RuyaTabirleri.com

Rüyada Ünlü Birini Görmek

Rüyada ünlü birini görmek, iş hayatında ya da aile hayatında ortaya çıkacak bir sorun, yapılacak bir iş ya da gerçekleştirilecek bir çalışma için geniş bir insan topluluğu tarafından tanınan ve sevilen bir kişiden çok büyük ve geniş çaplı bir yardım alınacağına ve bu sayede sorunların ortadan kalkacağına alamet edilir.

Rüyada Ünlü Birini Görmek ve Konuşmak

Rüyada ünlü birini görmek, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalara ve projelere imza atarak çok yüksek mevkilere terfi edilmeye işaret edilir. Aynı zamanda, yakında gelecek ve rüya sahibini çok sevindirecek sürpriz gelişmelere tabir edilir.

Rüyada Ünlü Birini Öptüğünü Görmek

Rüyada ünlü birini öptüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, toplum tarafından sevilen ve sayılan bir kişiden yardım alıp hayal ettiği ve gerçekleştirmek istediği şeylere kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Ünlü Birini Hamile Görmek

Rüyada ünlü birini hamile görmek, rüya sahibinin, eğitim hayatında ve sosyal hayatında hayata geçirmek istediği bir arzusu için yanlış yollara sapacağına, çareyi başka yerlerde arayacağına ve tekin olmayan insanlar ile kötü işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Ünlü Birini Ölmüş Görmek

Rüyada ünlü birini ölmüş görmek, yapılmak istenen şeyler için çok büyük emekler sarfedileceğine ve çok büyük miktarda para kaybedileceğine buna rağmen işlerin ve planların pek yolunda gitmeyeceğine ve neredeyse çalışmaları durdurmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada Ünlü Birini Hasta Görmek

Rüyada ünlü birini hasta görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta yapılmak istenen şeylerden ötürü çok çalışmaya ve çok para harcayıp emek vermenin karşılığında çok hayırlı bir sonuca varılacağına ve bu sayede çok büyük başarılara ve yüklü miktarda paraya ulaşılacağına alamet eder. Ayrıca, kısmeti bol bir işle uğraşılacağına yorulur.

 

Rüyada Ünlü Birini Ağlarken Görmek

Alışılmadık metotlar kullanarak başarıya ulaşmak sonucunda büyük iş patronlarının dikkatini çekmek, ülkenin en iyi firmalarından teklif almak demektir. Gülmek ve mutlu olmak manasına da gelen rüya kişinin neredeyse umudunu yitirmek üzereyken bir anda şansının açılacağını, olmaz gözüyle baktığı her ne varsa gerçek olacağını tabir eder.

Rüyada Ünlü Birini Gülerken Görmek

Talihin açılması, kişinin nasibinin çoğalmasını ve sahip oldukları için Allah’a gece gündüz dua edecek olmasını işaret eder. Dünyevi zevklerin hepsini tadacak olan rüya sahibinin rızkının kesilmeyeceğini, yaptığı işte marka haline geleceğini, hem itibarını artırıp, hem de toplumda aranan biri haline geleceğini delalet eder.

Rüyada Aynada Ünlü Birini Görmek

Kişinin gerçek hayatta da ünlü biri olacağına delalet eder ve genç kimseler için alacakları eğitimin görsel sanatlar, grafik, resim, fotoğraf veya sinema, televizyon gibi alanlarda olacağını, kişinin toplum tarafından sevilen ve tanınan bir sima olarak yaşayacağını, gelir durumunun da şöhretiyle beraber sürekli artacağını işaret eder. Hayırlı bir rüya olmasının yanında şansın yüze güleceğini, iyi bir fırsat sayesinde kişinin hayatının kurtulacağını da tabir eder.

Rüyada Ünlü Birini Filmde İzlemek

Olur olmadık hayaller kuran rüya sahibinin zorda kaldığı her an kendi içine kapanacağını ve bu nedenle sorunları çözmekte yetersiz kalacağını ifade eder.

Rüyada Ünlü Biriyle Fotoğraf Çektirmek

Yakın bir arkadaşa götürülecek teklif anlamına gelen rüya, özellikle kişinin bir süredir düşündüğü yeni iş atılımları ile ilgili kendisine ortak bulma düşüncesi içinde olduğunu ve bu durumu yakınlarına açacağını tabir eder.

Rüyada Ünlü Biriyle Seyahat Etmek

Şartları iyi etüt etmeden hareket geçecek olan rüya sahibinin hayaline kavuşamayacağına tabir edilir. Başkalarının sözlerine aşırı derecede kulak asmak ve kendini fazlasıyla önemsemek sonucunda kibirlenecek olan rüya sahibinin sonuçların olumsuz olması yüzünden moral bozukluğu yaşayacağını, sahip olduğu hayatla yetinmediği için de bir türlü manevi açıdan tatmin olmayacağını işaret eder.

