RuyaTabirleri.com

Rüyada Üniversite Kazanmak

Rüyada üniversite kazanmak, kişinin elde edeceği başarılar ve parlak bir gelecektir. Bu rüyayı gören kimse, eğitim hayatında başarılı olur; sonunda çok parlak ve güzel bir geleceğe sahip olur. Bu rüya oldukça güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören başarılı bir işe girer, öğrenciyse sınavlarında başarılı olur, iş hayatında yaptığı çalışmalarla herkesin takdirini kazanır, her girişiminden olumlu sonuçlar alır.

Rüyada Üniversite Görmek

Rüyada görülen üniversite, kişinin parlak geleceği, oldukça başarılı olacağı işi, mutlu yuvası veya Okuludur. Bu nedenle üniversite gören kimse, çok büyük bir başarı kazanır, istediği okula gider ve her anlamda çok büyük kazançlar elde edeceği bir işe girer.

Rüyada Üniversite Hocası Görmek

Rüyasında üniversitede ders veren bir hocayı görmek, kişiye doğru yolu gösterecek ve ona başarılı olması için ihtiyaç duyduğu tüm donanımı sağlayacak, oldukça bilgili ve başarılı bir adama işarettir. Bu rüyayı gören kimse, herkesin takdirini toplayan bu adamdan yardım görür. Onun sayesinde oldukça büyük bir mevkiye gelir. Eğer rüyada görülen hoca sinirli ise, rüya sahibinin yeterli gayreti göstermediğinin, boş işlerle uğraştığının ve kendisine fayda vermeyen ameller işlediğinin habercisidir.

Rüyada Üniversitenin Kapısını Görmek

Rüyada görülen üniversite kapısı, devlet kapısının sembolüdür. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse devlette işe girer. Bu rüya aynı zamanda kişinin çalışacağı işlere, okuyacağı okullara ve geçimini sağlayacağı yollara işarettir. Rüyasında üniversite kapısından içeri giren kimse devlette işe girer veya gerçekten çok önemli bir üniversitede okur.

Rüyada Üniversitede Öğrenci Olduğunu Görmek

Bu rüyayı gören kişi, ya işe girer veya işinde çok yükselerek, amirlik derecesine kadar çıkar. Bu rüya aynı zamanda özel hayatında da mutlu olmadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Üniversite Kazanmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. melike (21 Şubat 2015 saat: 08:34)

  Ruyamda universiteyi kazandigimi goruyordum.Hatta burasi canakkale 18 mart universitesiydi.Sonra hemen kendimi oranin yurdunda gordum.Babam da yanimdaydi kayit islemleri icin gelmisti.Daha sonra vedalastik ve babami gonderdim.Ardindan mezun oldugum lisedeki arkadaslarimi gormeye basladim.Sarilip sevindik.Daha sonra yemek sirasina girdik.Ayni sofraya oturup yemek yedik


 2. senanur (28 Mart 2015 saat: 10:20)

  Ruyamda bezmialem vakif universitesi tip fakultesini kazandigimi gordum, yanimda annem vardi ama yuzunu gormedim, anne diyordum. Sonra beni danismaya cagirdilar ve 4 farkli yeri imzalamami istediler. Yaptim. Sonra bu adam lardan ikincisi bir kagit verip ismimi yazmami ve imzalamami istedi ismimi yazdim, soyismimdeki z harfini once yanlis yazdim sonra da duzelttim. O sirada kagit 20 kisilikri ve ben adimi 2.siraya yaziyordum. 1.sirada Hanife diye tamimadigim be ismen daha once hic duymadigim biri vardi.Adam bana bir kutuda silgi, 3 uclu kalam vs. verdi. Ben bunlara oturmus bakarken beni tekrar cagirdi ve cok net hatirlayamadigim puanlar soyledi siz bu puani almissiniz falan diyerek.


 3. onur (26 Temmuz 2015 saat: 09:32)

  ben normalde okumuyorum lise terk biriyim ama bu gece ruyamda universite kazandığımı gördüm ve makina bölümü il ilgili rüya gördüm makinayla alakalı hiç bi bilgim olmadığı halde sonra bi üniversiteye basvuruya gidiyordum vapurla vapuru ben sürüyodum başka bi limana yanaştırıyodum vapuru arkadaşlarıma makine mühndisliğinde para varmı diye soruyodum sonra da uyandım lütfen bunun anlamını söylernisiniz


 4. merve (29 Eylül 2015 saat: 23:21)

  Rüyamda 19 mayis üniversitesini kazanıyordum ygs sınavına girdim tam hatırlamıyorum ama 380 li bir puan ile cocuk gelisimi bölümünü kazanıyordum aynı rüyayı 2 kez gördüm 3. Görüşümde ise aynı üniversiteden cocuk gelisimi bölümünden mezun olduğumu gördüm


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,