RuyaTabirleri.com

Rüyada Ünlü Birini Görmek

Rüyada ünlü birini görmek, iş hayatında ya da aile hayatında ortaya çıkacak bir sorun, yapılacak bir iş ya da gerçekleştirilecek bir çalışma için geniş bir insan topluluğu tarafından tanınan ve sevilen bir kişiden çok büyük ve geniş çaplı bir yardım alınacağına ve bu sayede sorunların ortadan kalkacağına alamet edilir.

Rüyada Ünlü Birini Görmek ve Konuşmak

Rüyada ünlü birini görmek, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalara ve projelere imza atarak çok yüksek mevkilere terfi edilmeye işaret edilir. Aynı zamanda, yakında gelecek ve rüya sahibini çok sevindirecek sürpriz gelişmelere tabir edilir.

Rüyada Ünlü Birini Öptüğünü Görmek

Rüyada ünlü birini öptüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, toplum tarafından sevilen ve sayılan bir kişiden yardım alıp hayal ettiği ve gerçekleştirmek istediği şeylere kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Ünlü Birini Hamile Görmek

Rüyada ünlü birini hamile görmek, rüya sahibinin, eğitim hayatında ve sosyal hayatında hayata geçirmek istediği bir arzusu için yanlış yollara sapacağına, çareyi başka yerlerde arayacağına ve tekin olmayan insanlar ile kötü işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Ünlü Birini Ölmüş Görmek

Rüyada ünlü birini ölmüş görmek, yapılmak istenen şeyler için çok büyük emekler sarfedileceğine ve çok büyük miktarda para kaybedileceğine buna rağmen işlerin ve planların pek yolunda gitmeyeceğine ve neredeyse çalışmaları durdurmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada Ünlü Birini Hasta Görmek

Rüyada ünlü birini hasta görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta yapılmak istenen şeylerden ötürü çok çalışmaya ve çok para harcayıp emek vermenin karşılığında çok hayırlı bir sonuca varılacağına ve bu sayede çok büyük başarılara ve yüklü miktarda paraya ulaşılacağına alamet eder. Ayrıca, kısmeti bol bir işle uğraşılacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ünlü Birini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Funda (15 Ocak 2014 saat: 12:23)

  Rüyamda ünlü bir bayan annemin kızıydı ve ogün bayramdı bizler annemin bayramına gittik ama ünlü bayan gelmedi annemin bayramına kızıydı sonucta ruyamda ve kızıyodum gelmedi diye annenin bayramda elini öpmeye nasıl gelmezsin diyordum oda bana yapancı bir dille kızıyordu gelmicem gelmem tarzında yani rüyamda böyle söylediğini anladım, ve annemin eviyle abimin evi iki sokak arayla ünlü bayan abimin evindeydi, ve bi anda bana kızgınlıgı gecti dısarı cıktık yürüyoruz bu arada ünlü bayan hamile rüyamda yürürken şimdi tam hatırlamıyorum sincap gibi gelincik gibi bir hayvan bizi kovalamaya başladı koştuk ve bir cukura saklandık ikimiz o hayvan gelip baktı ve kovalayınca gitti bizde cıktık cukurdan orda uyandım.