Rüyada Ünlü Birine Aşık Olmak

Yanlış yollara sapmak, kendi yeteneklerinin üzerinde işlere kalkışmak ve bir türlü istenen sonuca ulaşamamak demektir. Duygusal açıdan ne istediğini bilmeyen rüya sahibinin, aynı anda pek çok kişiye yönelmesi sonucunda güvenilir bir ilişki kuramadığı için bir türlü evlenemeyeceğini, öncelikle ne istediğine karar vermesi gerektiğine alamettir.

Rüyada Ünlü Birini Rezil Etmek

Egolarının kurbanı olan kişinin etrafındaki insanlar tarafından sevilmeyeceğini, her ne yaparsa yapsın bir türlü istediği gibi bir hayata sahip olamayacağını ve aşırı şaşaalı bir hayat sürdürmesinden dolayı da mal varlığını hızla tüketeceğini ifade eder.

Rüyada Ünlü Birini Görmezden Gelmek

Kaderine karşı gelecek olan rüya sahibinin farkında olmadan günah işleyeceğini, bir türlü huzur bulamayacağını, ailesiyle arasında bitmek bilmeyen tartışmalar yaşanacağını bildirir. Aynı zamanda kişinin manevi açıdan son derece kanaatkar olduğunu da bildirir.

Rüyada Ünlü Birini Kıskanmak

Azla yetinmeyen rüya sahibinin açgözlülüğü yüzünden kendisini küçük duruma düşüreceğini, zengin olsa bile hala yoksul biri gibi yaşaması yüzünden insanların gözünde değersizleşeceğini tabir eder.

Rüyada Ünlü Birini Hamile Bırakmak

İyi ve geleceği parlak evlatlara sahip olmak manasına gelen rüya, bekar kişiler için daha önce evlenmiş, çocuğu olan biriyle evlilik yapacaklarına, ailelerinin bu ilişkiye onay vermemelerinden dolayı psikolojik olarak yıpranacaklarına ve onları ikna etmek için uğraşacağına işaret eder. Duygusal ilişkisindeki pürüzleri ortadan kaldırmak isteyen rüya sahibinin arkadaşlarından yardım isteyeceğini de tabir eder.

Rüyada Ünlü Birini Kızdırmak

Ganimete konmak, tanıdık birinden maddi yardım görmek, ailesinin mal varlıklarını kendi işleri için kullanmak demektir. Farklı bir yoruma göre ise, kişinin daha önce yardım gördüğü, kendisine pek çok konuda el uzatmış bir insana karşı vefasızlık yapacağını ve o kimseyi hayal kırıklığına uğratacağını da bildirir.

Rüyada Ünlü Birini Ağlatmak

Daha önce tanınmayan veya çok fazla samimiyet içinde olunmayan birine yardımda bulunmak, yoksul birine iş bulmak ya da o kimseye maddi olarak düzenli yardım etmek ve hayır duası almak demektir. Kişinin herhangi bir şekilde karşılık beklemeden yapacağı iyiliklerin gelecekte kendisine de aynı şekilde döneceğine, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Ünlü Birini Eve Davet Etmek

Ünlü birini kendi evine davet ettiğini gören kişinin büyük bir haberle sevineceğine yorumlanan rüya, iş başvurusunda bulunanların istedikleri sonucu alacaklarına, evlenme teklif etmeye, ailesini gururlandıracak işler yapmaya ve meslekte iyi mevkilerde görev almaya delalettir.

Rüyada Ünlü Birini Taklit Etmek

Ne oldum delisi olmaya ve geçmişini unutarak yaşamaya yorumlanan rüya, kişinin başına gelen hiçbir kötülükten ders çıkarmadığını, yaptığı hataları bile sanki başarı elde etmiş gibi ortaya koymasına ve gelecekte de aynı hataları tekrarlamak suretiyle başını derde sokacağına delalet eder. Mevki ve para ile başka insanları ezmeye çalışan rüya sahibinin yalnız bir hayat süreceğini ve çevresi tarafından sevilmeyeceğini de ifade eder.

Rüyada Ünlü Birini Eve Davet Etmek

Sevilen insanlarla geçirilecek güzel zamanların kişinin üzerindeki olumsuz havayı dağıtacağını, bazı sorunlar yüzünden kendini kötü hisseden rüya sahibinin ailesi ve arkadaşlarının desteğiyle ayakta duracağını ve her zaman bu desteği göreceğini işaret eder.

