RuyaTabirleri.com

Rüyada Üniversiteye Gitmek

Rüyada üniversiteye gitmek, kişinin başarılı olması, büyük işler peşinde koşması ve güzel bir eğitim görmesi anlamına gelir. Böyle bir rüya öğrenciler için güzel bir tahsil hayatı geçireceklerinin ve istedikleri yere geleceklerinin habercisidir. Üniversite genellikle parlak bir geleceğinin, her anlamda rahatlığın, makam ve mevkiinin yükselmesinin göstergesidir. Rüyasında iş sahibi bir insanın üniversiteye gitmesi çalışmaları ile takdir toplayıp mesleğinde ilerlemesine, ev hanımları için bu rüya hayırlı ve ilerde iyi bir yere gelecek evlatlar yetiştirmeye, gençler içinse güzel bir ömre delalet eder. Rüyada uzak bir şehirde üniversiteye gitmek gurbete ve gurbette başarılı olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Üniversite Kazanmak

Rüyasında üniversiteyi kazanmak, eğer bu rüyayı bir öğrenci görmüşse eğitim hayatında başarılı olacağının ve tüm sınavlarını vererek iyi bir yere geleceklerinin göstergesidir. Böyle bir rüya genellikle hayra yorumlanır. Kim görürse görsün başarı ve kazanç anlamlarına gelir. Maddi sorunlardan kurtulma, istediğiniz mesleği yapacağınıza, her anlamda ferah içinde bir ömür süreceğinize delalet eder. Böyle bir rüya gören kişi çalışma yaşamında yeni girişimlerde bulunduysa hepsinden büyük karlar elde eder. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu bir ömrü anlamına da gelir.

Rüyada Yaşlı Birinin Üniversiteye Gitmesi

Yaşlı birinin rüyasında üniversiteye gitmesi, verimli ve güzel bir ömrü sürdüğü anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda ahirette kişiye verilecek nimetlerin ve öldükten sonra güzel bir yere gidip orada birçok hayra kavuşacağının habercisidir.

Rüyada Üniversiteye Gitmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada üniversiteye gitmek kişinin içindeki eğitim ve öğrenme aşkını gösterir. Üniversite sınavına hazırlanan bir genç için bu rüya yaşadığı sıkıntının da bir göstergesidir. Aynı zamanda böyle bir rüya iç dünyanızdaki başarılı olma hırsınızı ve isteğinizi de yansıtmaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Üniversiteye Gitmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Gamze Uslu (05 Şubat 2016 saat: 20:11)

    Rüyamda üniversiteye gidiyordum evde ailemle birlikte otobüsün gelmesini bekliyordum babamla birlikte gidecektim fakat otobüs evin önüne geldi beni bekliyordu ben balkondan bakıyordum otobüsün yanına gitsem yetisecektim ama gitmedim sizce bu neye işarettir?


  2. Hatice yumuşak (12 Mayıs 2016 saat: 10:28)

    Rüyamda çocuuğumla birlikte mezun olduğum üniversiteye gidiyordum orada bazı hocaları gördüm ve konuştum ama aslında o bir hoca değil normalde eski bir arkadaştı ben mezun oldum aslında neden geldim ben diplomamı da aldım diye düşündüm rüyada ve benzer rüyayı daha önce de görmüştüm


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,