 2. Ayşen (14 Mart 2014 saat: 11:12)

  Rüyamda ünlü bir oyuncu ile birlikte bir arabanın içindeydik, geceydi ve arabada sadece ikimiz vardık. Ben ön koltukta oturuyordum o da benim kucağıma yatmıştı sonra ben ona bir şeyler söyledim kısık sesle ve onu sıkıca sararak öptüm o da bana gülümsedi. Sabah olduğunda üniversitemin çimlik alanında ben, ünlü oyuncu ve tanımadığım iki erkek arkadaşlar vardı. O gün benim sınavım varmış ve bana şans dilemek için onlar gelmişler ve bu arada onlar benim üst dönemimdenmiş. Çimlik alanda otururken benim sınav saatimin yaklaştığını gördüm ve hadi ben gidiyorum, bana şans dileyin dedim. Ünlü oyuncuyla birlikte hepsi ayağa kalktılar beni uğurlamak için. İlk önce ünlü oyuncuya bana şans dilemeyecek misin dedim. Çünkü sanki çok normal bir şekilde ayrılıyormuşuz gibi yaptı ama sonra beni sıkıca sarıp öptü. O an diğer iki arkadaşı gözüm flu bir şekilde görüyordu, çimlik yerde sanki sadece ikimiz gibiydik. Onlar beni uğurladıktan sonra sınava giriş kartımı aradım ama yanımda değildi ve sınavın başlamasında da 15 dk gibi bir süre kalmıştı. Hemen taksiye binip eve geldim kartı almak için ama evde ölen anneannemi gördüm. Ben sınav kartımı ararken birden üzerimde füme renkli ceketim yırtıldı, başka bir kıyafet giyecektim ama evde temiz bir kıyafet yoktu. Ben de anneanneme rica ettim dikmesi için, o da hemen dikti ve tekrar giydim. kartı bulup zor zahmet sınava yetiştim ama sınav yeri ilginç bir şekilde beraber oturduğumuz çimlik alandı. Büyük bir düzenle bütün sıraları tek sıra halin getirmişlerdi ve devasa bir öğrenci sınav için yerlerine oturmuştu. O esnada yakın bir arkadaşımı bizim okulun sınavına girecekken gördüm halbuki başka bir okulda okuyordu. Daha sonra sınavın ilk oturumu bitti ve ara verdiler. Ben de o ara içinde biraz gezeyim dedim karşıma bizim okulun bir binası hastane gibi olmuş bir şekilde önüme geldi ve oraya girip gezmeye başladım. Ama bir türlü o binadan çıkamıyordum ve sınava az bir süre kalmıştı. Tesadüfen bir hemşireye çıkışı sordum o da bana girdiğin yerden çıkamazsın, burada başka bir çıkış yolu var dedi ve beni kimsenin girmemesi gereken bir arka yoldan gitmemi söyledi ama burası da labirent gibi bir yerdi, kan ter içinde çıkışı buldum ama dışarı çıktığımda sınav başlamıştı. Görevlilere lütfen benim bu son şansım beni sınava alın diye direttikten sonra beni sınava aldılar. Daha önce gördüğüm yakın arkadaşım da bana bakıyordu neredesin sen diye soran gözlerle. Sınava devam ediyordum tekrar ama sonradan uyandım.

 3. sana ne (09 Nisan 2014 saat: 22:13)

  rüyamda ünlü bir müzisyeni gördüm birlikte çok iyi arkadaş olmuştuk bir barda tanıştık sonra evime bıraktı beni daha sonra yani ertesi gün birlikte bir eğlence merkezine gittik deliler gibi eğlendik sonra aynı otelde kalmaya başladık neleri sevdiğini sevmediğini anlattı . bana bir iş teklif etti bende kabul ettim birlikte söz yazmaya başladık ve sonra beni öptü ve çok güzeldi hep birlikte takılmaya başladık

 4. eda (16 Mayıs 2014 saat: 18:58)

  Rüyamda bir ünlünün çocukluğunu gördüm her adımda büyüdü aradaslariyla bir yere oturdu arkadaşları sonra uzaklaştı ben yanına gittim nedensiz yere yanagindan öptüm bana neden dudagimdan ölmesin dedi ben eğer dudaktan opseydim o gerçek sevgi olmazdı dedim sonra yokuş bir yere çıktık elimi tuttu sonra eski yere geri döndük bu sefer o. Benim yanagimi öptü ben neden öptüm dedim o bana dediki sen okadar iyi niyetlisin ki herkezi kendinden koruyosun uzaklastiriyosun yanlız kalmayı göze aliyosun ama etrafındakilerin korunması istiyosun ben dedim ki bak çocukluğun gidiyor arkadaşların gidiyor . Sende gitsene dedim bana dedi ki ben de senin gibiydim herkesi uzaklastirdim dedi bu sefer seni bırakmam dedi giden gitti ve elimi sıkıca tuttu

  Bu arada ünlü taylor lautner

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,