Rüyada Ünlü Birini Yemeğe Çıkarmak

Rüya sahibine iş fırsatı sunacak olan yaşlı ve asil bir kişiye işaret eder. Kişinin bu insandan pek çok konuda yardım alacağını, iş tecrübesi konusunda da destek bulacağını bildirir. Şansın açık olacağını, mesleki konuda yurt dışında eğitim almayı ve maddi kaygılardan uzak, ferah bir hayata sahip olmayı da delalet eder.

Rüyada Ünlü Birinin Resmini Çizmek

Sadece işine odaklanan rüya sahibinin aniden ortaya çıkacak bir fikir sayesinde para kazanacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına alamettir. Çabaların takdir toplayacağı bu dönemde isteklere ulaşmak için daha fazla çalışmak gerektiğine ve disiplinle, azimle hareket eden rüya sahibinin herkesi kendisine hayran bırakacak başarılara imza atacağına yorumlanır.

Rüyada Ünlü Birini Kendine Aşık Etmek

Dillere destan bir aşk yaşayacak olan rüya sahibinin, gönlündeki insanla çok güzel bir tesadüfle tanışacağına, ailelerin de onayını alarak derhal evlilik işlemlerine başlayacaklarına yorumlanır. Her an mutlu geçecek, uyumlu beraberliklerin müjdecisidir.

Rüyada Ünlü Biriyle Evlenmek

Amaçlarına ulaşırken hiçbir engelle karşılaşmayacak olan kişinin, hesapta olmayan mutluluklar yaşayacağına ve işinde beklemediği kadar iyi yerlere gelerek, geleceğini en güzel şekilde inşa edeceğine tabir edilir.

Rüyada Uçakta Ünlü Birini Görmek

İş nedeniyle çıkılan bir yolculukta tanışılacak biri sayesinde kişinin mevcut işinden ayrılarak, daha iyi koşullarda başka bir yerde çalışmaya başlayacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine tabir edilir.

Rüyada Ünlü Birini Evlenirken Görmek

Geçmişi hatalarla dolu kimselerin ilerleyen yıllarda da sürekli arkalarında bıraktıkları olayları düşünerek üzüleceklerini, geleceğe karşı daha umutsuz olacaklarını ve bir türlü iç huzurlarına erişemeyeceklerine alamet eder.

Rüyada Ünlü Birini Takip Etmek

Başarılı işler çıkaran rüya sahibinin nazara uğrayarak bir anda pek çok olumsuzlukla baş etmek zorunda kalacağını ve elinden geleni yapsa da işlerin bir türlü lehine dönmeyeceğine ifade edilir.

Rüyada Ünlü Birini Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle egosu yüksek kimselerin, kendilerini çok daha iyi konumlarda görmek istediklerine, çalıştıkları iş alanında yükselmek, insanların alkışladığı ve takdir ettiği işler yapmak, önemsenmek isteklerinin ifadesidir. Gerçek yaşamında popülerliği seven, bulunduğu her ortamda dikkatleri üzerine çekmek isteyen insanların psikolojilerini ifade eder. Görsellik, kişilik, toplumda edinilen yer bakımından pek çok kişi için imrenilecek bir hayata sahip olmayı düşlemek anlamına da gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ünlü Birini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Funda (15 Ocak 2014 saat: 12:23)

  Rüyamda ünlü bir bayan annemin kızıydı ve ogün bayramdı bizler annemin bayramına gittik ama ünlü bayan gelmedi annemin bayramına kızıydı sonucta ruyamda ve kızıyodum gelmedi diye annenin bayramda elini öpmeye nasıl gelmezsin diyordum oda bana yapancı bir dille kızıyordu gelmicem gelmem tarzında yani rüyamda böyle söylediğini anladım, ve annemin eviyle abimin evi iki sokak arayla ünlü bayan abimin evindeydi, ve bi anda bana kızgınlıgı gecti dısarı cıktık yürüyoruz bu arada ünlü bayan hamile rüyamda yürürken şimdi tam hatırlamıyorum sincap gibi gelincik gibi bir hayvan bizi kovalamaya başladı koştuk ve bir cukura saklandık ikimiz o hayvan gelip baktı ve kovalayınca gitti bizde cıktık cukurdan orda uyandım.


