğimiz için mutlu değildi. Babamla sevgilimin babası konuşuyorlardı. Bende yanlarında oturuyordum.


  3. hırçın kız (21 Mayıs 2014 saat: 23:21)

    Rüyamda üniversite hastanesindeyim oğlum hasta bir odada yatıyor eşim üniversiteden arkadaşlarıyla geziyor ben sürekli eşimi arıyorum üniversitede konser varmış insanlar oraya gidiyor bende eşimi aramaktan vazgeçip ablamla beraber oğlumuda alıp hastaneden çıkmaya çalışıyorum bunu yaparken de bir doktordan göğüs estetiği için randevu alıyordum o arada uyandım hep aynı binada dolaşıp duruyorduk


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,