 2. Ayşen (14 Mart 2014 saat: 11:12)

  Rüyamda ünlü bir oyuncu ile birlikte bir arabanın içindeydik, geceydi ve arabada sadece ikimiz vardık. Ben ön koltukta oturuyordum o da benim kucağıma yatmıştı sonra ben ona bir şeyler söyledim kısık sesle ve onu sıkıca sararak öptüm o da bana gülümsedi. Sabah olduğunda üniversitemin çimlik alanında ben, ünlü oyuncu ve tanımadığım iki erkek arkadaşlar vardı. O gün benim sınavım varmış ve bana şans dilemek için onlar gelmişler ve bu arada onlar benim üst dönemimdenmiş. Çimlik alanda otururken benim sınav saatimin yaklaştığını gördüm ve hadi ben gidiyorum, bana şans dileyin dedim. Ünlü oyuncuyla birlikte hepsi ayağa kalktılar beni uğurlamak için. İlk önce ünlü oyuncuya bana şans dilemeyecek misin dedim. Çünkü sanki çok normal bir şekilde ayrılıyormuşuz gibi yaptı ama sonra beni sıkıca sarıp öptü. O an diğer iki arkadaşı gözüm flu bir şekilde görüyordu, çimlik yerde sanki sadece ikimiz gibiydik. Onlar beni uğurladıktan sonra sınava giriş kartımı aradım ama yanımda değildi ve sınavın başlamasında da 15 dk gibi bir süre kalmıştı. Hemen taksiye binip eve geldim kartı almak için ama evde ölen anneannemi gördüm. Ben sınav kartımı ararken birden üzerimde füme renkli ceketim yırtıldı, başka bir kıyafet giyecektim ama evde temiz bir kıyafet yoktu. Ben de anneanneme rica ettim dikmesi için, o da hemen dikti ve tekrar giydim. kartı bulup zor zahmet sınava yetiştim ama sınav yeri ilginç bir şekilde beraber oturduğumuz çimlik alandı. Büyük bir düzenle bütün sıraları tek sıra halin getirmişlerdi ve devasa bir öğrenci sınav için yerlerine oturmuştu. O esnada yakın bir arkadaşımı bizim okulun sınavına girecekken gördüm halbuki başka bir okulda okuyordu. Daha sonra sınavın ilk oturumu bitti ve ara verdiler. Ben de o ara içinde biraz gezeyim dedim karşıma bizim okulun bir binası hastane gibi olmuş bir şekilde önüme geldi ve oraya girip gezmeye başladım. Ama bir türlü o binadan çıkamıyordum ve sınava az bir süre kalmıştı. Tesadüfen bir hemşireye çıkışı sordum o da bana girdiğin yerden çıkamazsın, burada başka bir çıkış yolu var dedi ve beni kimsenin girmemesi gereken bir arka yoldan gitmemi söyledi ama burası da labirent gibi bir yerdi, kan ter içinde çıkışı buldum ama dışarı çıktığımda sınav başlamıştı. Görevlilere lütfen benim bu son şansım beni sınava alın diye direttikten sonra beni sınava aldılar. Daha önce gördüğüm yakın arkadaşım da bana bakıyordu neredesin sen diye soran gözlerle. Sınava devam ediyordum tekrar ama sonradan uyandım.


 3. sana ne (09 Nisan 2014 saat: 22:13)

  rüyamda ünlü bir müzisyeni gördüm birlikte çok iyi arkadaş olmuştuk bir barda tanıştık sonra evime bıraktı beni daha sonra yani ertesi gün birlikte bir eğlence merkezine gittik deliler gibi eğlendik sonra aynı otelde kalmaya başladık neleri sevdiğini sevmediğini anlattı . bana bir iş teklif etti bende kabul ettim birlikte söz yazmaya başladık ve sonra beni öptü ve çok güzeldi hep birlikte takılmaya başladık


 4. eda (16 Mayıs 2014 saat: 18:58)

  Rüyamda bir ünlünün çocukluğunu gördüm her adımda büyüdü aradaslariyla bir yere oturdu arkadaşları sonra uzaklaştı ben yanına gittim nedensiz yere yanagindan öptüm bana neden dudagimdan ölmesin dedi ben eğer dudaktan opseydim o gerçek sevgi olmazdı dedim sonra yokuş bir yere çıktık elimi tuttu sonra eski yere geri döndük bu sefer o. Benim yanagimi öptü ben neden öptüm dedim o bana dediki sen okadar iyi niyetlisin ki herkezi kendinden koruyosun uzaklastiriyosun yanlız kalmayı göze aliyosun ama etrafındakilerin korunması istiyosun ben dedim ki bak çocukluğun gidiyor arkadaşların gidiyor . Sende gitsene dedim bana dedi ki ben de senin gibiydim herkesi uzaklastirdim dedi bu sefer seni bırakmam dedi giden gitti ve elimi sıkıca tuttu

  Bu arada ünlü taylor lautner


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,